Fraud Blocker
קידום אתרים בטקסס

קידום אתרים בטקסס

טקסס היא המדינה השנייה בגודל שטחה בארצות הברית, היא ממוקמת במרכז דרום ארה"ב ושוכנת לחופי מפרץ מקסיקו. טקסס היא אחת מהמדינות העשירות ביותר בארה"ב בשל מרבצי הנפט בשטחה, והיא ידועה בכלכלה החזקה שלה. בעקבות עוצמתה הכלכלית של המדינה הוקמו בה משרדי הנהלה של תאגידים בינלאומיים שונים בתחומי הקמעונאות, הסיטונאות, התקשורת, מערכת הבנקאות והביטוח, ובשנים האחרונות הוקמו בה פארקי הייטק גדולים, בעיקר בעיר הבירה אוסטין ובדאלאס.

כדאי לדעת כי בטקסס גרים לא מעט ישראלים לשעבר וישראלים בתנאי רילוקיישן, ויש קהילה יהודית גדולה ומתקדמת ברחבי המדינה, בעיקר בערים הגדולות. במדינה מתגוררים כ-30 מיליון תושבים, מרביתם מחוברים לאינטרנט ורבים מתושבי טקסס מבצעים רכישות אונליין ויש להם כוח קנייה עצום, לכן כדאי שלא לפספס את הלקוחות הפוטנציאליים שמחפשים עסקים ומוצרים כמו שלכם. 

כאשר מעוניינים להתחיל למכור מוצרים ושירותים שונים לתושבים ולעסקים ברחבי טקסס כדאי להשקיע בשירות קידום אתרים במנועי החיפוש, ובמיוחד במנוע החיפוש של גוגל. קידום אתרים בטקסס נועד להשיג חשיפה רחבה עבור האתר שלכם, לייצר טראפיק גבוה (תנועה) לאתר, לקבל לידים חמים וליהנות משלל יתרונות נוספים מול המתחרים.

תוכן עניינים

שירותי קידום אתרים לחברות המעוניינות למכור מוצרים בטקסס

קידום אתרים הוא כלי שיווקי יעיל ואפקטיבי לכל עסק שמעוניין להשיג טביעת אצבע דיגיטלית ולקבל חשיפה רחבה ברשת האינטרנט. אם אתם מקימים עסק חדש בטקסס ואם יש לכם עסק קיים בארצות הברית או בישראל, אנחנו יכולים לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש, ובאמצעות שירותי קידום אתרים תוכלו לחדור לשוק המקומי ולהגדיל את המכירות שלכם באחת מהמדינות העשירות ביותר בארצות הברית.

ראוי לציין כי קידום אתרים בינלאומי שונה במהותו משירותי קידום אתרים שאתם מכירים בישראל, מאחר שזהו שוק גדול ותחרותי. בנוסף, יש להתמחות בקידום לוקאלי (מקומי), כיוון שחייבים להתייחס נכון ובמקצועיות לדפוסי הגלישה והקניות ברשת של תושבי טקסס, ורק כך ניתן להשיג את היעדים הרצויים ואת המטרות העסקיות והשיווקיות שלכם.

אגב, אנחנו בפרסונאס מדיה מתמחים בין היתר בשירותי קידום אתרים בחול, לרבות קידום אתרים בניו יורק, טקסס, וושינגטון, לוס אנג'לס, פלורידה ועוד. הניסיון המצטבר שרכשנו במהלך השנים מאפשר לנו להציע קידום אתרים בטקסס שבאמת עובד ומשיג את המטרות שלכם.

שלבים מרכזיים בשירות קידום אתרים בטקסס

שיטת העבודה שלנו לקידום אתרים בטקסס מבוססת על טכניקות מתקדמות בתחום הנקרא קידום אתרים לוקאלי, ואנחנו משלבים גם קידום ממומן בגוגל. בנוסף, אנחנו מתמחים בשיווק עסקים בדיגיטל, ניהול מוניטין באינטרנט, בניית אתרים כולל אתרי סחר אלקטרוני, מיתוג עסקים בדיגיטל, ניהול קמפיינים ברשתות החברתיות ובשלל פלטפורמות דיגיטליות נוספות, כתיבת תוכן בכל השפות ועוד. 

אנחנו מציעים מעטפת שירותים רחבה בהתאמה אישית לצורכי הלקוח ויעדיו השיווקיים. יש לנו לקוחות רבים בארץ ובחו"ל, כולל לקוחות גדולים בארצות הברית ובאירופה. לכן, פיתחנו שיטת עבודה המבוססת על השלבים הבאים:

אפיון לקוח ומחקרי שוק ומתחרים – אנחנו מתאמים אתכם פגישת הכרות במשרד שלנו או שלכם, במטרה להכיר את הפעילות העסקית בעסק שלכם, לאפיין את הצרכים והיעדים השיווקיים שלכם וללמוד מיהם המתחרים העיקריים. בשלב הבא ולאחר הכנת מסמך אפיון לקוח אנו מבצעים מחקרי שוק ומתחרים על מנת לנתח ולהבין את דרכי השיווק של המתחרים וכדי להכין תוכנית עבודה מפורטת לקידום אורגני וממומן של האתר שלכם, ולהשיג עבורכם יתרונות על פני המתחרים בשוק.

מחקר מילות מפתח וביטויי זנב ארוך – שלב מרכזי וקריטי בעבודת קידום אתרים במנועי החיפוש. המומחים שלנו מבצעים מחקר מילות מפתח לכל אורך העבודה אנו בוחרים גם ביטויי זנב ארוך שיש עליהם פחות תחרות כדי להשיג עבורכם דירוג גבוה בד, התוצאות של גוגל.

אופטימיזציה (On Page) – כדי להכין את האתר שלכם לקראת קידום אתרים בטקסס עלינו לבצע אופטימיזציה באתר ומחוצה לו, כלומר שירות SEO (Search Engine Optimization). בשלב זה המומחים שלנו משפרים את קוד ומבנה האתר, מבצעים שינויים בממשקים כדי להבטיח חוויית משתמש מתקדמת ואיכותית המותאמת לדפוסי הגלישה של תושבי טקסס, ובנוסף אנחנו עובדים על הדומיין, מתאימים את האתר למובייל לפי דרישות עדכון מובייל פירסט של גוגל, משפרים את זמן טעינת עמודי האתר במחשב ובמובייל, בונים נכון קישורים פנימיים, מוסיפים תגיות מטא כדי להנגיש את האתר לבוט ולזחלן של גוגל ועוד.

בניית קישורים חיצוניים – אחת מהטכניקות היעילות בתחום הקידום האורגני מבוססת על בניית פרופיל קישורים מאתרים סמכותיים ואמינים בטקסס, לרבות הוספת האתר שלכם לאינדקסים פופולריים בקשר תושבי ארצות הברית. כיום אין צורך בהרבה קישורים חיוניים הנכנסים לאתר ויש להתמקד באיכות הקישורים ולא בכמות. הקישורים שאנחנו יוצרים לאתר שלכם לצורך קידום אורגני הם קישורים לגיטימיים (White hat) בלבד.

SEO טכני – בישראל התחום של SEO טכני פחות מוכר, אך לנו יש ידע, ניסיון וכלים בגלל שירותי הקידום שלנו בארצות הברית וביעדים רבים נוספים בחו"ל. SEO טכני נועד להנגיש את האתר לאלגוריתם המשוכלל של מנועי החיפוש ולהבין אותו לקראת סריקה ואינדוקס. כך האתר שלכם זוכה לדירוג גבוה יותר והוא מטפס מעלה במיקומי בדף התוצאות של גוגל.

SEO לוקאלי – שירות מתקדם המיועד לעסקים שמעוניינים לקבל חשיפה ממוקדת בפני תושבי טקסס. קידום אתרים לוקאלי (מקומי) מבוסס על טכניקות מתקדמות יותר, ואנו מסוגלים להגיע לרזולוציה מדויקת לפי ערים מרכזיות, שכונות ורבעים בטקסס. כלומר, אנחנו מספקים מענה גם לשירות קידום אתרים באוסטין, בדאלאס, יוסטון, סן אנטוניו ופורת וורת'. 

כתיבת תוכן – בתהליך קידום אתרים בחו"ל או בארץ חייבים להעלות לאתר, לבלוג ולאתרים אחרים תכנים איכותיים ומקוריים, ולאתר מומלץ להעלות תכנים באנגלית שנכתבו על ידי כותב תוכן מקצועי שאנגלית היא שפת אמו. התוכן משפר את דירוג האתר על ידי האלגוריתם של גוגל, הוא מסייע במיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש ומטרתו לספק גם ערך לגולשים מטקסס שנכנסים לאתר.

ניטור, מעקב ודיווח – אנחנו פועלים בשקיפות מלאה כלפי כל לקוח ולקוח, והמומחים שלנו מנטרים ועוקבים אחר תוצאות הקידום שאנו מבצעים. מדי חודש אנחנו שולחים דוח מפורט, ובנוסף יוזמים שיחות עבודה ופגישות לצורך דיווח והסברים.

למי מתאים קידום אתרים בטקסס?

שירותי קידום אתרים בטקסס מיועדים לבעלי עסקים מישראל שמעוניינים להגדיל את הפעילות העסקית שלהם בשווקים הגלובליים. כמו כן, קידום אתרים בטקסס מתאים ליזמים ולבעלי עסקים מקומיים בערים השונות במדינת טקסס, למשל קידום אתרים למנעולן באוסטין, קידום אתרים למסעדה בעמק הסיליקון באוסטין, קידום אתרים לעסק בתחום המיזוג בטקסס וכד'.

חשוב לזכור כי השוק המקומי בישראל קטן ומוגבל מבחינת כוח והיקפי הקנייה, לכן כדאי להשקיע בקידום אתרים בארה"ב, במיוחד במדינות העשירות כמו טקסס, פלורידה וניו יורק.

שאלות ותשובות

כמה זמן לוקח קידום אתרים בטקסס?

התחרות בטקסס על המיקומים הגבוהים בגוגל הינה משמעותית, לכן כדאי להשקיע בשירותי קידום אתרים לפחות חצי שנה או שנה, בהתאם לרמת התחרות על ביטויי המפתח.

האם חברת קידום מישראל יכול לבצע קידום אתרים בחו"ל?

בהחלט כן. יש לנו לקוחות בכל העולם, והצוות שלנו כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום ה-SEO, קידום ופרסום ממומן, ניהול מוניטין, כתיבת תוכן ובניית אתרים. העבודה מתבצעת באמצעות מחשבים וכלים טכנולוגיים לכן כתובת חברת הקידום אינה משחקת תפקיד, ובנוסף יש לנו שיתופי פעולה עם חברות מובילות לקידום אתרים בטקסס.
למידע נוסף ולתיאום פגישה – צרו קשר עוד היום עם מוקד השירות של פרסונאס מדיה!

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000