Fraud Blocker
קידום אתרים באנגליה

קידום אתרים באנגליה

תוכן עניינים

 

אנגליה היא הגדולה בין ארצות הממלכה המאוחדת של בריטניה וצפון אירלנד ואוכלוסייתה מהווה מעל 93% מאוכלוסיית הממלכה. אנגליה שוכנת על שני שלישים מהאי הבריטי והיא ממוקמת במרכז ובמזרח האי, ובנוסף המדינה שולטת במספר איים כמו האי וויט. אנגליה מהווה שחקן מרכזי בממלכת בריטניה הגדולה, ועיר הבירה שלה היא לונדון. באנגליה גרים כ-56 מיליון תושבים, מתוכם כ-10% מהגרים.

כדאי לדעת כי אנגליה הייתה מחלוצות המהפכה התעשייתית במאה ה-18, ובתקופה זו האימפריה הבריטית שלטה על מושבות רבים ברחבי העולם. כיום אנגליה היא אחת מהמדינות המתועשות בעולם וענפי התעשייה העיקריים בה הם מוצרי טקסטיל, כימיקלים, מכונות וציוד, רכבים וכלי תעופה, ייצור ובניית ספינות, פלדה, הייטק ועוד.

הכלכלה החזקה והיציבה, בשילוב כוח הקנייה העצום של תושבי הממלכה המאוחדת של בריטניה, כל אלו ועוד גורמים לבעלי עסקים וליזמים מישראל לנסות ולחדור לשוק המקומי כדי להגדיל את הפעילות העסקית שלהם בחו"ל. כדי להשיג את המטרה כדאי להתמקד בשירותי קידום אתרים בבריטניה, כמובן בשפה האנגלית, וכדאי לשלב בין קידום אתרים אורגני לבין קידום אתרים ממומן.

למי מתאים קידום אתרים באנגליה?

השוק הישראלי קטן ומוגבל בכוח הקנייה ובהיקפי המכירות, לכן רבים מבעלי העסקים בארץ מעוניינים להגדיל את הפעילו העסקית שלהם בשווקים הגלובליים, ובעיקר במדינות המערב. אם אתם רואים כניסות לאתר שלכם מגולשים באנגליה ואם יש לכם מספר לקוחות פעילים בלונדון או בכל עיר אחרת בממלכה המאוחדת של בריטניה – כדאי לכם להשקיע בשירות קידום אתרים באנגליה. 

כמו כן, אם אתם מעוניינים למנף את ההצלחה המקומית של העסק שלכם ולהתחיל למכור מוצרים או שירותים ללקוחות פוטנציאליים באנגליה – הפתרון הנכון והמתאים ביותר עבורכם הוא קידום אתרים בבריטניה. אנחנו בקבוצת פרסונאס מדיה מציעים מעטפת שירותים רחבה ומקיפה לקידום ולשיווק עסקים באינטרנט. השירות שלנו כולל קידום אתרים בחו"ל, קידום אתרים לוקאלי במגוון יעדים ברחבי העולם, קידום ממומן במנועי החיפוש ובראשם גוגל, פרסום ממומן ברשתות החברתיות ובפלטפורמות דיגיטליות נוספות, שיווק עסקים בדיגיטל, מיתוג עסקים באינטרנט, ניהול מוניטין, בניית אתרים, כתיבת תוכן בשלל שפות כולל אנגלית ועוד.

חשוב לציין כי קידום אתרים הוא כלי שיווקי יעיל ומתקדם באמצעותו ניתן להשיג מטרות שונות ובהן דירוג גבוה בדף התוצאות של מנועי החיפוש, ובהם גוגל. ככל שהאתר שלכם ממוקם בדירוג גבוה יותר בדף תוצאות החיפוש של גוגל, בינג ומנועי חיפוש אחרים, כך האתר שלכם זוכה לחשיפה גבוהה יותר, לשיעור הקלקות גבוה, לטראפיק משמעותי של מבקרים באתר ולגידול במכירות. יחד עם זאת, עליכם לבחור נכון חברת קידום אתרים כדי להשיג את המטרות הרצויות, וכאן המומחים שלחנו בקבוצת פרסונאס מדיה נכנסים לתמונה. 

איך עושים קידום אתרים באנגליה?

קידום אתרים בחו"ל שונה מקידום אתרים בישראל מאחר שזהו שוק גדול ותחרותי מאוד. כדי להתברג בדירוג גבוה במנועי החיפוש יש להשקיע במחקר מילות מפתח, לבצע אופטימיזציה לאתר, לכתוב תכנים איכותיים באנגלית, לערוך פרופיל קישורים באופן מקצועי ובמיוחד מאתרים סמכותיים מקומיים באנגליה, וחשוב לעשות SEO טכני כדי להנגיש את האתר לסריקה ולאינדוקס על ידי האלגוריתמים המשוכללים של גוגל ושאר מנועי החיפוש.

שיטת העבודה שלנו בקבוצת פרסונאס מדיה פותחה לאור הניסיון הרב והמצטבר – הצוות המיומן שלנו מתמחה בשירותי קידום אתרים באירופה ובכל יעד אחר בחו"ל. הניסיון שלנו נוכיח כי קידום אתרים לוקאלי הוא הפתרון המיטבי להשיג נראות גבוהה באינטרנט ולסייע לעסק להגדיל את הפעילות העסקית שלו בחו"ל. במסגרת תהליך קידום אתרים באנגליה אנחנו משלבים את הפעולות והטכניקות הבאות: 

אופטימיזציה לאתר (SEO) – כדי לקדם אתרים במנועי החיפוש עלינו לבצע אופטימיזציה לאתר, ובשלב זה המומחים שלנו משפרים ומתקנים בעיות בקוד ובמבנה האתר, בוחרים נכון את הדומיין לצורך קידום אתרים בבריטניה, מוסיפים תגיות כדי לסייע לגוגל להבין את האתר, משפרים זמני טעינה, משפרים את הממשקים כדי להבטיח חוויית משתמשת מיטבית לגולשים מאנגליה ועוד.

SEO טכני – אנחנו מתמחים ב-SEO טכני שנועד להנגיש את האתר לקראת סריקה ואינדוקס בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים ולסייע לאלגוריתמים להבין את האתר ולהשיג דירוג גבוה יותר. ה-SEO הטכני נועד להתאים את האתר לגולשים המשתמשים במובייל, לקצר את זמן הטעינה של דפי האתר, לשפר את הנראות שלו ולסייע לגולשים לנווט את דרכם בקלות באתר. 

מחקר מילות מפתח – שלב מרכזי בעבודה של חברת קידום אתרים, והמומחים שלנו מתחילים במחקר מילות נפתח לאחר ניתוח הפעילות השיווקית בדיגיטל של המתחרים ואפיון מילות המפתח שהם בחרו. יש להתייחס נכון לבחירת מילות המפתח כיוון שאנגלית בממלכה המאוחדת של בריטניה שונה מהאנגלית השגורה באמריקה, ובנוסף בכל אזור באנגליה יש סלנג מקומי והבדלים בשפה, לכן חייבים להכיר את השפה המקומית ולבחור נכון את הביטויים לקידום.

פרופיל קישורים – בניית פרופיל קישורים נכנסים מהווה חלק מרכזי בתהליך קידום אתרים. כאשר אנחנו מבצעים קידום אתרים בבריטניה אנו משיגים קישורים מאתרים מקומיים באנגליה, אלו אתרים שנחשבים לאתרים סמכותיים ואיכותיים בעיני גוגל, וכך הדירוג של האתר שלכם משתפר ואנו משיגים עבורכם מיקום גבוה בדף התוצאות.

SEO לוקאלי – קידום אתרים לוקאלי הוא כלי יעיל מאוד כאשר מבצעים קידום אתרים בחו"ל, ואנחנו יכולים להגיע לרזולוציה מדויקת מבחינת הקידום לפי אזורים, ערים ושכונות באנגליה. כלומר, יש לנו אפשרות לבצע קידום אתרים באנגליה המתמקד בעיר מסוימת או ברובע מסוים, למשל קידום אתרים בסוהו של לונדון, קידום אתרים בקובנט גארדן, קידום אתרים בברומלי וכיוצא בזה. בקידום לוקאלי אנחנו משלבים טכניקות שונות כמו פתיחת פרופיל בשירות גוגל לעסק שלי, הוספת העסק לשירות גוגל מפות, רישום העסק באינדקסים מקומיים, ניהול פרופילים ברשתות החברתיות וכד'.

תוכן באנגלית – בתהליך קידום אתרים באנגליה יש לתרגם תכנים קיימים באתר, כמובן לאנגלית בריטית ולא אמריקאית. כמו כן, יש להעלות תוכן איכותי ומקורי חדש לאתר עצמו, לבלוג ולפרופיל העסק ברשתות החברתיות, וחשוב להפיץ תכנים באתרים מקומיים וסמכותיים באנגליה כדי לשפר את הנראות והנוכחות הדיגיטלית של העסק שלכם, להשיג לידים חמים ולקבל חשיפה רחבה יותר. חשוב לזכור כי קידום אתרים באנגלית שונה מקידום אתרים בעברית לכן אתם חייבים לבחור מומחה מנוסה לקידום אתרים בחו"ל.

קידום ממומן ופרסום באינטרנט – קידום אתרים בבריטניה נועד בראש ובראשונה להשיג דירוג גבוה כלל הניתן בדף התוצאות של גוגל ובמנועי חיפוש רלוונטיים אחרים. הקידום האורגני דורש זמן והתמדה לכן אנחנו ממליצים לשלב גם קידום ממומן כדי לקבל חשיפה ממוקדת ואפקטיבית בפני לקוחות פוטנציאליים באנגליה. אפשר לשלב בין פרסום ממומן בגוגל בשיטת ה-PPC לבין קמפיינים ברשתות החברתיות.

שאלות ותשובות בנושא קידום אתרים באנגליה

כמה זמן לוקח קידום אתרים באנגליה?

באופן כללי יש להשקיע לפחות חצי שנה עד שנה כדי להשיג דירוג גבוה וחשיפה אופטימלית במנועי החיפוש. קידום אתרים אורגני בחו"ל דורש זמן בגלל גודל השוק והתחרות הגבוהה.

למה לבחור בכם לקידום אתרים באנגלית?

קבוצת פרסונאס מדינה היא חברת קידום אתרים מקצועית וסוכנות דיגיטל ותיקה המציעה מעטפת שירותים רחבה. אנחנו מתמחים בקידום אתרים בינלאומי ומציעים מענה מקצועי לכל לקוח ושירות מותאם אישית בשקיפות מלאה. נשמח להציג בפניכם סיפורי הצלחה כדי שתוכלו להבין מדוע כדאי לבחור בנו.
למידע נוסף ולתיאום פגישת הכרות בנושא קידום אתרים באירופה בכלל ובאנגליה בפרט – צרו קשר עוד היום עם נציגי השירות של קבוצת פרסונאס מדיה!

 

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000