Fraud Blocker
יועץ קידום אתרים פרסונאס מדיה

יועץ קידום אתרים

תוכן עניינים

קידום אתרים בגוגל (SEO ו- ( PPC הינו אחד מערוצי השיווק הדיגיטלי החשובים והמרכזיים בעולם. הוא מאפשר לעסקים ליצור חשיפה נרחבת אשר תוכל לסייע להם לגדול ולהתפתח. המשמעות של קידום אתרים היא לקחת עמודים ו/או דפי נחיתה ספציפיים, לבצע עליהם פעולות קידום ("אופטימיזציה") ולנסות להשפיע על מנוע החיפוש כך שהם יופיעו בו במקומות ראשוניים יותר. בעוד חלק מן העסקים בוחרים לעבוד אל מול מקדמי אתרים פרטיים, מרביתם פונים דווקא אל חברות הקידום המקצועיות. במידת הצורך אגב, רבות מן האחרונות יכולות לספק ללקוחותיהן שירותי ייעוץ נקודתיים בתחום. 

בדיוק כמו שיאמרו לכם "אוכל איטלקי" ואתם ישר תחשבו על פיצה, אתם תחשבו על קידום אתרים כאשר ידברו איתכם על שיווק דיגיטלי. ולמה אתם שואלים? בדיוק מאותה סיבה. קידום אתרים, או ליתר דיוק, קידום אתרים בגוגל, הוא אחד מתחומי השיווק הדיגיטלי הפופולאריים ביותר בעולם. הוא מאפשר לבעלי עסקים ליצור חשיפה נרחבת ע"י קידום  עמודים ו/או דפי נחיתה אל עמודי תוצאות החיפוש הראשונים בגוגל.  

מי שעוסק בתחום הזה של קידום אתרים הוא מקדם אתרים (או מקדמת J) אשר מגיעים עפ"י רוב עם ידע וניסיון באיך לגרום לאתר שלכם להיות מקודם. אצל מרבית חברות הדיגיטל אגב, קידום אתרים בגוגל הוא מן השירותים המרכזיים ביותר שהן מציעות. חלקן אף מגדילות לעשות ולהציע ללקוחותיהן שירותי ייעוץ והדרכה בתחום.

יועץ קידום אתרים

יועץ SEO – ללמד בעלי עסקים לבצע קידום אתרים

אלפי בעלי עסקים נעזרים בחברות דיגיטל בכדי לקדם את פעילותם באמצעות קידום אתרים. לצד זאת, יש רבים אשר נעזרים בהן בצורה מעט שונה: הם פונים אליהן על מנת לקבל ייעוץ מקצועי בקידום. ולמה זה קורה? ובכן, כל תהליך של קידום אתרים מצריך שיתוף פעולה מצדו של בעל העסק. ישנם בעלי עסקים שפשוט אין להם את הזמן הזה, ועל כן הם מעדיפים ללמוד את התחום בעצמם או להטמיע אותו בקרב עובדים ספציפיים בעסק שלהם. מצד שני, ישנם עסקים ש"העוגה התקציבית" שלהם אינה מאפשרת להם להשקיע סכומים משמעותיים בתחום, אז הם פונים לאופציה של קבלת ייעוץ מקצועי בקידום אתרים.

יועץ קידום אתרים – ללמד בעלי עסקים לבצע קידום אתרים​
יועץ קידום אתרים -חובה לכל בעל עסק

אילו שירותים ניתן לקבל במסגרת ייעוץ מקצועי עבור קידום אתרים בגוגל?

ככלל, קידום אתרים בגוגל הוא תחום נרחב מאוד. הוא מורכב מהמון פעולות שחשוב לבצע בכדי להפוך אותו לתהליך אפקטיבי של שיווק. כמו כן, הוא נחלק לשני תתי תחומים מרכזיים:

 • קידום אתרים אורגני (SEO)
 • קידום אתרים ממומן (PPC)

על קצה המזלג, קידום אתרים אורגני (Search Engine optimization או בקיצור SEO) עוסק בקידומם של עמודי אינטרנט ספציפיים ע"י ביצוע פעולות קידום רבות ("אופטימיזציה"). פעולות אלו יכולות להתבצע הן באתר האינטרנט והן אל מחוצה לו. בין היתר, נכללות בהן מחקר מילות מפתח, בניית פרופיל קישורים (פנימי וחיצוני) והרבה מאוד כתיבת תוכן. חשוב לציין אגב, כי תהליך הקידום האורגני הינו תהליך שלוקח זמן. במקרים מסוימים, עשויים לחלוף חודשים רבים עד שנתחיל לראות תוצאות בשטח.

קידום אתרים ממומן (Pay Per Click או בקיצור PPC) עוסק גם הוא בקידום בגוגל אבל באופן שמהותו היא שונה. הרעיון הוא ליצור מודעות ממומנות במערכת הפרסום של גוגל (ה- (Google Ads ואז להעלות אותן כקמפיינים ממומנים. ברגע שמתבצעת הקלקה על המודעה הממומנת אז העסק המפרסם מחויב עליה בפועל. אם מבצעים אותה באופן מקצועי, שיטת הקידום הזו עשויה להיות אפקטיבית במיוחד עבור קידומם המיידי של דפי נחיתה למשל.

ומדוע אנו מספרים לכם את כל ה- "אגדה" הזו בעצם? ובכן, ישנם עסקים כמו חברות ותיקות למשל אשר קידום אורגני יוכל להתאים להן יותר. לעומתן, ישנם עסקים אשר דווקא הקידום הממומן הוא זה שיוכל לשרת אותם בצורה הטובה ביותר (למשל- עסקים העוסקים בתחום המכירות או עסקים חדשים אשר מחפשים איך להגיע לפלח שוק רחוב במהירות).

בין אם כך ובין אם אחרת, שירותי הייעוץ בתחום קידום האתרים אשר מסופקים על ידן של חברות דיגיטל מקצועיות יכולים להיות ממוקדים מאוד- בהתאם לצורך. באופן כזה, לבעל העסק תהיה האפשרות לקדם את פעילותו בצורה יעילה יותר.

דברים שניתן לדעת דרך ייעוץ מקצועי לקידום אתרים:

 • ביצוע מחקר מילות מפתח: בין אם מדובר בתהליך של קידום אורגני או בזה של קידום ממומן, מחקר מילות המפתח הוא תהליך קריטי לכל הקמפיין. במחקר מילות המפתח אנו מוצאים מילים וביטויים רלוונטיים אשר בהם אנו משתמשים בכדי לקדם את העמוד/דף הנחיתה שלנו. ע"י שילובן של המילים וביטויי המפתח הרלוונטיים אנו נוכל לקדם בהצלחה את האתר או את דף הנחיתה שלנו. 
 • ביצוע פעולות אופטימיזציה במערכת ניהול האתר: כפי שכבר אמרנו קודם, לפעולות אופטימיזציה בקידום האורגני ישנו חלק מכריע בתהליך הקידום כולו. בין היתר, ייעוץ ממוקד ומקצועי בתחום יוכל ללמד אתכם כיצד לבצע פעולות חשובות כמו בניית פרופיל קישורים, כתיבת כותרות (Titles) ותיאורים (Descriptions) ואף כיצד לבצע בדיקות קריטיות לאתר שלכם (למשל- בדיקת הפניות באתר, טיפול בהודעות שגיאה, בדיקת מהירות טעינה ועוד).
 • גיבוש אסטרטגיה שיווקית (כולל פיתוח אסטרטגיית תוכן): כבר בהתחלה ציינו כי קידום אתרים בגוגל הינו ערוץ שיווק דיגיטלי מרכזי. וכמו בכל שיטת שיווק אחרת, חשוב שתהיה לכם אסטרטגיה מדויקת אשר תוכל לספק לכם קווים מנחים לצורך ביצוע תהליך של קידום אפקטיבי באמת. חלק מהעניין כמובן, זה ללמוד איך מייצרים תוכן ייחודי אשר גם מביא ערך לגולש וגם עונה על דרישותיו של מנוע החיפוש.
 • ניהול קמפיינים ממומנים: אם יש לכם מוצר/שירות חדשים שאתם מעוניינים לקדם במהירות, יצירת קמפיין ב- Google Ads יוכל לענות לכם על הצורך הזה באופן מדויק. הדרכה ממוקדת אל מול יועץ שיווק באינטרנט תוכל ללמד איך לבצע:
   • הקמת קמפיין במערכת הפרסום Google Ads
   • שימוש נכון בביטויי מפתח לצורך יצירת מודעות ממומנות בעלות ערך שיווקי ממשי
   • קריאת נתונים והפקת תובנות מתהליך השיווק
   • ביצוע אופטימיזציה מתמשכת תוך כדי הרצת הקמפיין הממומן שלכם

יועץ קידום אתרים שאלות ותשובות

איך לבחור נכון יועץ קידום אתרים?

כדי לבחור נכון יועץ קידום אתרים מומלץ לחפש ולקרוא מידע וחוות דעת עליו באינטרנט, אפשר גם
לבקש המלצות מהסביבה הקרובה על יועץ מקצועי ויעיל, וניתן לחפש יועצים באינטרנט. חשוב לציין
כי אין הסמכה מקצועית לייעוץ בתחום קידום אתרים לכן כדאי לפנות לחברת דיגיטל מקצועית ומוכרת
המציעה ייעוץ פרטני על ידי מומחים מנוסים.

בעת בחירת יועץ לקידום אתרים כדאי להתייחס לפרמטרים כמו ותק בענף, תחומי התמחות, ניסיון
מקצועי, השכלה, איכות ועלות השירות.

כיצד יועץ קידום אתרים יכול לסייע לך?

בעזרת היועץ המנוסה תוכלו לקבל חוות דעת עניינית ומעמיקה על האתר שלכם ולבדוק האם הוא
מוכן לקידום אורגני או ממומן, כיצד ניתן לשפר אותו והאם החברה שביצעה קידום אתרים עברכם
עשתה את מלאכתה היטב. חשוב להדגיש כי יועץ לקידום אתרים מעניק רק ייעוץ והשירות הוא חד
פעמי לעומת התשלום החודשי שיש להעביר לפרילנסר או לחברת קידום אתרים.

תפקידו של היועץ הוא לספק חוות דעת מקצועית ומעמיקה על האתר ולהציע דרכים לקידום אורגני
וממומן, היועץ יכול גם להדריך אתכם כיצד לקדם את האתר לבד. היועץ יכול להדריך אתכם כיצד
לבצע מחקר מילות מפתח, איך לבנות מערך קישורים פנימיים וחיצוניים, כיצד לגבש אסטרטגיה
לשיווק בדיגיטל ואסטרטגיית תוכן, והיועץ יכול לסייע לכם לנהל קמפיינים לבד בגוגל אדס.

האם יועץ לקידום אתרים מציע גם הדרכה למי שמעוניין לקדם לבד את האתר?

רוב היועצים המנוסים והמקצועיים בתחום קידום אתרים מציעים גם הדרכה לכל מי שמעוניין ללמוד
כיצד לקדם את האתר שלו לבד. היועץ יכול להציע שיעורים מקוונים באמצעות תוכנות שונות או
הדרכה פרטנית וממוקדת על נושאים הקשורים לתחום הקידום האורגני והממומן. במקום לקחת
קורס לקידום אתרים מקבלים הדרכה וליווי צמוד של היועץ הפרטי ונהנים מיחס אישי, מטיפים
חשובים ומכלים מתקדמים.

כמה עולה שירות של יועץ קידום אתרים?

עלות השירות של יועץ קידום אתרים אינה גבוהה ובמחיר של כמה מאות שקלים ניתן לקבל חוות
דעת על האתר הקיים וייעוץ בסיסי על הדרכים והשיטות שכדאי לבחור בהן לקידום האתר שלכם.

 
 

מחפשים אחר יועץ קידום אתרים איכותי? פנו אל חברת קידום אתרים מקצועית!

קידום אתרים הוא תהליך מורכב אשר מצריך ידע וניסיון משמעותיים. על אחת כמה וכמה, כבעלי עסקים המבקשים ללמוד את רזי המקצוע הקידום, אתם חייבים לפנות אל יועץ קידום אתרים מקצועי אשר יוכל ללמד אתכם בצורה טובה.

האמרה הידועה של "אין דבר כזה תלמיד גרוע אלא רק מורה שהוא לא מספיק טוב", מתארת את העניין באופן המדויק ביותר. בכדי ללמוד איך לבצע קידום אתרים בגוגל אתם חייבים לקבל הכוונה ממי שיודעים איך לעשות זאת.

אנחנו ב- "פרסונאס מדיה", חברת דיגיטל גדולה וותיקה אשר מספקת ללקוחותיה שירותי שיווק מקיפים, מכירים את תחום קידום האתרים על בוריו. צוות מומחי השיווק הדיגיטלי שלנו יוכל לספק עבורכם הדרכה ממוקדמת ואפקטיבית אשר תהפוך אתכם למקדמי אתרים מן השורה.

למעבר לייעוץ מקצועי בקידום אתרים מפי יועץ SEO\יועץ שיווק באינטרנט, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם ולסייע.

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000