Fraud Blocker
קידום אתרים מקצועי

7 סיבות להפסיק לנסות להתמודד עם קידום האתר שלכם בעצמכם ולשכור שירותי קידום אתרים מקצועי

תוכן עניינים

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) ידועה כבר במשך שנים כאסטרטגיה חשובה להצלחה עסקית, והיא הופכת להיות רלוונטיות יותר ויותר היום. אנשים שמחפשי אנשי מקצוע מתחומים שונים, כבר אינם מחפשים אותם במחשבים נייחים או ניידים, אלא כמעט רק במכשירים ניידים, ושיעורי ההמרות בטלפונים חכמים גבוהים פי 15 בהשוואה לתוצאות שמתקבלות ברשתות החברתיות.

עדיין לא מאמינים שאתם יכולים לקדם את האתר שלכם בעצמכם?? בואו נדבר רגע במונחים של עובדות. קידום אתרים מגיש את האתר שלכם במיקומים גבוהים בגוגל כך שהגולשים שמחפשים את השירות או המוצר שלכם ימצאו אתכם בקלות. אבל לא תצליחו להשיג תוצאות כאלה ללא סיוע של המקצוענים. אז הנה שבע סיבות משכנעות לשכור שירותי קידום אתרים מקצועי?

האם כדאי לתת לחברת קידום אתרים לנהל לי את ערוצי השיווק?
האם כדאי לתת לחברת קידום אתרים לנהל לי את ערוצי השיווק?

1. לא פשוט בכלל לקדם אתרים

אם קראתם כמה מאמרים על שיטו עבודה מומלצות בנושא קידום אתרים ואתם מאמינים שיש לכם את כל הידע הדרוש, אתם מוזמנים לחשוב שוב. כי במציאות, אסטרטגיית קידום אתרים מקצועי ויעיל מכסה פעולות רבות.

קיימים שיקולים טכניים ספציפיים לאתר שלכם, מיטוב תוכן, חווית משתמש וקישור מקוון אפקטיבי. שלא לדבר על אופטימיזציה לתוצאות החיפוש. ומה עם פעולות קידום האתר שלכם כך שיהיה נגיש לאנשים באזור שלכם? איש מקצוע שמתמחה בתחום קידום אתרים מקצועי ימליץ על האסטרטגיות הטובות ביותר לכל אחד מהתחומים האלה, ויידע לבצע אותן באופן הטוב ביותר.

2. הכללים משתנים כל הזמן

גם אם תקדישו את הזמן לקריאת חמישה ספרים בנושא קידום אתרים מקצועי ותהפכו למומחים עם ההדרכה העצמית הזו, תהיה לכם מומחיות זמנית במקרה הטוב. חברת גוגל מפעילה באופן קבוע שינויים באלגוריתמים גדולים ומשניים.

זה אפילו לא כולל את השינויים שאף אחד לא מספר לכם עליהם. האמת היא שחלק מהמומחים כותבים ספרי כללים והדרכות על קידום אתרים, ומציגים בהם כללי שיווק באינטרנט שגוגל לא שמעה עליהם, או שהם פחות רלוונטיים, או שהם רלוונטיים היום, אבל יהיו חסרי משמעות בחודש הבא.

3. פשוט אין לכם זמן לשלוט בתורה הסינית הזאת

לחברת קידום אתרים מקצועי יש את הכלים והצוותים המומחים לקדם את האתר שלכם, והזמן והאנרגיה שלכם צריכים להיות מוקדשים לעבודה בתחום שלכם, כדי שכשהאתר שלכם יופיע גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל, לאנשים יהיה מה לקנות מכם.

תפקיד אנשי המקצוע בתחום קידום אתרים הוא לשים לב לשינויי אלגוריתמים והאופן שבו הם משפיעים על דפי תוצאות חיפוש בגוגל. מומחים אמיתיים יודעים איך לעקוב אחרי עדכונים מתחת לרדאר.

4. טעויות עלולות לעלות לכם ביוקר

לא כל קידום אתרים הוא קידום אתרים טוב. חשוב להבין שטקטיקות מסוימות עלולות לפגוע בדירוג תוצאות החיפוש שלכם, או גרוע י ותר, לגרום לגוגל להעניש אתכם. טעויות כאלה יכולות להיות למשל:

  • קבלת לקישורים נכנסים מלאכותיים.
  • מילוי מילות מפתח בטקסט בלי פרופורציה לאורך שלו.
  • שימוש במילות מפתח שאינן קשורות.
  • הסוואת מילות מפתח בטקסט שאינו איכותי.
  • שכפול תוכן.

חברת קידום אתרים מקצועי יודעת להימנע מהמלכודות האלו ולתקן את כל הטעויות שכבר עשיתם.

5. לחברת קידום אתרים מקצועי יש את הכלים הנכונים

נכון יש הרבה משאבים שעוזרים לכם לפתח קמפיין יעיל כמו של קידום אתרים מקצועי. אבל אתם משווקים עסוקים, כך שאולי לא תדעו על כמה מהם, ואחרים עולים יותר כסף מכפי שהתקציב שלכם מאפשר לכם.

תוכניות ניתוח מתקדמות מציעות תכונות שגוגל אנליטיקס אינו יכול לספק. כלי מחקר מובילים למילות מפתח מספקים הקשר רב יותר ותובנות נוספות בנושא הרלוונטיות של מילות המפתח, התחרות, נפח החיפוש, ועוד.

מומחה קידום אתרים מקצועי משקיע בתכונה החשובה ביותר לשיפור תוצאות קידום האתר שלכם, ויותר מזה, הוא יודע את היישום הטוב ביותר לכל כלי.

6. מומחים מציעים ניתוחים חזקים

תוכנת קידום אתרים מקצועי עוזרת לכם לראות את הדקויות של מאמצי הקידום שהושגו לאתר שלכם. התוכנה מזהה אילו מילות מפתח ואסטרטגיות קידום מניבות תוצאות, ואילו לא. זהו מידע שאינו יסולא בפז, מכיוון שהוא מאפשר לכם לשנות את מאמצי קידום האתר שלכם להשגת השפעה מרבית על הקהל הספציפי שלכם.

אבל תוכנת קידום אתרים יכולה להיות מסובכת לשימוש. הצגת הניתוח שלכם אין פירושה שתקבלו תמונה ברורה של משמעות קידום האתר שלכם, או האופן שבו תוכלו לתקן את התוצאות. אתם עשויים להבחין בשיעור יציאה גבוה מדף הכניסה בעמוד הנחיה שלכם, אבל האם אתם יכולים להבין למה זה קורה?

7. המומחים כן יודעים

אנשי מקצוע שמתמחים בתחום קידום אתרים מקצועי מבינים את מערכות היחסים בין מדדי הביצועים העיקריים שלכם.

הם משתמשים בידע הזה על מנת לנקוט באסטרטגיה שמשפרת את מסע הלקוחות באמצעות הנוכחות המקוונת שלכם.

והסיבה שאולי הכי חשובה: הם עוקבים אחרי המתחרים שלכם

ניתוח מתחרים הוא חלק משמעותי מהפקת המרב מכל מאמצי קידום האתר שלכם. איש מקצוע טוב יכול לזהות את האסטרטגיות הטובות ביותר שיבדילו אתכם מהתחרות. ומה שאפילו טוב יותר, זה שמומחה קידום אתרים מקצועי עם ניסיון בחום שלכם, יידע מה עבד ומה לא עבד לעסקים דומים. ובנות אלה יכולות ליידע היבטים אחרים של המאמצים העסקיים שלכם.

כך שלפני שתבינו איך זה קרה, תפנימו שמומחה בקידום אתרים הוא חלק מהותי בתהליך יצירת הצעת מהירה ייחודית, עם יידע לאיזה קהלים למקד את קידום האתר שלכם, לבצע סיעור מוחות בנושאי תוכן, ולעשות את כל מה שצריך כדי שהאתר שלכם יופיע כל הזמן במיקומים מצוינים בתוצאות החיפוש בגוגל.

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000