Fraud Blocker
קידום אתרים באריזונה

קידום אתרים באריזונה

אריזונה ממוקמת בדרום מערב ארצות הברית, זו מדינה חמה בעלת אקלים מדברי והיא ה-6 בגודל שטחה בארה"ב. במדינת אריזונה מתגוררים כ-8 מיליון תושבים, רובם לבנים ויש גם קהילה יהודית. כדאי לדעת כי התמ"ג של אריזונה גדול יותר מהתמ"ג במדינות כמו פינלנד, ניו זילנד וכו', והכלכלה החזקה מושכת אליה משקיעים רבים מכל העולם. 

הכלכלה החזקה במדינת אריזונה מבוססת בין היתר על ענפים בתחומים כמו מתכות (בעיקר נחושת), כותנה, בקר, גידולים חקלאיים, הייטק ועוד. הערים הגדולות במדינה הן עיר הבירה פיניקס ובה אוכלוסייה גדולה מ-1.5 מיליון אנשים, טוסון, מסה, צ'נדלר וגלנדייל. בשנים האחרונות אריזונה הפכה למרכז הייטק מוביל וישראלים רבים עברו למדינה כדי לעבוד בתעשיית ההייטק המקומית ועל מנת לפתוח עסקים חדשים וליצור הזדמנויות כלכליות ושיתופי פעולה עם ההייטק הישראלי. 

תוכן עניינים

בעלי עסקים מישראל מעוניינים למכור מוצרים ושירותים לתושבים ולארגונים במדינת אריזונה, וחשוב לזכור כי המדינה מהווה שער כניסה לשווקים בארצות הברית מאחר שהיא נמצאת במרחק קצר מקליפורניה, נבדה, ניו מקסיקו ויוטה. כדי להשיג טביעת אצבע דיגיטלית ולמכור מוצרים ישירות לתושבי המדינה כדאי גם לכם להשקיע בשירות קידום אתרים באריזונה, בשילוב קידום ממומן בגוגל, כלומר קידום אתרים אורגני וממומן במנועי החיפוש.

למי מתאים קידום אתרים באריזונה?

שירות קידום אתרים באריזונה נחשב לאחד מהכלים השיווקיים היעילים והאפקטיביים ביותר בעידן הדיגיטל. שירותי קידום אתרים במנועי החיפוש ובראשם גוגל מיועדים בין היתר לבעלי עסקים המעוניינים לחדור לשווקים חדשים בכפר הגלובלי, ליזמים המעוניינים למכור מוצרים בחו"ל, לישראלים שמתכננים להקים עסק חדש באריזונה ובמיקומים אחרים ולישראלים המנהלים עסק קיים בארצות הברית ומעוניינים להגדיל פעילות עסקית ולמכור מוצרים גם באריזונה.

המטרה המרכזית בשירות קידום אתרים בינלאומי, למשל קידום אתרים בטקסס או באריזונה, היא להשיג מיקום גבוה בדף תוצאות החיפוש של גוגל ובמנועי חיפוש רלוונטיים נוספים. מעבר לחשיפה ולנראות הגבוהה במנועי החיפוש, הקידום האורגני נועד להשיג לידים חמים לבית העסק, להגדיל מכירות בעסק ולהפוך למותג בינלאומי מוכר ומצליח בשווקים הגלובליים.

חשוב לציין כי קידום אורגני בחו"ל מבוסס על שיטה המכונה קידום אתרים לוקאלי, כלומר המומחים של קבוצת פרסונאס מדיה מקדמים את האתר שלכם באופן לוקאלי כדי להגיע ישירות ללקוחות הפוטנציאליים מאריזונה, וניתן להגיע לרמת חשיפה מדויקת לפי ערים ושכונות.

תהליך קידום אתרים באריזונה

ראוי לציין כי תהליך קידום אתרים באריזונה דומה לשיטות שאנחנו נוקטים בתהליך קידום אתרים באיטליה ובמדינות נוספות, כיוון שבמצעים קידום אתרים בינלאומי במנועי החיפוש. באופן כללי, יש מספר שלבים בכל תהליך קידום אתרים, לרבות בתהליך קידום אתרים בפורטוגל או בניו יורק. השלבים העיקריים הינם:

אפיון לקוח – בפגישת ההכרות צוות המומחים של פרסונאס מדיה מכין מסמך אפיון לקוח, לאחר תיאום ציפיות, הגדרת יעדים ומטרות וכד'. 

מחקר מתחרים – המומחים שלנו מנתחים את השוק ובוחנים את אסטרטגיית השיווק והקידום האורגני של המתחרים שלכם. מחקר מתחרים מאפשר לנו להשיג תוצאות טובות יותר והרווח כולו שלכם.

מחקר מילות מפתח – רוב תושבי אריזונה מחפשים מידע על עסקים, מוצרים ושירותים באמצעות מנוע החיפוש של גוגל. כאשר משתמש מקליד שאילתה בגוגל ארצות הברית האלגוריתם המשוכלל מציג בפניו רשימה ארוכה של תוצאות בהתאם למידת הרלוונטיות של האתרים השונים לשאילתה. לכן, במחקר מילות מפתח המומחים שלנו בוחרים את הביטויים השכיחים ביותר על מנת שהאתר שלכם יוצג במיקום גבוה ככל האפשר בדף התוצאות של גוגל. 

אופטימיזציה און פייג' לאתר – יש להכין את האתר לקראת קידום אורגני ולהתאימו לדרישות של מנועי החיפוש. לכן, אחד מהשלבים החשובים ביותר בתהליך קידום אתרים הוא אופטימיזציה לאתר, ואנחנו מבצעים שינויים בקוד ובמבנה האתר, מתקנים שגיאות באתר, משפרים את חוויית המשתמש (UX), בונים היררכיה נכונה שתסייע לגולשים לנווט את דרכם ולמצוא את המידע הנחוץ עבורם, מוסיפים תגיות מטא שמסייעות לזחלן של גוגל להבין את האתר ועוד.

SEO טכני – מעבר לאופטימיזציה הרגילה אנחנו מבצעים גם SEO טכני כדי להנגיש ולהכין את האתר שלכם לקראת סריקה ואינדוקס. ה-SEO הטכני משפר באופן משמעותי את הדירוג המוענק לאתר שלכם על ידי האלגוריתמים של מנועי החיפוש, וכך משיגים מיקום גבוה יותר בדף התוצאות ונהנים מיתרונות נוספים.

בניית קישורים – האלגוריתם של גוגל מעניק דירוג לאתר לפי 200 פרמטרים, מרביתם אינם מוכרים, אך ידוע כי קישורים נכנסים לאתר הם אחד מהפרמטרים המרכזיים בקביעת הדירוג. בעבר היה נהוג לבנות פרופיל עם קישורים רבים אך בעקבות העדכונים האחרונים באלגוריתם של גוגל, כיום יש להתמקד בקישורים איכותיים בלבד המגיעים מאתגרים אמינים, איכותיים וסמכותיים.

תוכן מקורי ואיכותי באנגלית – יש לגבש אסטרטגיית תוכן באופן מקצועי ועל ידי מומחים, אנחנו בפרסונאס מדיה מעסיקים כותבי תוכן בכל השפות, כולל אנגלית. כדי לקדם בהצלחה את האתר שלכם באריזונה אנחנו מעלים תכנים איכותיים ובעלי ערך לגולשים, המשולבים בכותרות ובמילות המפתח הראשיות, ואנחנו ממליצים על תכנים ארוכים שנכתבים על ידי מומחים. 

קידום אתרים לוקאלי באריזונה

כפי שציינו בתחילת המדריך, קידום אתרים בארצות הברית ובכל יעד אחר מעבר לים מבוסס על קידום לוקאלי. זו שיטה שפחות מוכרת במדינת ישראל מפאת גודלה, אך אריזונה היא מדינה גדולה מאוד בשטחה והמרחק בין הערים הוא משמעותי. למעשה, תושבי אריזונה מעדיפים לרכוש מוצרים ושירותים מעסקים מקומיים, לכן המטרה שלנו היא להעניק לעסק שלכם תדמית של עסק מקומי ומצליח במדינת אריזונה, ולמעשה אנחנו יודעים כיצד להשיג חשיפה ממוקדת בפני לקוחות פוטנציאליים באריזונה, לפי מיקומים גיאוגרפיים ספציפיים. 

כאשר תושב אריזונה מחפש עסק שמתמחה במכירת אופניים, הוא לרוב יקליד בחלונית החיפוש של גוגל את הביטוי הבא: חנות אופניים באריזונה, חנות אופניים בפיניקס וכו'. לכן, הקידום הלוקאלי חשוב עבורכם ומאפשר לכם לקבל חשיפה בקרב לקוחות באריזונה שמחפשים מוצרים שאתם משווקים.

בתהליך קידום אתרים לוקאלי באריזונה אנחנו פותחים ומנהלים פרופיל לעסק שלכם בשירות גוגל לעסק שלי (GMB), מוסיפים את העסק לשירות החינמי של גוגל מפות, רושמים את העסק שלכם באינדקסים מקומיים של עסקים ובעלי מקצוע הנחשבים לפופולריים בקרב תושבי אריזונה, ואנו מיישמים טכניקות נוספות כדי שתקבלו חשיפה רחבה אך ממוקדת ויעילה. 

פרסום באינטרנט

קידום אתרים אורגני מומלץ לכל בעלי העסקים, אך כדי להשיג חשיפה מהירה ורחבה עד שהאתר שלכם יגיע למיקום גבוה באמצעות הקידום האורגני, אנחנו ממליצים לשלב גם קידום ממומן בגוגל וכדאי לנהל קמפיינים ומסעות פרסום באינטרנט בעיקר ברשתות החברתיות.

קידום ממומן בגוגל מבוסס על שיטת ה-PPC, לכן אתם משלמים על הפרסום רק לאחר שגולש הקליק על המודעה. השילוב בין קידום אורגני לקידום ממומן במנועי החיפוש מפיק תוצאות מצוינות ואתם יכולים ליהנות מהחזר השקעה מהיר ומשתלם במיוחד.

לסיכום

קבוצת פרסונאס מדיה היא סוכנות בוטיק לשיווק עסקים וארגונים בדיגיטל. אנחנו מציעים פתרונות מתקדמים ומותאמים אישית לצורכי הלקוח והעסק, והצוות שלנו מתמחה בין היתר בשירותים כמו בניית אתרים, ניהול קמפיינים ופרסום בפלטפורמות הדיגיטליות השונות, פרסום ממומן במנועי החיפוש, קידום אתרים אורגני, כתיבת תוכן במגוון רחב של שפות, ניהול מוניטין באינטרנט ועוד.

למידע נוסף בנושא קידום אתרים בארצות הברית בכלל באריזונה בפרט – צרו איתנו קשר עוד היום!

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000