Fraud Blocker
קמפיינים באינסטגרם

קמפיינים באינסטגרם

תוכן עניינים

חברות פרסום ושיווק ממקדות בשנים האחרונות חלק ניכר ממאמצי השיווק המושקעים בלקוחות שלהם, בסגמנט הלקוחות הפועלים בשוטף באינסטגרם. אינסטגרם – הרשת החברתית מבוססת המדיה, היא רשת בצמיחה. עם מעל מיליארד ומאתיים מליון משתמשים, שמבלים בממוצע כ 11.2 שעות בחודש בפלטפורמה, ומעל 90% מהמשתמשים שעוקבים במסגרת הרשת החברתית לפחות אחר עסק אחד, הנתונים די ברורים: חברות פרסום באינסטגרם יכולות להציע לא מעט ערך עבור בעלי עסקים שמעוניינים לשווק את העסק באמצעות הפלטפורמה.

בעולם שבו שיווק דיגיטלי הוא הבחירה הראשונה, ובמקרים רבים אפילו הבלעדית, של עסקים שמעוניינים להגדיל את הנוכחות שלהם ברשת, השאלה המרכזית היא לא האם לפעול להגדלת העסק באמצעות שיווק באינטרנט, אלא כיצד.

במאמר הזה ננסה לסקור 9 סוגים שונים של קמפיינים באינסטגרם, ולהבין כיצד ניהול קמפיינים כאלה יוכל לסייע לכם כבעלי עסק, להגיע ליותר לקוחות, ולהציע הצעות ערך רלוונטיות יותר לקהל היעד שלכם.

אם הבנתם כבר שאתם מעוניינים לצאת לדרך ולנהל קמפיין באינסטגרם עם חברה מקצועית, אנחנו בפרסונאס מדיה יותר מנשמח להעניק לכם שירות. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר לנו פרטים ונציג מטעמנו ישמח לספק לכם את כל הפרטים.

7 סוגים של קמפיינים באינסטגרם

העובדה שבית עסק בחר לנהל קמפיין באינסטגרם כדי להגיע אל קהל היעד שלו, היא רק אות הפתיחה לבחירה החשובה באמת: איזה סוג קמפיין יתאים לקהל היעד הזה? מה ההבדל בין סוגי הקמפיינים השונים ואילו יתרונות הם מציעים? בואו ננסה לסקור את סוגי הקמפיינים העיקריים:

קמפיין העלאת מודעות

אם אתם נכנסים לנישה חדשה, פותחים עסק חדש, או לא מוכרים מאוד בשוק היעד למרות פעילות של שנים, ייתכן שקמפיין העלאת מודעות הוא הקמפיין המתאים ביותר לצרכים שלכם.

מה שמאפיין יותר מכל את משתמשי הרשת החברתית של אינסטגרם, הוא העובדה שהם אוהבים לגלות מותגים חדשים, ובוחרים מעת לעת להגדיל את מספר המותגים, האנשים והעסקים אחריהם הם עוקבים.

כפי שציינו קודם לכן, מעל 90% מן המשתמשים באינטסגרם עוקבים לכל הפחות אחר בית עסק אחד, ו 23% מן המשתמשים מצהירים כי הם נוהגים להיכנס לרשת החברתית, בין היתר על מנת לצרוך תכנים מן המותגים שאחריהם הם עוקבים.

זאת הסיבה, שאינסטגרם היא מקום נהדר להעלות את המודעות למותג שלכם. הוסיפו לכך את העבודה שהפרסום באינסטגרם הוא פרסום בדחיפה, כזה שבו המשתמש לא ביקש לחפש אחר מידע מסויים כדי לצפות בפרסום, ותקבלו נוסחה מנצחת להעלאת מודעות למותג שגולשים לא מכירים מספיק טוב.

קמפיין טיזר

קמפיין שו אתם חושפי בדיוק את כמות המידע כדי לעורר סקרנות בקרב המשתמשים, אך לא מספיק מידע, כדי לגרום להם לבצע פעולה אקטיבית, כמו יצירת עוקב אחר המותג שלכם – נקרא קמפיין טיזר.

העקרון כאן הוא חשוב מאוד: מדובר בסוג קמפיין שמטרתו לפנות לקהלי יעד מסוימים, ולגרום להם להעלות את רמת המעורבות שלהם אל מול המותג.

אחת מן החברות שהצליחו לייצר קמפיינים מוצלחים מאוד מסוג טיזרים, היא חברת הפקת המדיה, התוכן והסטרימינג נטפליקס.

דרך טובה לעשות שימוש בקמפיין טיזר היא לקראת השקה של מבצע גדול או לקראת אירוע עם תאריך מוגדר. בניה איטית ורצופה של עניין במותג יכול לחזק מאוד את המותג בהקשר הזה.

קמפיין מבוסס ערכים

סוג אחר של קמיין יכול להתמקד דווקא בערכים של המותג. הדור הצעיר של הגולשים והמשתמשים באינסטגרם, הוא דור שאכפת לו לא רק מן התועלות הישירות של המוצר או השירות שהוא צורך, אלא גם מן הערכים שמובילים את המותג.

יתרה מכך, בעידן שבו ישנם לא מעט עסקים שמציעים שירותים דומים למדי, קמפיין מבוסס ערכים הוא זה שמצליח לייצר בידול ולגרום למשתמשים להעדיף מותג מסויים על פני אחר.

אם הארגון עוסק בצדקה, אם הוא מקדם ערכים של תמיכה באיכות הסביבה, אם הוא מקדש את ערך החיים לא רק של בני אדם אלא גם של בעלי חיים, אם הארגון מעודד טבעונות – כל אלה יכולים לעשות את ההבדל בין מותג שמציע שירותים ומוצרים ומותג שממש מוכר ובונה סביבו קהילה.

קמפיין תחרות

אין דבר שמניע אנשים בצורה אפקטיבית יותר מאשר יצירת תחרות. בנוסף, אם תציעו לאנשים תשורה בחינם, ותקיימו הגרלה, תוכלו לגרום להם לבצע עבורכם פעולות חשובות שיזניקו את המותג קדימה.

כמה פעמים גלשתם ברשת והוצעה לכם האפשרות, בתמורה למעקב אחר מותג חדש, שיתוף התכנים שלו או השארת תגובה, להשתתף בהגרלה שבה אתם יכולים לזכות בפרס שווה במיוחד?

מנקודת המבט של המשתמשים, מדובר בפעולות הדורשות אפס מאמץ, ומבחינת המותג, מדובר לכל הדעות בפעולות שעשויות לחזק את הנוכחות של המותג ברשת ולגרום לו להיות זכיר, פעיל ונוכח.

תחרות או הגרלה גם מחזקות את העניין של הגולשים עצמם במותג. אם המשתמש בחר מיוזמתו להשתתף בהגרלה, הוא יביע במותג הזה עניין לפחות עוד פעם אחת – בין היתר על מנת להבין האם זכה בהגרלה המדוברת.

קמפיין להגדלת מעורבות

באופן כללי, ניתן יהיה לומר כי משתמשים באינסטגרם מגלים מעורבות גדולה הרבה יותר מאשר משתמשי רשתות חברתיות אחרות. למעשה, בעוד שבפייסבוק רק 0.07% מן הגולשים מגלים מעורבות בפוסטים המפורסמים בפיד, משתמשי אינסטגרם מגלים מעורבות בשיעור ממוצע של 1.94%.

מהי מעורבות? כיצד מגדירים אותה?

כאשר מתייחסים למעורבות גולשים במסגרת קמפיין, מתכוונים בדרך כלל לביצוע לייקים, שיתופים, השארת תגובות לפוסטים, תיוגים, כניסה לפרופיל, ושמירה של פוסטים.

כיצד מגדילים את מעורבות הגולשים במסגרת קמפיין?

ישנן לא מעט דרכים לעשות זאת.

ראשית, לשלב Stories במסגרת הקמפיין כדי לעודד משתמשים להגיע.

שנית, ליצור תוכן שניתן יהיה לשמור אותו ולצפות בו במועדים אחרים.

שיטה נוספת היא להוסיף קריאה פעולה לתוכן הספציפי על מנת לעודד משתמשים לבצע פעולה כלשהי. שימו לב, גם באינסטגרם אחוז הגולשים שבוחרים לגלות מעורבות אקטיבית הוא קטן. קריאה איכותית לפעולה במסגרת הקמפיין יכולה לשפר את אחוז המשתמשים שבוחרים לגלות מעורבות ולבצע פעולה אקטיבית.

דרך פעולה נוספת שבאמצעותה תוכלו להגדיל את מעורבות הגולשים היא לבצע ניסוי וטעיה. באמצעות פרסום פוסטים מסוגים שונים תוכלו להבין מה עובד טוב יותר בנישה שבה אתם פועלים ואל מול קהל היעד שעוקב אחר הפרסומים שלכם.

קמפיין מבוסס תוכן שיוצרים המשתמשים

בקמפיינים מסוג UGC – User-generated Contenet אתם, למעשה, מבקשים מקהל היעד עצמו לשתף תכנים המתייחסים למוצרים או לשירותים שלכם. קמפיין מסוג זה מגביר את האמינות שלכם בעיני הצרכנים בקצה, מאפשר לגולשים להיחשף לתכנים במגוון סגנונות, מחזק את הקשר של המותג עם הלקוחות בקצה, ומייצר ערך מוסף רב לבית העסק שעומד מאחורי הקמפיינים.

למשל, אם אתם עוסקים במכירת אופנה, ומשיקים ליין חדש של חולצות, תוכלו לעודד משתמשים שעוקבים אחר המותג שלכם, לשתף תמונות שלהם עם החולצות שרכשו. בתמורה, תוכלו להציע להם הנחה במועד הרכישה הבא שלהם.

בדרך כזו, תוכלו לייצר חשיפה גבוהה יותר של גולשים למותג שלכם.

קמפיין משפיענים

נתחיל בנתון מעניין: 34% מן המשתמשים באינסטגרם שגילם 16-24 עוקבים לכל הפחות אחר משפיען אחד ברשת החברתית.

משפיען הוא אדם שאחריו עוקבים משתמשים רבים, ומוביל קו, דיעה או התייחסות לאג'נדה ספציפית, במגוון רחב של תחומים.

השימוש במשפיענים גבר מאוד בשנים האחרונות, בקרב כמעט כל עסק שפועל באינסטגרם. הסיבה לכך היא ברורה: שימוש במשפיענים כדי לקדם את התוכן של המותג המפרסם, לאחר חשיפה ראשונית שלו לקהל היעד, יכול לעורר פלאים קמפיין, להזניק את החשיפה, להגביר את מעורבות הגולשים, וכן להגדיל את הסיכוי שאלו יבחרו בסופו של יום לרכוש את המוצר או השירות.

עסקים מחפשים כל העת אחר קיצורי דרך שיאפשרו להם להזניק את העסק בזמן קצר. פעילות של שיווק ופרסום דרך משפיענים היא בדיוק הדרך לעשות זאת. 

11 טיפים לשיפור קמפיין האינסטגרם שלכם

עכשיו, אחרי שהתקשרתם מול חברת פרסום או מול סוכנות דיגיטל, בחרתם את סוג הקמפיין שלכם, והתחלתם לרוץ איתו בתוך הפלטפורמה כדי לייצר חשיפה גבוהה לקהל היעד הרלוונטי, הגיעה העת להבין כיצד אתם יכולים לשפר את המדדים השונים של הקמפיין שלכם, לייצר תוצאות טובות יותר בתקציב הנתון, ולשפר את שיעורי ההמרה שלכם, על מנת להגדיל את המכירות וכמובן גם את הרווחים.

הנה אחד עשר טיפים שיסייעו לכם לשפר את קמפיין האינסטגרם שלכם:

צרו מדדי SMART

פרסום מודעה באינסטגרם צריך להתבצע תוך הצבת יעדים ברורים וכמיתים, בהתאם לכל אחד מחמשת מרכיבי המתודולוגיה של SMART. בסעיף הזה נפרוט את כל חמשת המרכיבים: Specific, Measurable, Attainable, Realistic, Time-based.

ספציפיות – Specific – על היעד להיות ספציפי וברור. לא הגברת החשיפה לקהלי יעד חדשים, אלא הגדלת החשיפה ב 3% בתוך חודשיים.

מדיד – Measurable – יעד צריך להיות כזה שברור לכולם כיצד ניתן למדוד אותו. למשל, הגברת שביעות הרצון של לקוחות מן המוצר הוא לא יעד מדיד. לעומת זאת, אפס ביקורות שליליות בתקופה של שלושה חודשים היא בהחלט יעד מדיד.

בר השגה – Attainable – היעד חייב להיות בר השגה על מנת לעודד את כל מי שעוסק במלאכה להבין שהמאמצים שלו קריטיים להצלחת הקמפיין, ושהוא לא אבוד מראש. למשל, יעד של שליטה ב 90% מהשוק עבור מותג חדש בטווח של חודש הוא לא מאוד סביר. לעומת זאת, יעד של כיבוש 10% מהשוק בתקופה של שנה יכול להישמע הרבה יותר הגיוני, תלוי בנסיבות, כמובן.

ריאלי – Realistic – היעד שתקבעו להצלחת הקמפיין חייב באיזשהו מקום להיות מחובר למציאות. היעד חייב להתבסס על התקציב שייעדתם לנושא, על סביבת התחרות, על פעילות המתחרים, ועל המשאבים העומדים לרשותכם באופן כללי.

מוקצב בזמן – Time Based – יעד חייב להיות תחום בזמן על מנת להיות אפקטיבי, כמובן. דאגו לכך שכאשר אתם מגדירים יעד אתם בוחרים גם מועד שבו אתם דוגמים את המצב ומבינים האם הזה הושג.

תכננו את אסטרטגיית התוכן של הקמפיין

על מנת לייצר קשר איכותי עם קהל היעד שלכם באינסטגרם, עליכם יהיה לייצר תוכנית תוכן מעשית, שבה ברור לכם אילו תכנים יפורסמו, ומתי.

כדאי יהיה מאוד שאת התוכנית הזאת תפרסו על פני יומן בצורה קלנדרית, כך שיהיה ברור איזה תוכן יתפרסם בחשבון האינסטגרם שלכם, ומתי. כדאי יהיה שרצף התכנים יעשה שכל, ויהיה הגיוני, ושתכנים שיפורסמו קודם יהוו תמיכה לאלו שיפורסמו בשלב מאוחר יותר.

עשו שימוש ב Reels וב Stories

מעוניינים לשדרג את הנוכחות שלכם באינסטגרם? פרסום פוסטים רגילים לא יספיק במקרה הזה. דאגו לשלב בתוכנית התוכן שלכם גם Reels ו Stories, על מנת לוודא שאתם מגיעים לקהל יעד רחב וממצים את הפוטנציאל של הרשת החברתית של אינסטגרם.

היצמדו לשפה הגרפית של המותג שלכם

כדי לשדר מסרים אחידים, לבנות אמון עם קהל היעד שלכם, להפוך למותג זכיר, ולאפשר לקהל היעד שלכם לעשות הקשרים מהירים, דאגו להיצמד לשפה גרפית אחידה וברורה, שתייצר לכם שפת מותג מבדלת, שקל יהיה יותר להתחבר אליה. בסופו של יום, המשימה העיקרית שלכם היא לבלוט מעל ים גדול של סטטוסים דומים להפליא, מנקודת המבט של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

עקבו אחר המדדים הרלוונטיים

מעוניינים להבין האם הקמפיין שלכם מייצר תוצאות איכותיות? עקבו אחר מה שבאמת חשוב. אל תתמכרו לנתונים שלא אומרים דבר. לשם כך, הגדירו כבר בתחילת הדרך מה חשוב לכם: מכירות? עוקבים? הזדהות? מעורבות גולשים? חשיפה לשוק? למידה של קהל היעד? התנסות בהשקה של מוצר חדש על מנת להבין האם יהיה לו ביקוש?

בהתאם ליעדים האובייקטיבים שהגדרתם, תוכלו לייצר גם מדדים רלוונטיים, שיסייעו לכם להישאר עם יד על הדופק ולהבין שקמפיין האינסטגרם שלכם מוצלח.

עשו שימוש בתקציב שיוכל לייצר לכם תוצאות בפועל

אחת הטעויות הנפוצות של עסקים אשר בוחרים לנהל קמפיין אינסטגרם הוא שימוש בתקציב נמוך מידי. למערכת הפרסום של אינסטגרם, כמו למערכות פרסום דומות אחרות, דרוש זמן ובעיקר דאטה, על מנת להבין כיצד לתעל את המודעות הממומנות לקהל היעד הנכון, שיצליח לייצר תוצאות איכותיות לקמפיין.

כאשר אתם עושים שימוש בתקציב דל לניהול קמפיין האינסטגרם שלכם, אתם מונעים ממנגנון הפרסום של הרשת החברתית למצות את היכולות ולבצע התאמות לדיוק קהל היעד שלכם.

תכננו היטב את הקריאה לפעולה במסגרת הקמפיין

אפשר לכתוב גליונות שלמים של מידע רק על תורת ההנעה לפעולה בקמפיינים פרסומיים. ההנעה לפעולה היא אחת הפעולות הקריטיות שעליכן יהיה לנקוט על מנת להפוך את הקמפיין הפרסומי לאפקטיבי.

כאשר אתם מנהלים קמפיין אינסטגרם, חשוב יהיה שההנעה לפעולה תתאים לשפה של קהל היעד שלכם, שהיא תהיה מדויקת ותשיג את הפעולה שאתם מעוניינים להשיג, שלא תשלח את המשתמש לבצע פעולות שהסבירות שיבצע אותן נמוכה מאוד, ושתתאים לאופי ולאוירה שבה נמצא קהל היעד כאשר הוא נחשף למודעת הפרסום שלכם.

תזמנו את המודעות שלכם מראש

כדי לייצר קמפיין אפקטיבי, זורם, ולוודא שלא שכחתם דבר, כדאי יהיה לתזמן מראש את המודעות הממומנות. תזמון מראש של המודעות יעזור לכם לעשות סדר בקמפיין, יאפשר לכם להבין לאילו תכנים יחשף קהל היעד ומתי, יאפשר לכם להתאים פוסטים מראש למועדים מיוחדים כמו חגים, חופשות, או אירועי חיים אחרים, וגם לוודא שכל המודעות כולן מדברות בשפה אחת, שהן מייצגות נאמנה מותג אחד, מול קהל יעד ברור ומפולח.

למדו את המשתמשים לעשות משהו מורכב

מעוניינים לגייס את הקשב של קהל היעד שלכם לקמפיין האינסטגרם שאתם מנהלים? אחת הטכניקות לעשות זאת ולהשיג את הקשב של קהל היעד היא ללמד אותו לבצע פעולות מורכבות שמעניינות אותו.

באמצעות העלאה של סרטון או רצף תמונות, תוכלו לוודא כי קהל היעד מקבל תכנים איכותיים שגם מסייעים לו לפתור בעיה מורכבת. קהל היעד יודע להעריך תכנים איכותיים, ויכיר לכם תודה על המאמץ שעשיתם כדי לסייע לו. 

בנו אמון באמצעות הוכחה חברתית

טכניקה נוספת שכדאי יהיה לעשות בה שימוש, ושהיא נפוצה למדי בעת בניית מודעות בקמפיינים ממומנים (וגם בקידום אורגני מעת לעת), היא הוספת הוכחה חברתית, על מנת להגביר את האמון של קהל היעד במותג.

כיצד עושים זאת נכון?

משלבים חוות דעת של ממליצים שכבר התנסו במותג, במוצר או בשירות שאתם מפרסמים. רצוי יהיה לפרסם את חוות הדעת האלו בתצורה של ציטוט, תוך שימוש בשם ובתמונה המקורית של נותן חוות הדעת.

כאשר חוות הדעת הן רבות ומגוונות, כאשר הן ניתנות בפרקי זמן תכופים ולאורך תקופה ארוכה, הדבר משמש הרבה פעמים מותגים, כדי לייצר את אותה הוכחה חברתית, שלפעמים דרושה כדי לדחוף לקוח מתלבט, ולהפוך אותו להיות לקוח משלם.

שתפו את קהל היעד בערכים שמובילים אתכם

אם אתם רוצים להגביר עוד יותר את האפקטיביות של הקמפיין, כדאי יהיה לכם לשתף את קהל היעד בסיבות שבגללן אתן פועלים כפי שאתם פועלים.

קהל היעד שלכם הוא מורכב ומגוון, והרבה מאוד פעמים, חשובה לו גם השליחות החברתית וגם הסיבה לכך שהדברים מתבצעים.

הערכים שלכם במקרים מסוימים יכולים לגרום לקהל היעד גם להזדהות אתכם.

אם מדובר באושית ספורט שמחנכת לתזונה נכונה וספורט, היא יכולה לשתף את הסיפור האישי שלה, לציין עד כמה סבלה בנערותה מהצקות בגלל עודף המשקל שלה, וכיצד החליטה לשנות את חייה גם בפן הבריאותי וגם בפן החברתי.

במקרה כזה, קהל יעד שמזדהה עם המסר הזה, יהיה קשוב הרבה יותר לתכנים שלכם, ובפרט לתכנים שיווקיים.

לסיכום

ניהול קמפיין אינסטגרם הוא כלי מצויין במתודולוגיה של שיווק עסקים. ישנם קמפיינים רבים ומגוונים שתוכלו להריץ באמצעות מנגנון הפרסום של אינסטגרם. כיצד תדעו איזה סוג קמפיין הוא המתאים לכם ביותר?

הדרך הטובה ביותר לבחור קמפיין אינסטגרם שישרת אתכם נאמנה הוא למפות ראשית היטב את הצרכים שלכם: האם אתם מותג חדש שעושה את צעדיו הראשונים בשוק וזקוק לחשיפה ראשונית גדולה? האם אתם פועלים מול קהל יעד ברור ומעוניינים להגדיל בצורה משמעותית את שיעור ההמרה שלו? האם אתם מעוניינים למכור ישירות, או להעלות את הכוח המותגי שלכם? האם יש לכם תקציב ראוי כדי לשכור את שירותיו של משפיען שיסייע לכם ביצירת קיצורי הדרך המתאימים?

לאחר שבחרתם את סוג הקמפיין, כדאי יהיה לכם לעשות שימוש בטיפים שהבאנו במסגרת הכתבה הזאת, על מנת לשפר את הביצועים של הקמפיין שלכם. שיווק עסקים הוא תהליך, ובתהליך כדאי יהיה ללמוד מן המקצוענים. כל חברת פרסום או סוכנות דיגיטל, תסייע לכם ביצירת התוכנות האלו על הצד הטוב ביותר בעת ניהול קמפיין משמעותי.

מעוניינים לנהל קמפיין באינסטגרם? אנחנו בפרסונאס מדיה יותר מנשמח לסייע לכם. הצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם כדי להסביר אילו שירותים תוכלו לקבל מאיתנו כדי להקפיץ את העסק שלכם קדימה. על מנת שנציג מטעמנו יחזור אליכם, אנא השאירו פרטים כאן.

  שאלות ותשובות

אילו סוגי קמפיינים קיימים באינסטגרם?

מנגנון ניהול הקמפיינים של אינסטגרם מאפשר לכם לייצר סוגים שונים של קמפיינים, החל מקמפיינים להעלאת המודעות למותג, דרך קמפיינים שמיועדים להגברת מעורבות המשתמשים, קמפיינים המתבצעים בעזרת משפיענים ועוד.

כיצד מגבירים את מעורבות המשתמשים בעת הרצת קמפיין באינסטגרם?

את הגברת מעורבות המשתמשים בעת ניהול קמפיין אינסטגרם ניתן לייצר באמצעות שילוב Stories ו Reels, ביצוע ניסוי וטעיה, שימוש במשפיענים, ויצירת תוכן שמשתמשים ירצו לשמור.

מהם מדדי SMART?

ראשי התיבות SMART מייצגים חמש תכונות חשובות שצריכות להיות למדדים שאתם בוחרים על מנת לעקוב אחר ביצועי הקמפיין: ספציפיים, מדידים, ברי השגה, ריאליסטיים ותחומים בזמן.

מהו קמפיין UGC ומדוע התוצאות שהוא מייצר הן בעלות פוטנציאל גבוה להצלחה?

ראשי התיבות UGC מתייחסות לביטוי User-generated Content, וולמעשה, הכוונה כאן היא לתכנים שיוצרים המשתמשים בעצמם. כאשר מותג מצליח לגייס לשורותיו את המשתמשים כדי שיתמכו באסטרטגיית התוכן שלו, הוא מצליח להפוך את המותג לאמין, מקובל יותר ופופולרי הרבה יותר.

מדוע הוכחה חברתית חשובה לבניית קמפיינים באינסטגרם?

קמפיינים באינסטגרם שבהם שולבו עדויות של לקוחות מרוצים הופכים את המותג למותג אמין יותר, ומשכנעים יותר גולשים לתת אמון במותג ולהתקשר מולו לצורך רכישת מוצר או שירות.

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000