Fraud Blocker
מה זה אחסון אתרים בענן?

מה אתם צריכים לדעת על אחסון אתרים בענן?

תוכן עניינים

היום רוב הפלטפורמות הדיגיטליות שאנחנו משתמשים בהן ולמעשה גם רוב המידע באינטרנט יושב על  שרתי ענן למיניהם. זה הגיוני ומתבקש שגם אתרי האינטרנט שלכם יתבססו על תשתיות אחסון בענן. אחסון אתרים בענן מייעל את אחסון האתר, מוזיל עלויות ומאפשר לכל עסק ולמעשה לכל אדם להחזיק אתר אינטרנט איכותי, מקצועי ומהיר מבלי להחזיק תשתיות אחסון פיזיות ומסובכות, או אחסון אתרים משותף שבו המשאבים של השרת לא בלעדיים לכם.

מה אתם צריכים לדעת על אחסון אתרים בענן
מה אתם צריכים לדעת על אחסון אתרים בענן

מה זה אחסון אתרים בענן?

אחסון אתרים על גבי תשתיות ענן הפך לאפשרות הפופולרית והצומחת ביותר בתעשייה בשנים האחרונות, הודות ליעילות, לכדאיות ולנוחות שסביבה וירטואלית כזו מספקת לאתרים מכל הסוגים וכל הגדלים.

הענן אינו שרת פיזי אחד אלא סביבת תשתית טכנולוגית עצומה, המכילה למעשה חלקים נרחבים מהאינטרנט ומהשירותים הדיגיטליים בכל העולם. סביבת הענן – החל בשמירת תמונות מהסמארטפון שלכם כגיבוי אוטומטי ועד אחסון אתרים ושירותים דיגיטליים מורכבים – נמצאת בחוות שרתים ייעודיות בכל רחבי העולם, מה שמאפשר לכם לקבל את התשתית הטכנולוגית המתקדמת, האמינה והנוחה ביותר מבלי שאתם צריכים להתעסק בכלל עם שרתים, חומרה ותשתיות. 

ישנן אפשרויות רבות אחרות, כמו אחסון בשרת ייעודי, בין אם בחוות שרתים או אצלכם במשרד, מה שמחייב תשתיות מתאימות, תחזוקה שוטפת, העסקת אנשי טכנולוגיה מתאימים ועוד. בנוסף, אתם יכולים לחלוק שרת שיתופי עם אנשים אחרי, דבר שעלול להשפיע על האתר שלכם לרעה בעת שאותו שרת נתקל בתקלות כאלה ואחרות וכן קיימת האפשרות לשרת VPS, שרת וירטואלי פרטי. 

היתרון של שרת ענן משמעותי במיוחד על פני השאר. הוא מאפשר לכם לנהל מרחוק את השרת שלכם, בצורה יעילה ופרקטית להפליא. מעבר לכך, השרת שלכם זמין בכל עת וכמעט ולא נתקל בזמני Downtimesמאחר והמידע שלכם משוכפל על פני כמה שרתים שונים. מעבר לכך, אתם יכולים להתאים את צרכי האחסון שלכם בצורה יעילה, פשוטה וזולה ככל שהעסק שלכם גדל ובלי לרכוש חומרה פיזית כלשהי.

איך זה עובד בפועל?

ברמה הבסיסית ביותר, אחסון בענן מתפקד גם במודל של תשתית כשירות (IaaS) וגם במודל של פלטפורמה כשירות (PaaS). משתמשים מקבלים משאבים מתאימים של חומרה וירטואלית כדי לאחסן את האתר שלהם, כולל הפעלת תוכנות ושירותים דיגיטליים למיניהם באתר עצמו. בנוסף, תשתית הענן מספקת גם פלטפורמה מוכנה לשימוש לפיתוח אתרים יעילים ושימושיים במהירות ובפשטות. 

האתר עצמו מאוחסן פיזית על שרתים של חברות ייעודיות לכך ברחבי העולם – כאשר אלו מתחזקות ומטפלות בשרתים. במודל זה, לא רק שאתם לא צריכים לרכוש ולתחזק שרת אחסון לאתר שלכם באופן פיזי In-House אלא שבמקרים של תקלה בשרת האחסון, האתר שלכם פשוט מועבר אוטומטית לשרת וירטואלי אחר והמשתמשים שלכם מקבלים זמן שירות רציף ונטול נפילות או הפרעות. באותו אופן, אם אתם צריכים להגדיל את היקף ונפח האתר שלכם, פשוט משדרגים את תכנית האחסון שלכם בקליק אחד ומקבלים מיד את כל משאבי האחסון והמחשוב שהאתר דורש. 

יתרונות של אחסון אתרים בענן ב-Cloudways

שירותי אחסון האתרים בענן של Cloudways מאפשרים לכם לבחור מסלולים שונים ומותאמים אישית, על בסיס תשתיות הענן של חברות האחסון הגדולות והאמינות בעולם. זהו שירות מנצח ועם כדאיות תפעולית וכלכלית מעולה, כזה המספק לכם את היתרונות הבאים:

  • אמינות: משמעותית טובה יותר לעומת שרת פיזי שאתם מחזיקים. זמינות רציפה וחסרת תחרות למעשה.
  • אבטחה פיזית לשרת: שרת וירטואלי פרטי מאוחסן בחוות שרתים עם רמת הגנה והאבטחה הפיזית הטובה ביותר שניתן לקבל.
  • אבטחת סייבר: באחסון אתרים בענן אתם נהנים מהגנות הסייבר המתקדמות ביותר, ע"י ספקיות תשתיות הענן המובילות בשוק. 
  • גמישות ויכולות התאמת התשתית לצרכים: בקלות אפשר יהיה לשדרג ולהגדיל את תשתית הענן שאתם משתמשים בה, בהתאם לצרכים שלכם וללא כל פעולה פיזית מצידכם ברמת השרת. פשוט משדרגים תכנית ומגדילים את האתר. 
  • כדאיות כלכלית: רק משלמים על התשתיות והשירותים שמשתמשים בהם, ללא עלויות נלוות של החזקת שרתים פיזיים, ללא בלאי של מערכות מחשוב וכיוצא באלו.
  • פשטות ואפשרויות בחירה: שיטה קלה ופשוטה לאחסון אתרים, עם בחירה מבין ספקיות אחסון מובילות ואפליקציות שונות לאתר שלכם. Cloudways תספק לכם חווית משתמש מעולה, כך בנוחות ובקלות תוכלו לאחסן את האתר שלכם בענן. 
  • חוויית שימוש נטולת דאגות: תמיכה מלאה ורציפה, גיבויים אוטומטיים, אבטחה מנוהלת, ניטור ובקרה תמידיים.

תוכלו למצוא חברות רבות המציעות שירותי ענן, כאשר המובילות מביניהן מותאמות לפלטפורמת הניהול שפיתחה חברת Cloudways. כך למשל, Digital Ocean, Vultr, Google Cloud ו-Amazon Web Services, שנחשבות לחברות הטובות ביותר בתחום, משתפות פעולה בצורה אופטימלית עם Cloudways מאחר והן מבינות שהמשתמש צריך פלטפורמה קלה ככל האפשר לניהול השרתים שלו.

החברה תאפשר לכם לנהל בצורה קלה ונוחה את שרת הענן שלכם ללא צורך בידע טכני מקדים. כך תוכלו להתרכז בצמיחת ופיתוח העסק שלכם ולהימנע מכל ההתעסקות והלוגיסטיקה הטכנית של אחסון האתר החדש והמעוצב שלכם. דרך שירות אחסון אתרים מנוהל, אמין בצורה חסרת פשרות, שקוף ובתמחור סופר אטרקטיבי אתם מקבלים אתר עם זמינות 24/7/36, תמיכה שממש הופכת לחלק מהצוות שלכם וללא כל התעסקות בשרתים, חומרה וכיוצא באלו. 

סיכום

עם שירות מנצח של אחסון אתרים בענן, אתם תקבלו בחזרה את הזמן והמשאבים להצמיח ולנהל את העסק שלכם. אם תחליטו שאתם מעוניינים לעבור לשירותי ענן, Cloudways היא הפתרון. היא תספק לכם שירות רב גוני, אמין ושימושי לאחסון האתר שלכם, עם מינימום התעסקות טכנית וכל האפשרויות להגדיל את האתר והטראפיק שלכם ככל שהעסק שלכם גדל וצומח.

מעבר לכך, באמצעות השירות החדש של EasyCloud תוכלו לקבל מדריכים בעברית שיסייעו לכם להשתמש בצורה מיטבית ב-Cloudways ולנהל בצורה קלה את השרתים שלכם. 

על הכותב

אור פיאלקוב, בן 37, מייסד ומנכ”ל פיאלקוב דיגיטל, מומחה בשיווק דיגיטלי, מעביר סדנאות והרצאות בנושא שיווק בעזרת כלים מתקדמים לחברות וליחידים. 

הבעלים של EasyCloud – אחסון אתרי וורדפרס, חברה שמנגישה את עולם אחסון האתרים בענן בעזרת Cloudways לכל אחד. דרך חברות אחסון הענן הגדולות בעולם עם ממשק נוח, אבטחת אתרים מקסימלית ומחיר מעולה.

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000