Fraud Blocker

שיווק עסק באינטרנט: הגדלת הפעילות המקוונת עם שירותי המומחים

תוכן עניינים

 

סוכנות השיווק הדיגיטלי פרסונאס מדיה מספקת לבעלי עסקים שירותים מלאים של אסטרטגיות שיווק מקוון, בהתאמה אישית לצרכים הייחודיים של כל עסק. יש לנו מוניטין של למעלה מעשור בתחום, עם צוות מומחים רב תחומי שייעץ וילווה אתכם עם תוכנית שיווק עסק באינטרנט שתותאם באופן ייחודי לצרכים, להעדפות ולמטרות שלכם.

במדריך מקיף זה, נסביר איך אנחנו משיגים את התוצאה של הגדלת הפעילות המקוונת עם תוכנית שמבוססת על קידום אתרים, שיווק ברשתות החברתיות, פרסום ממומן, שירותי תוכן שיווקי ושירותי עיצוב ופיתוח אתרים. בין היתר, אלו הנושאים שנעסוק בהם:

 • הבנת מערך שיווק עסק באינטרנט: הגעה ללקוחות והגדלת הכנסות מתוכנית שיווק דיגיטלי.
 • השלבים הנדרשים להגדרה ברורה של המטרות העסקיות בתוכנית שיווק עסקית אפקטיבית באינטרנט.
 • חשיבות שיווק מקוון: הגעה לקהל רחב, בניית מודעות למותג והגברת מכירות.
 • שיווק במובייל: מעורבות עם לקוחות בדרכים.
 • מינוף כוח הרשתות החברתיות להצלחת תוכנית שיווק עסק באינטרנט.
 • חיזוק אסטרטגיית השיווק הלא מקוון עם שירותי המומחים.
 • שיווק עסק באינטרנט בשיטות חכמות שלא גומרות את התקציב.
 • ותשובות לשאלות הנפוצות שלכם.

הבנת מערך שיווק עסק באינטרנט: הגעה ללקוחות והגדלת הכנסות מתוכנית שיווק דיגיטלי

אסטרטגיות שיווק באינטרנט, שנקראות גם שיווק דיגיטלי או שיווק מקוון, מבוססות על תוכנית מקיפה לקידום מוצרים או שירותים באמצעות ערוצים דיגיטליים, כגון מנועי חיפוש, רשתות חברתיות, דואר אלקטרוני ופלטפורמות מקוונות אחרות. 

המטרה של שיווק עסקים באינטרנט היא להגיע ללקוחות פוטנציאליים במקומות בהם הם נמצאים הכי הרבה, ולהמיר אותם ללקוחות משלמים. שיווק עסקי באינטרנט כולל מגוון רחב של טקטיקות, כגון:

 • אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) או קידום אתרים.
 • פרסום בתשלום לפי קליק (PPC).
 • שיווק ברשתות חברתיות.
 • יצירת תוכן שיווקי ואינפורמטיבי.
 • שיווק בדוא"ל.
 • וצעדים חשובים נוספים שמותאמים אישית לפעילות העסקית ומאפייני בית העסק.

כל הצעדים האלו מכוונים להשגת מטרה חשובה אחת: הגדלת הנוכחות המקוונת שלכם

כל צעד בתוכנית אסטרטגיית שיווק מכוון להגעה לקהל מסוים, כדי למשוך אותו עם תוכן רלוונטי ולהנחות אותו לקראת ביצוע פעולה רצויה, כגון ביצוע רכישה, מילוי טופס או הרשמה לניוזלטר. אחד היתרונות המרכזיים של שיווק עסקים באינטרנט הוא שהוא מאפשר לעסקים למקד לקהלים ספציפיים בצורה יעילה יותר מאשר שיטות שיווק קלאסיות. 

צוות המומחים של פרסונאס מדיה משתמש בנתונים וניתוחים כדי להבין את ההתנהגות, ההעדפות והצרכים של הקהל, וליצור קמפיינים שיווקיים מותאמים אישית שמתאימים להם, כך שהתוצאה היא הגברת ההתעניינות בבית העסק או המותג שלכם, והובלת יותר תנועה לאתר, ובפרק הבא נפרק את התוכנית לשלבים החשובים. אז שימו לב איך זה עובד:

השלבים הנדרשים להגדרה ברורה של המטרות העסקיות בתוכנית שיווק עסקית אפקטיבית באינטרנט

תוכנית יעילה של שיווק עסק באינטרנט יעילה מתחילה עם הגדרת יעדים ברורים, ובפרק זה של המדריך, המומחים שלנו מפרקים את התוכנית לשלבים הנדרשים להגדרה ברורה של המטרות שתרצו להשיג מהתוכנית:

זיהוי היעדים העסקיים

אסטרטגיית שיווק דיגיטלי לעסקים מתחילה עם זיהוי המטרות שתרצו להשיג מהתוכנית. האם המטרה שלכם היא הגדלת התנועה לאתר, ייצור יותר לידים, הגברת המכירות או שיפור הצעדים לשימור הלקוחות? עם הכרת היעדים העיקריים, נוכל להמשיך את התוכנית עם יצירת יעדים ספציפיים יותר.

יצירת יעדים ספציפיים

עם זיהוי היעדים העסקיים, ניתן להפוך אותם לספציפיים יותר על ידי הגדרתם במונחים מדידים. לדוגמה, במקום לומר שאתם מעוניינים להגדיל את התנועה לאתר, כדאי להציב מספר מדיד כמו למשל הגדלת התנועה באתר בשלושים אחוזים במהלך החצי השנה הקרובה, עם צוות שיודע היטב איך לקדם מיקום של עסק בגוגל מפות.

הגדרת יעדים ריאליים שאפשר להשיג

המטרות צריכות להיות מאתגרות, אך גם ניתנות להשגה. הצבת יעדים לא מציאותיים יכולה להוביל לאכזבה ולתסכול, בעוד שיעדים ברי השגה יכולים להניע אתכם ואת הצוות שלכם לעבוד קשה יותר, ובהתאם, גם הצוות שלנו יחתור עם הכלים המקצועיים שעומדים לרשותנו, להשגת היעדים.

הגדרת מסגרת זמן

חשוב להגדיר תאריך יעד להשגת היעדים כדי לשמור על מיוד בביצוע תוכנית השיווק הדיגיטלי. בגישה זו, הצוות שלנו, שיודע איך לקדם עסק בגוגל, מכיר גם באחריות לעמידה ביעדים שהוצבו, במסגרת הזמן שהוקצבה.

קביעת מדדי ביצועים מרכזיים (KPI)

מדדי ביצועים מסייעים במעקב ומדידת ההתקדמות לקראת השגת היעדים שהוצבו, עם זיהוי המדדים החשובים ביותר שמסייעים בהערכת היעילות של מאמצי השיווק באינטרנט. לדוגמה, אם המטרה היא להגדיל את התנועה לאתר, מדדי ה-KPI שלך עשויים לכלול תעבורה לאתר, שיעור יציאה מדף כניסה וזמן שהייה באתר.

התאמת היעדים עם לתקציב 

יעדי תוכנית השיווק הדיגיטלית צריכים להתאים לתקציב בית העסק, מכיוון שאם יש לכם תקציב מוגבל, ניתן יהיה להציב סדרי עדיפויות שמבוססים על התמקדות ביעדים הכי חשובים.

סקירת והתאמת היעדים באופן קבוע

הצוות שלנו יודע היטב איך משפרים תוצאות בגוגל עסקים עם הקפדה על סקירה קבועה של היעדים ומדדי הביצועים, כדי לבצע התאמות לפי הצורך בהתבסס על התקדמות תוכנית השיווק הדיגיטלי והתאמה לצרכים העסקיים המשתנים.

חשיבות שיווק מקוון: הגעה לקהל רחב, בניית מודעות למותג והגברת מכירות

אסטרטגיית שיווק באינטרנט חשובה במיוחד בעידן הדיגיטלי של היום, כשרוב האנשים נמצאים באינטרנט ומשתמשים בגוגל על מנת לבדוק מוצרים ושירותים לפני קבלת החלטות רכישה, ובפרק זה של המדריך נסביר את הסיבות העיקריות ליצירת תוכנית שיווק דיגיטלית מותאמת אישית:

הגעה לקהל רחב

עם שיווק מקוון, ניתן להגיע לקהל רחב הרבה יותר מאשר עם שיטות שיווק קלאסיות. הנוכחות באינטרנט מאפשרת חיבור ללקוחות פוטנציאליים מכל מקום בארץ ובעולם, ללא קשר למיקומם הגיאוגרפי.

שיטת שיווק חסכונית

שיווק עסק באינטרנט עם קידום אורגני מאפשר להגיע לקהל רחב עם תוכנית חסכונית יותר בהשוואה לשיטות שיווק אחרות, כמו למשל פרסום בדפוס או קידום ממומן עם תוכנית מקיפה ומותאמת אישית, ניתן להשיג את יעדי השיווק בעלות נמוכה יותר.

בניית מודעות למותג

עם ייעוץ וליווי של צוות מקצועי שמתמחה בבניית מותגים, בעלי עסקים מגדילים את הנוכחות המקוונת החזקה שלהם, עם שירותי ניהול העמודים העסקיים ברשתות החברתיות, אופטימיזציה למנועי חיפוש, צעדי קידום אתרים בתוך האתר ומחוץ לאתר עם מערך קישורים נכנסים איכותיים, עד להשגת התוצאה של הגברת ההכרה והאמינות של המותג.

הגדלת התנועה לאתר

שיווק מקוון יכול לעזור לבעלי עסקים להביא יותר תנועה לאתר שלהם, מה שיכול להוביל להגדלת המכירות וההכנסות, עם אופטימיזציה של האתר להנחיות גוגל לקידום אתרים, יצירת תוכן שמספק ערך לגולשים ועונה על השאלות והבעיות שלהם, ויצירת מערך פרסום בתשלום, עד להשגת התוצאות של משיכה מוגברת של גולשים לאתר והמרתם אותם ללקוחות משלמים.

מיקוד לקהלים ספציפיים

אחד היתרונות הגדולים ביותר של אסטרטגיית שיווק דיגיטלי הוא שתוכנית מקיפה מאפשרת מיקוד לקהלים ספציפיים בצורה יעילה. 

הצוות המקצועי של פרסונאס מדיה משתמש בנתונים וניתוחים כדי להבין את ההתנהגות, ההעדפות והצרכים של הקהל, ואנחנו יוצרים קמפיינים שיווקיים מותאמים אישית שמותאמים באופן ייחודי לקהל שלכם.

מדידת תוצאות

שיווק מקוון מאפשר לבעלי עסקים למדוד את האפקטיביות של מאמצי השיווק בזמן אמת, הצוות שלנו יודע היטב איך לבצע בדיקת אסטרטגיית שיווק עם מעקב אחר מדדי מפתח כגון תנועה לאתר, שיעורי קליקים ושיעורי המרה, כך שניתן להבין מה עובד ומה לא, ולהתאים את האסטרטגיות.

הקדמת המתחרים

סביר להניח שגם המתחרים שלכם משתמשים בתוכניות שיווק דיגיטלי על מנת להגיע לקהל שלהם, ועם אסטרטגיה מתוכננת היטב שתותאם לצרכים העסקיים שלכם, תקדימו את המתחרים ותגיעו לפניהם לקהל היעד.

שיווק במובייל: מעורבות עם לקוחות בדרכים

שירותי שיווק עסקיים ניידים מבוססים על שימוש בטכנולוגיה ניידת ובמכשירים כגון סמארטפונים וטאבלטים כדי לשווק ולקדם את המוצרים או השירותים של העסק, להגיע ללקוחות פוטנציאליים וליצור איתם קשרים באמצעות תוכנית של צוות מומחים שיודעים איך בונים כרטיס ביקור דיגיטלי.  

המטרה היא ליצור מערך שיווק בערוצי סלולר, כולל הודעות טקסט, אפליקציות לנייד, והתאמת האתר וסרטונים ברשתות החברתיות לגלישה במכשירים סלולריים. בפרק זה של המדריך, הצוות של סוכנות הפרסום והשיווק פרסונאס מדיה מציג את מגוון סוגי שירותי השיווק הסלולרי המוצעים:

אפליקציות לנייד. פיתוח אפליקציות מותאמות אישית למכשירים ניידים, שמאפשרות לקהל היעד לבצע פעולות של התקשרות עם בית העסק שלכם, לבצע הזמנות או לקבל התראות של פרסומים על צעדי שיווק שהם יכולים לבצע בעצמם, כמו איך כותבים מאמר קידום אתרים.

התאמת האתר למכשירים ניידים. שירותי עיצוב אתרים מותאמים למכשירים ניידים, שמקלים על הלקוחות שלכם לגשת למידע ולבצע רכישות, עם נגישות אתר ברור וקל לניווט ממכשירים סלולריים.

שיווק מבוסס מיקום. שימוש בנתוני מיקום כדי למקד מבצעים והנחות בהתאמה אישית ללקוחות, כאשר הם נמצאים בקרבת בית העסק שלכם.

פרסום בנייד. יצירת מודעות המיועדות במיוחד למכשירים ניידים וקידום שלהן באפליקציות ובאתרים מותאמים למכשירים ניידים לחיזוק הצלחת תוכנית שיווק עסק באינטרנט.

מינוף כוח הרשתות החברתיות להצלחת תוכנית שיווק עסק באינטרנט

שיווק ברשתות החברתיות חיוני להצלחת תוכנית שיווק דיגיטלית, וצוות המומחים שלנו מסייע לבעלי עסקים בפיתוח ויישום אסטרטגיות יעילות של שיווק ברשתות החברתיות, להנעת מעורבות גולשים, בניית מודעות למותג והגדלת המכירות. 

בפרק זה של המדריך, המומחים שלנו מציגים כמה מהשיטות העיקריות שאנחנו משתמשים בהן כדי לסייע לבעלי עסקים לנהל את העמודים העסקיים שלהם עם בלוג שיווק איכותי ומרתק, ולפתח נוכחות חזקה ברשתות החברתיות:

פיתוח אסטרטגיית שיווק ברשתות החברתיות

הצעד הראשון בשיווק ברשתות החברתיות הוא פיתוח אסטרטגיה מקיפה המתיישרת עם המטרות והיעדים של בית העסק. צוות המומחים שלנו מייעץ לבעלי עסקים על הרכבת תוכנית שכוללת יעדים ברורים, זיהוי קהל יעד, תכנון תוכן ומעקב אחר מדדים.

יצירת תוכן

יצירת תוכן איכותי ומושך חיונית להצלחת השיווק ברשתות החברתיות, והצוות שלנו מסייע לבעלי עסקים ביצירת מגוון סוגי תכנים, כולל פוסטים לפייסבוק, לאינסטגרם וללינקדאין, עיצוב גרפי, פרסום סרטונים ביוטיוב ובטיקטוק, ופרסום תכנים חשובים אחרים לחיזוק תוכנית אופטימיזציה לאתר.

מטרת התוכנית היא להפיץ את התכנים החשובים שלכם ברשתות החברתיות, עם תמיכה של קידום ממומן, על מנת למקסם את הנראות והמעורבות.

פרסום ברשתות החברתיות

שיטות פרסום בתשלום ברשתות החברתיות יעילות בהגעה לקהלים חדשים והנעת מכירות, והצוות שלנו מסייע לבעתי עסקים בפיתוח וביצוע קמפיינים פרסומיים שמכוונים לקהלים ספציפיים על סמך נתונים דמוגרפיים, תחומי עניין והתנהגויות.

פיקוח על הצלחת תוכנית השיווק ברשתות החברתיות וניתוח התוצאות

פיקוח קבוע על תוצאות שיווק עסק באינטרנט והצלחת ניהול העמודים העסקיים מבוססת על בחינת כמות וסוגי התגובות, האזכורים והעדפות הגולשים, חיוני לזיהוי הזדמנויות והתאמת אסטרטגיות לפי הצורך. הצוות שלנו מסייע לבעלי עסקים להבין את הנתונים המתקבלים מניהול העמודים העסקיים שלהם, לנתח את התוצאות ולהציג המלצות לשיפור בהתאם.

חיזוק אסטרטגיית השיווק הלא מקוון עם שירותי המומחים

כחלק מהמערך המלא של שירותי המומחים המוצעים בסוכנות השיווק הדיגיטלי פרסונאס מדיה, אנחנו מסייעים לבעלי עסקים לשפר גם את אסטרטגיות השיווק הלא מקוונות שלהם, ובפרק זה של המדריך נציג כמה מהשירותים המוצעים בתחום זה:

מחקר שוק

כשאתם שוכרים שירותי צוות שיודע איך לקדם אתר, אתם מקבלים גם שירותי מחקר שוק מעמיק שמסייע בהבנת מאפייני קהל היעד, המתחרים ומגמות השוק, כך שניתן יהיה לתכנן אסטרטגיות שיווק לא מקוונות על ידי זיהוי צרכי הלקוחות, ההעדפות, נקודות הכאב וההתנהגויות שלהם.

שירותים יצירתיים

אנחנו מציעים גם מגוון שירותים יצירתיים שמסייעים לבעלי עסקים לפתח חומרים שיווקיים לא מקוונים משכנעים, כולל עיצוב גרפי, קופירייטינג והפקת תכני וידאו.

שיווק בדואר ישיר

פיתוח קמפיינים ממוקדים של דיוור ישיר שמגיע ללקוחות פוטנציאליים וקיימים באמצעות המייל, כדי לתמוך במערך רכישות והזמנות שירותים, שמושכים לקוחות חדשים ומחזקים את הקשרים עם הלקוחות הקיימים.

המטרה היא לחזק את תוכנית השיווק הדיגיטלי ולהשיג תוצאות מעולות

עם מערך שירותים שמוצעים בהתאמה אישית לעסקים על ידי צוות שיודע היטב איך לקדם באורגני, אנחנו תומכים בשיפור וחיזוק תוכנית שיווק דיגיטלית להשגת תוצאות מעולות, עם יצירת חומרי שיווק יעילים, הגעה לקהל רחב יותר והגברת המכירות וההכנסות.

שיווק עסק באינטרנט בשיטות חכמות שלא גומרות את התקציב

אין תשובה חד משמעית לטכניקת השיווק המשתלמת ביותר לקידום עסק באינטרנט, מכיוון שהטכניקה היעילה ביותר היא הטכניקה שמתאימה לצרכים של בעלי העסקים והתקציב שעומד לרשותם, כמו גם לקהל הייעד הייחודי שלהם ושיקולים נוספים. לכן בפרק זה של המדריך, המומחים שלנו מציגים כמה טכניקות חסכוניות חכמות ששווה לקחת בחשבון:

אסטרטגיית תוכן שיווקי

אין תוכנית שיווק עסק באינטרנט בלי יצירת תוכן שמספק ערך לגולשים וגורם להם לנקוט בפעולה לאחר שהם מגיעים לאתר שלכם, וקוראים מאמרים איכותיים, צופים בסרטונים, מבינים את הנושאים עם אינפוגרפיקה מעולה, או שהם מגיעים לאתר עם קישור בעמודים העסקיים ברשתות החברתיות שלכם.

אסטרטגיית קידום אתרים (SEO)

זוהי תוכנית ארוכת טווח שמסייעת להשגת דירוגים גבוהים בתוצאות החיפוש בגוגל, עם משיכת יותר תנועה אורגנית לאתר. טכניקות SEO כוללות מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה באתר ומחוץ לאתר, בניית קישורים, קידום אתרים טכני, התאמה למכשירים סלולריים, וכל צעד אחר שדרוש להגברת הנוכחות הדיגיטלית שלכם, בהתאמה אישית.

שיווק באמצעות משפיעים

שיתוף פעולה עם משפיעני רשתות חברתיות שיש להם קהל עוקבים גדול שמורכב מקהל היעד שלכם והם יודעים איך לקדם חנויות באינטרנט. שיטה זו מאפשרת לדם מוצרים או שירותים עסקיים ובכך להגיע לקהל רחב יותר ולהגביר את המודעות למותג.

בשורה התחתונה, כדי להוביל את בית העסק שלכם לשלב הבא, אתם צריכים את המומחים לצידכם

אם אתם בעלי עסקים שמעוניינים להוביל את הפעילות העסקית שלכם להצלחה מקוונת עם תוכנית מקיפה של שיווק עסק באינטרנט, אתם צריכים את צוות המומחים של סוכנות הפרסום והשיווק הדיגיטלי פרסונאס מדיה לצידכם. 

ביחד נרכיב תוכנית מנצחת שתגביר את התנועה לאתר שלכם, נבנה לכם מותג ייחודי וננקוט בכל המאמצים ליצור מוניטין ותדמית חזקים לבית העסק שלכם, עד להגדלת המכירות וההכנסות. 

אז אל תהססו לפנות אלינו עוד היום על מנת להבין איך אנחנו יכולים להתאים אישית אסטרטגיית שיווק דיגיטלית שתציג פתרונות לצרכים העסקיים הייחודיים שלכם. הצעד הראשון שלכם להצלחה מקוונת מתחיל עם שכירות שירותי המומחים שלנו עוד היום!

המומחים של פרסונאס מדיה עונים על השאלות הנפוצות שלכם

עד כמה חשוב תוכן שיווקי לשיווק עסקים באינטרנט?

תוכן שיווקי נחשב למרכיב מהותי בתוכנית אסטרטגיה שיווקית, עם יצירת והפצת תוכן אינפורמטיבי ומרתק שמספק ערך לגולשים ומתאים לקהל היעד. עם יצירת תוכן איכותי המתייחס לנקודות הכאב של הקהל ומספק פתרונות, בעלי עסקים יכולים לבסס את עצמם כמובילי דעה בתעשייה שלהם ומבססים את האמון עם לקוחות פוטנציאליים.

חוץ מזה, תוכן שיווקי מסייע בהובלת תנועה לאתר העסקי, משפר את הדירוג בתוצאות החיפוש בגוגל ומגביר את המעורבות בעמודים העסקיים ברשתות החברתיות.

איך עסקים יכולים למדוד את האפקטיביות של מאמצי השיווק העסקיים שלהם באינטרנט?

קיימים כמה מדדי מפתח שמומחי שיווק דיגיטלי משתמשים בהם כדי למדוד את האפקטיביות של מאמצי השיווק העסקיים שלהם באינטרנט, כולל:

 • תעבורה לאתר
 • שיעורי קליקים
 • שיעורי המרה
 • מעורבות במדיה חברתית
 • והחזר על השקעה (ROI). 

עם הקפדה על מעקב אחר מדדים אלו לאורך זמן, ניתן לזהות את השיטות שעובדות היטב ואת השיטות שיש לשפר, ולהתאים את האסטרטגיות. 

המומחים בתחום משתמשים גם בכלי נתונים וניתוח או יוצרים אסטרטגיה שיווקית לדוגמא על מנת להגיע לתובנות החשובות שנוגעות להתנהגות ולהעדפות של הקהל, ויוצרים קמפיינים שיווקיים מותאמים אישית ויעילים יותר.

איך תוכנית שיווק ברשתות החברתיות מועילה להגדלת הפעילות העסקית?

שיווק ברשתות החברתיות מסייע לבעלי עסקים להתחבר ללקוחות פוטנציאליים ולחזק את הקשרים העסקיים עם לוחות קיימים, באמצעות בניית מודעות למותג ולהובלת תנועה לאתר. 

מומחי שיווק דיגיטלי שיודעים איך לעשות קידום ממומן בפייסבוק ובפלטפורמות חברתיות מובילות אחרות, יוצרים מערך תכנים מרתקים לקידום ממומן ואורגני בפייסבוק, באינסטגרם, ביוטיוב ובטיקטוק, עם הכוונה לקהלים ספציפיים, עד להשגת התוצאה של הגדלת הנוכחות ברשתות החברתיות, הגדלת התנועה לאתר והגברת המכירות.

איך שיווק בדוא"ל יכול לעזור לעסקים לבנות קשרים עם לקוחות?

שיווק בדוא"ל מסייע לבעלי עסקים לתקשר ביעילות עם לקוחות פוטנציאליים שנתנו את הסכמתם לקבל דיוור במייל עם חומרים שיווקיים, ולחזק את הקשרים העסקיים עם לקוחות קיימים, לשם בניית וחיזוק מערכות יחסים לטווח הארוך. 

צוות מומחים בשיווק דיגיטלי, שיודעים איך להיות מקום ראשון בגוגל, בקיאים בשיטות לתחזוקת תוצאה זו עם מערך שלם של צעדים שתומכים במיקומים הגבוהים בתוצאות החיפוש, ושליחת מיילים ממוקדים המספקים ערך ומציעים מבצעים או הנחות, היא צעד חשוב בתוכנית שיווק דיגיטלית, שמאפשרת לבעלי עסקים לעודד רכישות חוזרות ולבנות נאמנות.

אולי יעניין אתכם גם:  קידום אתרים לעורכי דין | קידום אתרים בשפות זרות | חברות קידום אתרים מובילות

 

שאלות ותשובות

עד כמה חשוב תוכן שיווקי לשיווק עסקים באינטרנט?

תוכן שיווקי נחשב למרכיב מהותי בתוכנית אסטרטגיה שיווקית, עם יצירת והפצת תוכן אינפורמטיבי ומרתק שמספק ערך לגולשים ומתאים לקהל היעד. עם יצירת תוכן איכותי המתייחס לנקודות הכאב של הקהל ומספק פתרונות, בעלי עסקים יכולים לבסס את עצמם כמובילי דעה בתעשייה שלהם ומבססים את האמון עם לקוחות פוטנציאליים.

איך עסקים יכולים למדוד את האפקטיביות של מאמצי השיווק העסקיים שלהם באינטרנט?

קיימים כמה מדדי מפתח שמומחי שיווק דיגיטלי משתמשים בהם כדי למדוד את האפקטיביות של מאמצי השיווק העסקיים שלהם באינטרנט, כולל:
תעבורה לאתר
שיעורי קליקים
שיעורי המרה
מעורבות במדיה חברתית
והחזר על השקעה (ROI).

איך תוכנית שיווק ברשתות החברתיות מועילה להגדלת הפעילות העסקית?

שיווק ברשתות החברתיות מסייע לבעלי עסקים להתחבר ללקוחות פוטנציאליים ולחזק את הקשרים העסקיים עם לוחות קיימים, באמצעות בניית מודעות למותג ולהובלת תנועה לאתר.

איך שיווק בדוא"ל יכול לעזור לעסקים לבנות קשרים עם לקוחות?

שיווק בדוא"ל מסייע לבעלי עסקים לתקשר ביעילות עם לקוחות פוטנציאליים שנתנו את הסכמתם לקבל דיוור במייל עם חומרים שיווקיים, ולחזק את הקשרים העסקיים עם לקוחות קיימים, לשם בניית וחיזוק מערכות יחסים לטווח הארוך.

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000