Fraud Blocker
קידום אתרים למרפאת שיניים

קידום אתרים למרפאת שיניים: מדריך מקיף לשכירת שירותי המומחים בתחום

תוכן עניינים

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא מרכיב חיוני בכל אסטרטגיית שיווק מקוונת, ותהליך קידום מיועד לבצע סדרה של צעדים שמכוונים לאופטימיזציה של האתר שלכם, כך שתשיגו דירוג גבוה בדפי תוצאות החיפוש בגוגל (SERP), למילות מפתח וביטויים רלוונטיים. 

כמרפאת שיניים, קידום אתרים יכול לעזור לכם למשוך מטופלים חדשים על ידי הגדלת הנראות המקוונת של האתר שלכם והובלת תנועה גבוהה של גולשים שיתעניינו בשירותים שאתם מציעים. 

במאמר זה, המומחים של פרסונאס מדיה, סוכנות קידום אתרים עם ניסיון של למעלה מעשר שנים בתחום, סוקרים את האסטרטגיות החשובות הדרושות לתהליך קידום אתרים למרפאת שיניים, כדי להשיג נוכחות מקוונת חזקה והגדלת פעילות המרפאה. בין היתר, אלו הנושאים שנדבר עליהם:

 • למה מרפאות שיניים זקוקות לשירותי קידום אתרים?
 • ביצוע אופטימיזציה של תוכן האתר. 
 • יצירת דפי נחיתה בהתאמה אישית
 • ניהול, מעקב ופיקוח על שיעור קליקים לאתר.
 • חשיבות השימוש בשיטות כובע לבן לקידום אתרי מרפאות שיניים.
 • ותשובות לשאלות הנפוצות שלכם.

למה מרפאות שיניים זקוקות לשירותי קידום אתרים?

בעידן הדיגיטלי של היום, נוכחות חזקה באינטרנט חיונית לכל בית עסק, חברה, ארגון או תאגיד, וזה נכון במיוחד למרפאות שיניים, אשר נשענות על מטופלים מקומיים להצלחתן. 

אחת השיטות לשיפור הנוכחות המקוונת של המרפאה שלכם והגעה ליותר מטופלים היא באמצעות אופטימיזציה למנועי חיפוש, והמדריך שלנו מתחיל עם הסביר מקיף לחשיבות שכירת שירותי SEO לקידום המרפאה שלכם בתודעת הציבור.

נראות מוגברת בתוצאות החיפוש בגוגל

כאשר אנשים מחפשים שירותי שיניים באזור שלהם, הם בדרך כלל פונים לגוגל, ואם אתר המרפאה שלכם אינו מדורג בעמוד הראשון של התוצאות, אתם מחמיצים מטופלים פוטנציאליים. שירותי קידום אתרים יכולים לעזור לשפר את הנראות של האתר שלך בדפי תוצאות החיפוש בגוגל, מה שאומר שיותר אנשים יראו את האתר שלכם, לצד הגברת הסיכוי שהם ייצרו קשר עם המרפאה.

תנועה ממוקדת לאתר

שירותי SEO יכולים לעזור לכם למשוך תנועה ממוקדת לאתר, באמצעות מיקוד למילות מפתח ספציפיות הקשורות לשירותי השיניים שאתם מספקים ולמיקום המרפאה. 

בגישה זו, ניתן לוודא שהאנשים שמוצאים את האתר שלכם הם אלה שיש סיכוי גבוה שיהפכו למטופלים. 

חווית משתמש משופרת

שירותי קידום אתרים כרוכים גם ביצירת חווית משתמש טובה יותר עבור המבקרים באתר, באמצעות הקפדה על קלות הניווט באתר, טעינה מהירה שלו, והצגת תוכן שימושי שעונה על שאלות המבקרים. 

עם הקפדה על חווית משתמש משופרת, שמתבטאת בכל ההיבטים האלו, התוצאות שתשיגו יהיו גולשים שנשארים באתר למשך פרקי זמן ארוכים, לצד הגדלת הסיכוי שהם יהפכו למטופלים.

תוכנית SEO למרפאות שיניים משיגה יתרון תחרותי

בשוק התחרותי של היום, מרפאות שיניים זקוקות לכל יתרון שהם יכולים לקבל, ושירותי SEO מסייעים בהשגת יתרון תחרותי על ידי שיפור דירוג האתר בתוצאות החיפוש בגוגל, מה שמוביל להתבלטות על פני המתחרים ומשיכת יותר מטופלים למרפאה שלכם.

ביצוע אופטימיזציה של תוכן האתר 

עם זיהוי מילות המפתח והכנת רשימה מסודרת, צוות המומחים שלנו מתחיל בתהליך ביצוע אופטימיזציה של תוכן האתר שלכם, כולל דף הבית, עמודי שירותים ומאמרים. הנה כמה אסטרטגיות מפתח שאנחנו מקפידים עליהן לאופטימיזציה של תוכן האתר שלכם:

 • שימוש במילות המפתח בתכנים, אבל באמצעות שילוב טבעי ולא דחוס עם ריבוי מילות מפתח, כדי שלא לפגוע בתוצאות דירוג קידום אתרים בגוגל.
 • צוות כותבי התוכן המקצועיים שלנו כותבים תכנים איכותיים ואינפורמטיביים שמספקים ערך לקוראים, כולל מאמרים מקצועיים על טיפולי שיניים, מאמרים חינוכיים לשמירה על בריאות הפה, החניכיים והשיניים, תיאורי שירותים מוצעים, והמלצות של מטופלים.
 • שימוש בתגי כותרות (H1, H2 וכן הלאה) על מנת לארגן את התוכן, להקל על הקריאה, וליצור מערך איכותי של קידום אתרים אורגני.
 • הכנסת קישורים פנימיים לדפים רלוונטיים אחרים באתר.
 • יצירת רישום מייצג ב-Google My Business. בואו נרחיב רגע על הנקודה הזאת.

עריכת מחקר מילות מפתח

הצעד הראשון בכל אסטרטגיית SEO הוא מחקר מילות מפתח, שמתבצע בתהליך שכולל את זיהוי מילות המפתח והביטויים שבהם אנשים משתמשים בחיפוש אחר מרפאות שיניים באינטרנט. על ידי מיקוד למילות מפתח אלו בתוכן האתר שלכם, ניתן להגדיל את הסיכויים לדירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש בגוגל. 

כמה דוגמאות למילות מפתח וביטויים שעשויים להיות רלוונטיים למרפאת שיניים כוללות "רופא שיניים קרוב אלי", "הלבנת שיניים" ו"שתלים דנטליים" או כל ביטוי נפוץ אחר שגולשים מקלידים כדי למצוא מרפאת שיניים מוסמכת ומומלצת.

עם זיהוי מילות המפתח הרלוונטיות והכנת רשימה מסודרת בתוכנית שיווק דיגיטלי לרופאים, ניתן להתחיל ליצור תכנים שמבוססים על המילים והביטויים הנפוצים ביותר בגוגל.

חשיבות ניסוח איכותי, מרשים ומקצועי של Google My Business

Google My Business, או 'גוגל לעסק שלי', כלי חינמי שמאפשר לנהל את הנוכחות המקוונת של העסק ברחבי גוגל, כולל בתוצאות החיפוש וב-Google Maps. 

על ידי יצירת רישום מדויק ומזמין, ניתן לוודא שהמידע של המרפאה שלכם עדכני ומושך מטופלים חדשים, עם אפשרות להופעה גם בתוצאות "החבילה המקומית" של גוגל, המופיעות בראש תוצאות החיפוש של עסקים מקומיים. לכן אנחנו מקפידים לוודא שהרישום כולל את השם, הכתובת, מספר הטלפון וכתובת האתר של המרפאה שלכם.

בניית מערך קישורים נכנסים

קישורים נכנסים הם קישורים שמגיעים מאתרים אחרים, גדולים, ותיקים ומוסמכים, לאתר שלכם. הם חשובים לתהליך של קידום אתרים למרפאת שיניים מכיוון שהם מאותתים לסורקים של גוגל שאתרים חשובים אחרים מתייחסים אל התכנים שלכם כאל תכנים רלוונטיים שמספקים ערך לגולשים. 

תהליך בניית הקישורים מתבצע עם פרסום מאמרי אורחים באתרים גדולים אחרים; ויצירת תכנים איכותיים שבעלי אתרים ירצו לקשר אליהם, ושגולשים ירצו לשתף.

יצירת דפי נחיתה בהתאמה אישית

המומחים של סוכנות השיווק הדיגיטלי פרסונאס מדיה מתמחים, בין היתר, גם ביצירת דפי נחיתה מותאמים אישית להנעת תנועה לאתרי מרפאות שיניים. 

דפי הנחיתה שניצור עבורכם מותאמים לגוגל, מה שאומר שהם יכולים לעזור לאתר שלך להשיג דירוגים גבוהים בתוצאות החיפוש.

אז איך זה עובד? 

עם שכירת השירותים שאנחנו מציעים, ובחירת חבילת קידום אתרים שמתאימה לכם, הצוות שלנו ירכיב ביחד איתכם את רשימת מילות המפתח הרלוונטיות ביותר למרפאה שלהם, ובהתאם ניצור דף נחיתה שיתוכנן במיוחד לדירוג עבור מונחים אלה.

דף הנחיתה יכלול תוכן המותאם למרפאת השיניים שלכם, כולל מידע על השירותים הזמינים במרפאה, הצוות המקצועי ומיקום המרפאה, כולל, כמובן קריאה לפעולה המעודדת מבקרים ליצור קשר עם המרפאה על מנת לתאם פגישת ייעוץ והרכבת תוכנית טיפול. 

במילים אחרות, עמוד נחיתה שמתוכנן היטב ובמקצועיות, מסייע בהמרת האנשים שנחשפים לדף ללידים, ובסופו של דבר, למטופלים חדשים.

מגוון שירותים אחרים שתמצאו אצלנו

בנוסף ליצירת דפי נחיתה, אנחנו מציעים גם מגוון שירותי SEO אחרים למרפאות שיניים, כמו למשל:

 • שירותי עיצוב ופיתוח אתרים.
 • מחקר מילות מפתח.
 • ניתוח מתחרים. 
 • יצירת תכנים איכותיים.
 • ניהול עמודים ברשתות החברתיות.
 • ניהול מוניטין בגוגל.
 • ומגוון שירותים שניתן לשכור עם בחירת חבילות שירות מותאמות אישית. 

כך שבחירה בסוכנות פרסונאס מדיה פירושה קבלת אסטרטגיית שיווק דיגיטלית מקיפה המותאמת לצרכים הספציפיים שלכם. אז אם אתם עדיין תוהים למה כדאי לכם לבחור דווקא בנו לצרכי ה-SEO של מרפאת השיניים שלכם, ראשית חשוב שתבינו שיש לנו ניסיון של למעלה מעשור בתעשיית השיווק הדיגיטלי, מה שאומר שאנחנו יודעים מה עובד ומה לא. 

שנית, ולא פחות חשוב, אנחנו מקפידים להשתמש רק בכלים ובטכניקות מתקדמות כדי לוודא שדפי הנחיתה שלכם משיגים את התוצאות המדויקות המבוקשות. השירותים שלנו נוחים ומתאימים למרפאות שיניים בכל הגדלים, וצוות המומחים שלנו ייצור עבורכם אסטרטגיית קידום אתרים מותאמת אישית לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם.

זה הזמן להגדיל את הפעילות העסקית שלכם

אז אם אתם מעוניינים לשפר את הנוכחות המקוונת של מרפאת השיניים שלכם ולהביא יותר תנועה לאתר, שירות יצירת דפי הנחיתה שלנו, כחלק מתוכנית מקיפה של קידום אתרים למרפאת שיניים, יהיה בחירה מצוינת שתסייע לכם להשיג את היעדים העסקיים ולהגדיל את פעילות המרפאה שלכם.

ניהול, מעקב ופיקוח על שיעור קליקים לאתר

שיעור קליקים (CTR) הוא מדד מפתח למעקב אחר הצלחת מאמצי ה-SEO, והיבט זה של תוכנית קידום האתר שלכם מציג את שיעור הקליקים, באחוזים, של האנשים שלוחצים על הקישור לאתר שלכם לאחר שראו אותו בדף התוצאות של גוגל. 

למרפאת שיניים, מעקב אחר שיעור הקליקים חיוני כדי להבין עד כמה אסטרטגיות ה-SEO שמיושמות יעילות בהנעת תנועה לאתר, עם פיקוח קבוע על כמות האנשים שנכנסים לאתר דרך תוצאות החיפוש. 

כדי להשיג תוצאות אלו, הצוות המקצועי שלנו מפעיל כלי קידום אתרים במנועי חיפוש שנקרא Google Search Console. כלי זה מאפשר לעקוב אחר ביצועי האתר בגוגל ולפקח עליהם באופן קבוע, עם הצגת דוח שמפרט את מספר הקליקים, ההופעות ושיעור הקליקים על כל דף באתר.

הגדרת מעקב UTM

מעקב UTM מאפשר לעקוב אחר קליקים על קישורים ספציפיים ב-Google Analytics, כדי להבין כמה אנשים לחצו על קישור מסוים ומאילו מקורות הם הגיעו, כגון הרשתות החברתיות, דיוורים באימייל או חיפוש אורגני. כדי להגדיר מעקב UTM, אנחנו משתמשים בכלי שבונה כתובות אתרים של קמפיינים פרסומיים בגוגל.

מקור הקמפיין שניצור למרפאת השיניים מבוסס על האתר או על הפלטפורמה שבה יתפרסם הקישור, כגון פייסבוק או טוויטר. זהו סוג הקישור, כגון פוסט בעמוד העסקי שלכם בלינקדין או בפייסבוק, שכולל תווית תיאורית לקישור, כגון "קידום הלבנת שיניים", או "שירותי יישור שיניים". עם הזנת המידע, הכלי יפיק כתובת URL ייחודית הכוללת את הפרמטרים של UTM.

ניתוח התוצאות והשגת תובנות

עם הגדרת המעקב אחר קישורי האתר, ניתן לנתח את התוצאות כדי להבין עד כמה אסטרטגיות שיווק דיגיטלי וקידום אתרים שיצרנו בהתאמה אישית למרפאת השיניים שלכם, יעילות ביצירת קליקים לאתר, ועם בחינת התוצאות, נבין את האזורים שיש לשפר כדי להפוך את העמודים באתר למשכנעים יותר לרוב המשתמשים.

כחלק מהתהליך, נבצע גם השוואה של שיעור הקליקים בעמודים שונים באתר, על מנת לזהות את העמודים שמניבים ביצועים טובים ואצת העמודים שיש צורך לבצע בהם אופטימיזציה. באמצעות מעקב אחר שיעור הקליקים של קישורי האתר בגוגל, ניתן להגיע לתובנות חשובות לגבי מידת היעילות של אסטרטגיות קידום האתר, ולבצע את ההתאמות הנדרשות כדי לשפר את התוצאות לאורך זמן. 

הצוות המקצועי של פרסונאס מדיה מקפיד לעקוב באופן קבוע אחר ביצועי האתר ולבצע את ההתאמות הנדרשות לתוכנית קידום אתרים שנרכיב לכם, על מנת להקדים את המתחרים ולמשוך יותר מטופלים למרפאת השיניים שלכם.

חשיבות השימוש בשיטות כובע לבן לקידום אתרי מרפאות שיניים

שימוש בשיטות כובע לבן חיוני להשגת הצלחה ארוכת טווח של תהליך קידום אתרים למרפאות שיניים, כמו לכל תחום אחר בתעשייה, כדי להימנע מהעונשים של גוגל, שעשויים לדחוק את האתר לתוצאות חיפוש רחוקות.

סוכנות הפרסום והשיווק הדיגיטלי פרסונאס מדיה, מתמחה ביישום טכניקות אלו, ובפרק זה של המדריך נסביר כמה שיטות כובע לבן שהצוות המקצועי שלנו משתמש בהן על מנת לייעל תהליכי SEO למרפאות שיניים:

אופטימיזציה בעמודי האתר

הכוונה היא לאופטימיזציה של דפי אינטרנט בודדים כדי לשפר את הדירוג בתוצאות החיפוש בגוגל. צוות מנהלי האתרים שלנו מקפיד לוודא שכל עמוד עובר אופטימיזציה עם מילות מפתח רלוונטיות, תגיות מטא, כותרות ואלמנטים אחרים בעמוד שמאותתים לסורקים של גוגל את הנושא שהעמוד עוסק בו.

קידום אתרים מקומי

מרפאות שיניים תלויות במיוחד במטופלים מקומיים, כך שהרכבת תוכנית קידום שמבוססת על אופטימיזציה לחיפוש מקומי היא חיונית. 

הצוות שלנו דואג להגיע למצב שבו אתר האינטרנט של המרפאה מותאם לחיפוש מקומי על ידי רישום המרפאה ב-Google My Business, יצירת מערך המלצות, וכתיבת תכנים איכותיים עם מילות מפתח פרטניות למיקום.

אופטימיזציה של ניהול העמודים ברשתות החברתיות

ניהול עמודים ברשתות החברתיות משמעותי לאסטרטגיית קידום אתרים, ומומחי הסושיאל שלנו מסייעים לבעלי מרפאות שיניים לייעל את הפרופילים והפוסטים שלהם ברשתות החברתיות, על מנת לתמוך בשיפור הדירוג בתוצאות החיפוש בגוגל, עם קמפיין פייסבוק או קידום עמודי האינסטגרם והלינקדאין.

אופטימיזציה למכשירים ניידים

מכיוון שרוב משתמשי האינטרנט ניגשים היום לאינטרנט ממכשירים ניידים, אופטימיזציה למכשירים ניידים חיונית להצלחת SEO, וגם בחלק זה של תוכנית קידום האתר שלכם, הצוות שלנו מקפיד על יצירת אתר שמותאם למכשירים ניידים ונטען במהירות.

חשיבות ההקפדה על התנהלות אתית בתהליך קידום אתרים

על ידי שימוש בשיטות SEO של כובע לבן אלה, המומחים של פרסונאס מדיה משיגים את התוצאות של שיפור הדירוג בגוגל למרפאות שיניים בגישה אתית ויעילה.

אנחנו מתמקדים במתן ערך למטופלים ויצירת נוכחות מקוונת חזקה, כך שהמרפאה שלכם תמשוך מטופלים חדשים רבים, והפעילות העסקית תגדל לטווח הארוך.

בשורה התחתונה, צוות המומחים שלנו ישמח ללוות אתכם בתהליך

אם אתם מנהלים מרפאת שיניים ומעוניינים למשוך יותר מטופלים, שירותי ה- SEO של צוות המומחים בסוכנות הפרסום והקידום פרסונאס מדיה, ייעצו לכם וילוו אתכם בתהליך. 

הצוות המקצועי שלנו יסייע לכם להשיג תוצאות של דירוג גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל, מה שיקל על מטופלים פוטנציאליים למצוא אותכם, ועם הקפדה על אופטימיזציה של תוכן האתר שלכם, אסטרטגיית מילות המפתח והנוכחות המקומית בחיפושים, נסייע לכם למשוך לידים מתאימים ולהגדיל את בסיס המטופלים שלך. 

אל תחמיצו מטופלים פוטנציאליים שמחפשים שירותי שיניים באזור שלכם. פנו אל המומחים שלנו עוד היום כדי להבין את האופן שבו נסייע לכם לשפר את מערך השיווק הדיגיטלי שלכם ולהרחיב את פעילות המרפאה שלכם ברמה שלא הכרתם.

מהו תהליך SEO, ולמה הוא חשוב למרפאות שיניים?

קידום אתרים (Search Engine Optimization) הוא תהליך אופטימיזציה של התוכן והמבנה של האתר, במטרה לשפר את הדירוג שלו בדפי תוצאות מנועי החיפוש, עם הקפדה על קידום אתרים אורגני (טבעי) שמתבצע עם פרסום תכנים איכותיים, אינפורמטיביים ומקצועיים באתר, לביסוס הסמכות שלכם כמומחים בתחומכם, ועד קידום אתרים טכני שמבוסס על הנחיות גוגל.
למרפאות שיניים, SEO חיוני למשיכת מטופלים חדשים המחפשים שירותי שיניים באינטרנט, ועם אופטימיזציה של תוכן האתר, אסטרטגיית מילות המפתח והנוכחות המקומית בחיפושים, ניתן לשפר את הנראות המקוונת של המרפאה בתוצאות החיפוש ולמשוך לידים מתאימים.

כמה זמן לוקח להשיג תוצאות של קידום אתרים למרפאת שיניים?

ציר הזמן להשגת תוצאות מתהליך קידום אתרים למרפאת שיניים עשוי להשתנות בהתאם למגוון גורמים, כגון התחרותיות של מילות המפתח שהתהליך מתמקד בהן, איכות התוכן והמבנה של האתר, ועוצמת הנוכחות בחיפוש המקומי.
התהליך עשוי להימשך כמה חודשים עד שניתן יהיה לראות שיפורים משמעותיים בדירוג החיפוש ובתנועה לאתר, אבל עם הקפדה על ביצוע תוכנית מקיפה ומקצועית שמבוססת על כל השלבים הנכונים, בתהליך מתמשך, שמתמקד ביצירת תוכן איכותי ורלוונטי לקהל היעד, ניתן להמשיך לראות שיפורים לאורך זמן.

מהן שיטות העבודה מומלצות לקידום אתרים למרפאות שיניים?

שיטות העבודה מומלצות לקידום אתרים למרפאות שיניים כוללות מיקוד למילות מפתח רלוונטיות בתכני האתר, אופטימיזציה של מבנה האתר והניווט, כדי לאפשר חוויית משתמשים קלה, בניית מערך קישורים נכנסים באיכות גבוהה ממקורות מוכרים, עם כתיבת מאמרי קידום באיכות גבוהה, פרסום ב'גוגל לעסק שלי'.
שימו לב שחשוב להקפיד על יצירת תכנים איכותיים ואינפורמטיביים שמותאמים לצרכים ולתחומי העניין של קהל היעד שלכם.

איך מרפאת שיניים יכולה למדוד את הצלחת מאמצי ה-SEO?

קיימים כמה מדדים שניתן להשתמש בהם כדי למדוד את הצלחת מאמצי ה-SEO, כולל תנועה לאתר, דירוג מילות מפתח, קישורים נכנסים ונוכחות חיפוש מקומית. על ידי מעקב אחר מדדים אלו לאורך זמן, ניתן להשיג תובנות שנוגעות לאסטרטגיות קידום אתר המרפאה שמשיגות את התוצאות המבוקשות, ולזהות את התחומים שיש לשפר.
הצעד הכי חשוב הוא לשכור צוות מקצועי שיודע היטב איך לקדם אתר בגוגל, כמו גם לקשור את המדדים שמתקבלים מתוכנית קידום האתר שהורכבה לאתר שלכם, ליעדים העסקיים שהצבתם, כמו למשל הגדלת הפניות או פגישות עם מטופלים, כדי להבטיח שמאמצי ה-SEO מתאימים ליעדים העסקיים הכוללים של המרפאה.

אולי יעניין אתכם גם:  קידום אתרי אוניברסיטאות ומגמות | קידום אתרים במנועי חיפוש לחברות SAAS

 

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000