Fraud Blocker
קידום פרויקטי דירות באינטרנט

אילו שירותי קידום פרויקטי דירות באינטרנט כדאי לחפש, ולמי לפנות בעניין?

תוכן עניינים

כדי שיותר אנשים ישמעו על פרויקט דירות המגורים שלכם אתם צריכים שירותי קידום פרויקטי דירות מגורים באינטרנט. היום כבר הרבה פחות מפרסמים בשלטי חוצות או דרך פלאיירים, ומרבית הפרסום מתרחשת בדיגיטל. זה יכול להיות ברשתות החברתיות, דרך ניוזלטר, או פשוט דרך אתר שמקודם בגוגל. 

כדי לקדם את פרויקט דירות המגורים שלכם כמו שצריך, אתם תצטרכו להיעזר בשירותי קידום אורגני לפרויקטי דירות מגורים, וכמו כן גם בשירותי קידום אתרים ממומן. חברת קידום פרויקטי דירות מגורים צריכה להעניק לכם שירותים מלאים, הכוללים מעבר לקידום אורגני ולקידום ממומן של פרויקטי דירות מגורים גם קידום ממומן ברשתות החברתיות, אופטימזציה לפרופיל גוגל לעסק שלי ושיווק דרך אימייל.

במאמר זה פירטנו על מספר חלקים עיקרייים שחשוב להתמקד בהם כשעושים קידום לפרויקט נדל"ן, ואנחנו מציעים לכם לבדוק עם החברה שמנהלת עבורכם את הקמפיין אם היא אכן מעניקה ללקוחותיה את כל השירותים הללו. 

יש לכם פרויקט דירות מגורים? אתם צריכים אתר אינטרנט:


רוב האנשים מחפשים מוצר באינטרנט לפני שירכשו אותו. הם מעדיפים לקרוא עליו מידע, לעשות השוואות בין אתרים שונים, לבדוק מחירים, להתעניין. כך קורה גם בשוק הנדל"ן. רוב האנשים לא ירכשו דירה לפני שיקראו על פרויקט הנדל"ן באינטרנט.

לכן, אנחנו ממליצים לכם לפנות אל חברת קידום פרויקטי דירות מגורים באינטרנט, שתקדם את פרויקט דירות המגורים שלכם באונליין. הדבר הראשון שצריך להתחיל ממנו הוא בניית אתר אופטימלי לדרישות מנוע החיפוש. אם כבר יש לכם אתר, זה מעולה, אבל זה לא מספיק – אתם עדיין צריכים חברת קידום פרויקטי דירות מגורים במנועי חיפוש שתוודא שהאתר שלכם אופטימלי.

אתר אופטימלי הוא אתר בו התוכן, העיצוב, התמונות, הכותרות, התגיות, תיאורי המטא, הקישורים, מפת האתר, הרספונסיביות למובייל, מהירות הגלישה ועוד מספר מרכיבים נוספים – הם כולם מותאמים לדרישות מנוע החיפוש, כדי שיהיה למנוע החיפוש קל לאתר את האתר שלכם באינטרנט וכדי שהדירוג שלכם בגוגל יעלה (כלומר, כדי שתופיעו גבוה בדף תוצאות החיפוש של גוגל).

הנה רשימה של מספר דברים החשובים באתר אופטימלי:

 1. מילות מפתח:
  תהליך SEO, קידום אורגני לפרויקטי דירות מגורים, הוא תהליך ארוך ולא פשוט. נדרשת סבלנות עבור התהליך, שכן הוא לא קורה ביום אחד, אלא הוא נבנה לאט לאט כשעוד חלקים באתר עוברים אופטימיזציה ומנוע החיפוש לאט לאט מאתר אתכם יותר ויותר טוב.

  אחד הדברים הכי חשובים כשניגשים לביצוע אופטימיזציית אתר למנוע החיפוש הוא הגדרת מילות המפתח ושיבוצן במקום המתאים. חברת קידום פרויקטי דירות מגורים בגוגל צריכה לעשות מחקר מילות מפתח מעמיק כדי לגלות מהם הביטויים שלקוחות פוטנציאליים שלכם יחפשו במנוע החיפוש כדי למצוא פרויקט דירות מגורים כמו שלכם.

  למעשה, חקר מילות המפתח קשור בקשר ישיר להגדרת קהל היעד. הגדרת קהל היעד צריכה כמובן להתבצע לפני שמתחילים בחקר מילות המפתח, כדי שקודם כל נדע מי הם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, ורק לאחר מכן נוכל לדעת מה סביר שהם יכתבו בשורת החיפוש.

  מילות המפתח שלכם צריכות לבוא לידי ביטוי לא רק בתוכן האתר ובמאמרים שלכם בבלוג, אלא גם בקישורים שלכם, בתיאורי המטא, בתגיות, בכותרות, בפוסטים ברשתות החברתיות ועוד. אם מילות המפתח שלכם יופיעו רק בתוכן המאמרים, זה לא מספיק. כדי שהאתר שלכם יהיה באמת אופטימלי לדרישותיו של מנוע החיפוש, וכדי להיות מדורגים גבוה בדף תוצאות החיפוש של גוגל, אתם צריכים שמילות המפתח שלכם יופיעו גם במגוון חלקים נוספים המרכיבים את האתר שלכם.
 2. תוכן אופטימלי בבלוג:
  מומלץ מאוד שהאתר שלכם יכיל בלוג – בו תפרסמו מאמרים באופן קבוע עם טיפים והמלצות לקראת רכישת דירת מגורים. כשאתם מעניקים תוכן בעל ערך ללקוחות הפוטנציאליים שלכם, אתם הופכים את האתר שלכם להרבה יותר רלוונטי ואטרקטיבי, ומושכים אליכם עוד טראפיק.

  כמו כן, התוכן שתפרסמו בבלוג שלכם יהיה חייב להיות אופטימלי. תוכן אופטימלי הוא תוכן בו מילות המפתח שלכם משובצות בהתאמה, וכך אתם למעשה מגדילים את הסיכוי שהמאמרים שלכם יופיעו לגולשים אשר יחפשו את מילות המפתח שלכם במנוע החיפוש.
  כמובן שמומלץ להוסיף למאמרים תמונות מתאימות. וודאו שגם הן אופטימליות – נטענות במהירות, בעלות איכות גבוהה, מופיעות עם כיתוב מתאים וכו'.
 3. התאמה לקהל היעד:
  האתר שלכם צריך לדבר לקהל מסוים. כשיוצרים את העיצוב, מפת האתר, הצבעים, הסדר בו מופיעים דברים, התוכן, התמונות, הכיתובים וכו' – צריך להיות לכם בראש כל הזמן דבר מרכזי אחד: מיהו קהל היעד שלי?

  זה יכול להיות משפחות עם ילדים, זוגות צעירים, אנשים מבוגרים, אנשים המגדלים בעלי חיים וכו'. האתר שלכם יצטרך להיות מותאם לקהל היעד שלכם, והתוכן שתביאו יצטרך להיות רלוונטי לאותו קהל יעד. למשל, אם מדובר על משפחות עם ילדים, הקפידו להדגיש את בתי הספר המקומיים בסביבת פרויקט דירות המגורים, את גני השעשועים והפארקים, את הגנים ועוד. אם מדובר על מגזר דתי, ציינו את בתי הכנסת המקומיים שבאזור. כך, תשימו דגש על הדברים שקהל היעד שלכם מחפש.
 4. מה יש לכם שאין במתחרים שלכם?:
  בצעו חקר מתחרים ותדגישו ללקוחות הפוטנציאליים שלכם את היתרונות שיש לכם על המתחרים שלכם. ברשתות החברתיות ובאתר האינטרנט שלכם צריך להופיע מה שאתם מציעים שאחרים לא.

  נסו להדגיש גם את האופן בו האופי הייחודי של העסק שלכם בא לידי ביטוי במה שאתם מוכרים. כך תחזקו את המוניטין של המותג שלכם. תראו ללקוחות איך אתם מעניקים ערך מוסף בפרויקט שלכם.
 5. סיור דיגיטלי בנכס:
  נסו להוסיף לאתר שלכם גם סרטון שיווקי שיעניק לצופים סיור דיגיטלי בדירות המגורים. מתן הצצה בלעדית ללקוחות הפוטנציאליים שלכם על הנכס בהחלט יעלה את הטראפיק באתר ואת מספר הלידים האיכותיים. 

  לפעמים אנשים מתעניינים ברכישת נכס נדל"ן שהוא רחוק ממקום מגוריהם הנוכחי. יתכן שהם מתכננים לעבור דירה לאזור המרוחק המדובר, או שהם לא רוכשים את הנכס במטרה לגור בו בעצמם. במקביל, לחלק גדול מהאנשים יש סדר יום עמוס בתוכניות, ולא תמיד יש להם זמן לנסוע רחוק בשביל לראות פרויקט דירות. כך שמתן סיור דיגיטלי ללקוחות הוא כלי מצוין כדי למקסם את מספר האנשים שיראו את הנכס.

  את סרטון הסיור הדיגיטלי תפיצו לא רק באתר האינטרנט שלכם, אלא גם בפרופילים שלכם ברשתות החברתיות, ואפילו תוסיפו לינק אליו בניוזלטר שלכם. כך תוודאו שלכל מי שעוקב אחר הפרסומים והעדכונים שלכם, בכל פלטפורמה אשר תהיה, תהיה גישה לסיור הדיגיטלי והוא יחשף לפרויקט דירות המגורים החדש שלכם.

קידום פרויקטי דירות מגורים - כיצד התהליך מתבצע?
קידום פרויקטי דירות מגורים - כיצד התהליך מתבצע?

אופטימיזציית און פייג' ואוף פייג':

אופטימיזציית און פייג' היא אופטימיזציה לאתר שלכם העוסקת במרכיבים הפנימיים של האתר שלכם. למשל: הכותרות, התגיות, הלינקים הפנימיים, חווית המשתמש, מפת האתר, מהירות טעינת הדפים ועוד. זהו ה"בשר" של שירותי קידום פרויקטי דירות מגורים בגוגל, שכן בלעדי האופטימיזציה לרכיבים אלו, הקידום שלכם באונליין יהיה פשוט לא רלוונטי.

לעומת זאת, אופטימיזציית אוף פייג' עוסקת בגורמים המצויים מחוץ לאתר שלכם, אשר משפיעים על הדירוג שלכם בגוגל. דוגמה טובה לכך היא הקישורים החיצוניים. אלו הקישורים אשר מפנים את הגולש לאתר שלכם, כאשר הוא גולש באתר אחר. ככל שיש לכם יותר אתרים אשר מפנים לאתר שלכם, מבחינת גוגל אתם מומלצים, מקצועיים ואמינים יותר. נשמע קל? לא בדיוק.

החכמה עם קישורים חיצוניים היא ליצור כאלו איכותיים. ככל שהאתר המפנה אליכם הוא פופולרי ומומלץ יותר בעצמו (למשל, בלוג מוכר ואיכותי), כך הקישור אליכם נחשב לאיכותי יותר. לפעמים כל המוסיף גורע, שכן אם אתם מוסיפים קישור חיצוני בצורה לא איכותית, גוגל עוקב אחר השינויים האלו ובהחלט עשוי לדרג אתכם נמוך יותר.

חברת קידום פרויקטי דירות מגורים בגוגל, שהיא מספיק מקצועית, מהימנה ואמינה, תדע ליצור עבורכם קישורים חיצוניים איכותיים שיעלו את הדירוג שלכם בתוצאות החיפוש ובהתאם יגבירו את הטראפיק לאתר שלכם ויקפיצו את שיעורי ההמרה.

קמפיין שיווקי באימייל:

עוד פלטפורמה לקדם בה את פרויקט דירות המגורים שלכם היא דרך האימייל. שיווק באימייל הוכח כמאוד יעיל, שכן הוא מושך עוד טראפיק לאתר שלכם, והוא מיועד עבור אנשים שאתם יודעים שמתעניינים בפרויקט דירות המגורים שלכם.

באתר שלכם ובבלוג שלכם צריכה להופיע תיבה בה ניתן למלא את פרטי האימייל שלכם ובכך להצטרף לניוזלטר. כל מי שמוסיף את עצמו לניוזלטר, הוא אדם שמעוניין לשמוע מכם עוד. זה יכול להיות עדכונים שוטפים על פרויקט הדירות, מאמר חדש ומעניין שעלה בבלוג, הזדמנות אחרונה להצטרף לסיור דיגיטלי או פרונטלי שאתם עורכים עבור נכס הנדל"ן, סרטון חדש שעלה, תמונות חדשות וכו'. 

קידום ממומן באינסטגרם:

אינסטגרם הוא כלי מצוין עבור מי שרוצה להיות בקשר עם לקוחות פוטנציאליים ולבסס את הנוכחות שלו ברשת. כשמשתמשים בקידום ממומן באינסטגרם, אתם יכולים להגיע להרבה יותר אנשים, מה שמגדיל משמעותית את מספר הלידים האיכותיים לפרויקט דירות המגורים שלכם. 

המודעות באינסטגרם מאפשרות לכם להתמקד בקהל יעד ספציפי. חשוב שבחלק זה תתמקדו בקהל היעד הרלוונטי אל פרויקט דירות המגורים שלכם. אנחנו ממליצים להתייעץ עם חברת קידום פרויקטי דירות מגורים באינטרנט כשניגשים לחלק זה, שכן חברה שמכירה אתכם כבר ועשתה לכם איפיון תדע לקבוע בדיוק מהו קהל היעד שלכם. בנוסף, חברה שמכירה אתכם תדע להגיד באילו האשטאגים כדאי לכם להשתמש, כדי למשוך אליכם את האנשים שאליהם אתם רוצים להגיע.

כשעושים קידום ממומן באינסטגרם אתם יכולים לבחור תקציב מסוים אשר ממנו לא תחרגו. השאלה הנוגעת לכמה תקציב עליכם להשקיע בקידום הממומן באינסטגרם, קשורה בקשר הדוק לתקציב הכללי שלכם ולחלוקת המשאבים הנכונה עבור העסק שלכם. חברת קידום פרויקטי דירות מגורים באינטרנט תוכל לתת לכם מענה לסוגיית התקציב, שכן ביחד איתה תבנו אותו ותחלקו אותו בין הפלטפורמות בהן אתם מעוניינים לשווק את עצמכם. 

כמו כן, קידום ממומן באינסטגרם מאפשר לכם גם לבחור את סוג הפוסט ואת משך הקידום הממומן. גם בנוגע להחלטות אלה אנחנו מציעים לכם להתייעץ עם חברת קידום אונליין מקצועית שמכירה אתכם, שכן כל פרמטר שבוחרים במודעה הממומנת משחק תפקיד משמעותי ומשפיע באופן ניכר על מידת ההצלחה של הקמפיין.

וובינר כאלמנט שיווקי:

אחת הדרכים לגרום ללקוחות פוטנציאליים להבין יותר על מצב השוק המקומי ועל דברים שחשוב לדעת בתהליך רכישת נכס נדל"ן, היא לארח וובינר. הוובינר שלכם צריך להיות על נושא שיעניין כל לקוח פוטנציאלי. 

חשוב שהתכנים שיבואו לידי ביטוי בוובינר יהיו מקוריים וייחודיים, משהו שאי אפשר למצוא אותו בקלות באינטרנט. אתם רוצים לגרום ללקוחות הפוטנציאליים שלכם להגיע במיוחד אליכם, ולכן אתם צריכים להעניק להם תוכן בעל ערך. את ההזמנה לוובינר תפיצו באתר האינטרנט שלכם, ברשתות החברתיות ובניוזלטר החודשי שלכם. 

למה חשוב לשים לב כשעושים קידום ממומן של פרויקטי דירות מגורים בגוגל?

מילות מפתח חיוביות ושליליות:
בצעו חקר מילות מפתח מעמיק וגלו מהן מילות מהפתח המתאימות לעסק שלכם. במקביל למילות המפתח החיוביות ("הרגילות"), שגורמות לתוכן, לקישורים ולאתר שלכם להופיע בעת חיפוש ביטוי המפתח במנוע החיפוש, קיימות גם מילות מפתח שליליות.

מילות המפתח השליליות למעשה מונעות ממילה או מביטוי מסוים להציג את המודעה שלכם. הן חשובות כל כך משום שהן חוסכות לכם כסף – הרי מאחר שהתשלום עבור המודעה הממומנת הוא PPC (תשלום פר קליק), הרי שככל שלוחצים יותר על המודעה שלכם כך אתם משלמים יותר.

באופן אינטואיטיבי, אנחנו נרצה שכמה שיותר אנשים יקליקו על המודעה שלנו, כדי לקבל כמה שיותר חשיפה. אבל למעשה, זה לא מה שאנחנו מעוניינים בו. אנחנו מעוניינים שכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים יקליקו על המודעה, ולא אנשים שמראש אינם מעוניינים במוצר שלכם, שכן אז ברור שהם לא יומרו ללידים איכותיים, והתוצאה היחידה של ההקלקה שלהם על המודעה תהיה בזבוז כסף, בלי להניב פרי.

בדיוק לשם כך הומצאו מילות המפתח השליליות – כדי למנוע מצב שאתם "סתם" משלמים עבור הקלקה שלא נושאת פרי. עם מילות המפתח השליליות אתם יכולים להגדיר עבור אילו ביטויים המודעה שלכם לא תוצג. למשל, אם פרויקט דירות המגורים שלכם ממוקם בצפון, הרי שכל חיפוש אחר "פרויקט דירות מגורים במרכז" אינו רלוונטי אליכם. 

אסטרטגיה מותאמת אישית:

אסטרטגיה מותאמת אישית עוזרת לכם להתייעל, לנתב את המשאבים ואת התקציב שלכם למקומות הנכונים ולקדם את פרויקט דירות המגורים שלכם מהר יותר. כשעושים קידום ממומן של פרויקטי דירות מגורים בגוגל, חשוב מאוד ליצור אסטרטגיה מותאמת אישית, מכוונת למטרות הייעודיות והאמפיריות שהגדרתם בתחילת הקמפיין.

האסטרטגיה שלכם צריכה לכלול גם קידום אורגני לפרויקטי דירות מגורים וגם קידום ממומן, שכן כל אחד מהם משלים את השני. הקידום האורגני מעלה את הדירוג האורגני שלכם בגוגל והופך את חוויית המשתמש באתר שלכם לכזו שהיא ממוקדת לקהל היעד שלכם במטרה להגדיל את שיעור ההמרה, ואילו הקידום הממומן יוצר עבורכם מודעה ממומנת שתופיע לפני התוצאה האורגנית הראשונה ומטרתו למשוך אליכם עוד לידים איכותיים.

אם תמשכו אליכם לידים איכותיים בעזרת המודעה הממומנת, אבל האתר שלכם לא יהיה אופטימלי, אתם מקטינים משמעותית את סיכויי ההצלחה שלכם. מנגד, ביצוע רק קידום אורגני לפרויקטי דירות מגורים ללא המודעה הממומנת, הוא אמנם אפשרי, אך שוב, פחות מומלץ, משום שכך אתם יכולים לפספס לקוחות פוטנציאליים. המודעות הממומנות הוכיחו את עצמן כמאוד מוצלחות, והרבה גולשים ילחצו עליהן ויכנסו לאתר המקודם מאשר לאתר המופיע בתוצאות האורגניות.

אסטרטגיה מותאמת אישית היא אסטרטגיה שנבנית בהתאם לאפיון העסקי שהחברה שמנהלת לכם את הקמפיין עשתה. בהתאם למטרות המדידות שהוגדרו, לצרכים שלכם, לרצונות שלכם, וכמובן גם בהתאם לגודל פרויקט דירות המגורים, קהל היעד שאופיין, אופי הפרויקט שלכם, התקציב שלכם לקמפיין וכו' – בונים אסטרטגיה שתתחשב בכל הפרמטרים הנדרשים ושתמקסם את סיכויי ההצלחה של הקמפיין. את האסטרטגיה בונים אנשי השיווק של החברה.

חשוב לנו לציין שהאסטרטגיה צריכה להיות גמישה, ולהתאים את עצמה כל הזמן לנתונים העולים מהדוחות החודשיים. מילות מפתח מסוימות לא כל כך עבדו? נשנה אותן לאחרות. הקידום הממומן בפייסבוק עבד בצורה יעילה? נשקיע בו יותר. הוספו עוד מתחרים לשוק? נעשה סקר שוק חדש.
הדוחות החודשיים הם האינדיקציה שלנו כדי לדעת אם האסטרטגיה שבנינו הולכת בכיוון הנכון, או שיש להתאים אותה מחדש. 

קידום פרויקטי דירות מגורים - כל מה שצריך לדעת
קידום פרויקטי דירות מגורים - הפרמטרים החשובים ביותר שיעזרו לנו בתהליך הקידום

מה דוחות חודשיים נותנים לנו?

הדוחות החודשיים על התקדמות הקמפיין הדיגיטלי מעניקים לנו תובנות ייחודיות, אשר לולא אותם דוחות לא היינו מגיעים אליהן. הדוחות החודשיים מכילים פירוט מעמיק על הביצועים שלכם החודש: מה הצליח, מה פחות, מאיפה הגיעו אליכם הלידים החדשים, אילו מילות מפתח היו הכי יעילות, מהם הדירוגים שלכם בגוגל וכו'.

הדוחות החודשיים מאפשרים לכם לעקוב אחר הביצועים של חברת קידום פרויקטי דירות מגורים במנועי חיפוש, החברה שמנהלת לכם את הקמפיין, ונותנים לכם הצצה על מידת המקצועיות שלה – כמה היא אמינה, כמה היא מחויבת לפרויקט שלכם, כמה חשוב לה שתצליחו ועוד. הם נותנים לכם אפשרות לעקוב אחר הכיוון אליו מתקדם הפרויקט, ולוודא שאתם אכן עומדים במטרות שהוצבו, ולא סוטים לכיוונים לא רלוונטיים.

אך למעשה, יש לדוחות החודשיים גם משמעות גדולה עבור החברה שמנהלת עבורכם את הקמפיין הדיגיטלי. חברת קידום פרויקטי דירות מגורים בגוגל צריכה להסיק מהדוחות מסקנות ותובנות רלוונטיות להמשך הדרך. היא צריכה לבחון את הנתונים והמידע העולים מהדוחות בצורה אמפירית, ובעזרת האנליסטים שלה, לפרש ולקבוע באיזה כיוון כדאי להתקדם. את מה שעבד טוב עליה למקסם, ואת מה שעבד פחות טוב היא צריכה לתקן ולחשב מסלול מחדש.

הדוחות החודשיים מאפשרים לנו לראות אם האסטרטגיה שנבנתה במיוחד עבורכם עובדת, או שהיא לא מספיק מדויקת עבורכם. ההחלטה על אילו שינויים יש לערוך באסטרטגית השיווק שלכם, צריכה להיות של האנליסטים ושל אנשי השיווק הממונים על הפרויקט שלכם.

חברת קידום פרויקטי דירות מגורים במנועי חיפוש:

אתם מחפשים חברה שמעניקה ללקוחותיה שירותי קידום פרויקטי דירות מגורים מלאים. השירותים השונים שהבאנו פה במאמר הם העיקריים שביניהם, אך כמובן שמומלץ להוסיף לאסטרטגיה שלכם גם קידום ממומן בפייסבוק ואופטימיזציה לפרופיל גוגל לעסק שלי. 

אנחנו ממליצים לכם לבחור בחברה שאתם יכולים לסמוך עליה, חברה שהוכיחה את עצמה בעבר עם לקוחות קודמים הממליצים עליה, חברה בעלת ניסיון רב שנים שיודעת מה היא עושה.
ביחרו בחברה מקצועית, מיומנת, איכותית. חברה שמתמחה בקידום פרויקטי דירות מגורים, ושמכירה את השוק היטב. 

אנחנו ממליצים לבחור בחברה עם צוות מגוון, צוות שעובד בשיתוף פעולה זה עם זה, שיעבוד על הקמפיין השיווקי שלכם במסירות ובמטרה לעזור לכם להצליח. צוות שרואה את טובתכם, ושאכפת לו מההצלחה שלכם. 

אתם רוצים חברה שתוכלו לשאול אותה הכול ולדעת שהיא שם בשבילכם, בכל רגע. חברה שתהיה קשובה לרצונות ולצרכים שלכם, כמו גם לשאלות שצצות לכם במהלך הדרך, ושלא תנוח עד שלא תהיו שבעי רצון. חברה שבעדיפות הראשונה שלה נמצאים הלקוחות שלה. 

במקביל, אנחנו מציעים לכם לשאול מספר שאלות לפני שאתם מתחילים לעבוד עם חברה לניהול הקמפיין שלכם:

 • אילו שירותי קידום פרויקטי דירות מגורים אתם מעניקים?
 • באילו שיטות וכלים אתם משתמשים כדי לקדם את פרויקט הדירות אונליין?
 • האם תהיה לי גישה לאתר ולפעולות שאתם מבצעים?

כשאתם שואלים את השאלות האלו, שימו לב אם אתם מקבלים תשובות מתחמקות ומעורפלות, או לחילופין תשובות ברורות וחד משמעיות. שימרו מרחק מחברות אשר לא שקופות איתכם או שמשתמשות בכלים לא חוקיים שונים כדי לקדם אתכם באינטרנט. שימוש בספאם, בשכפול תוכן, בחוות תוכן, בלינקים לא איכותיים ועוד – הוא שימוש שיכול רק להזיק למוניטין שלכם באונליין ולקחת אתכם הרבה צעדים אחורה. לפעמים קשה מאוד להחזיר את המצב לקדמותו אחרי פגיעה אנושה במוניטין. לכן, היזהרו מחברות שלא כנות איתכם ושפועלות בצורה מפוקפקת. 

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000