Fraud Blocker
קידום אתרים באוסטרליה

קידום אתרים באוסטרליה

תוכן עניינים

אוסטרליה היא המדינה ה-7 בגודלה בכל העולם, זו מדינה רב תרבותית עם כלכלה יציבה וחזקה, שמורות טבע מהיפות בעולם, בעלי חיים שלא ניתן למצוא ביבשות אחרות וזו מונרכיה חוקתית. באוסטרליה יש קהילה יהודית מפותחת ובמשך שנים רבות הגיעו אליה ישראלים הרפתקנים כדי לצאת לטיולים ברחבי היבשת הענקית. בשנים האחרונות אוסטרליה הפכה ליעד חם ומבוקש בקרב ישראלים בכל הגילים המעוניינים לעבוד במדינה ולשפר את איכות חייהם, וכיום מתגוררים בה למעלה מ-10,000 ישראלים, חלקם בתנאי רילוקיישן.

אוסטרליה הפכה ליעד חם גם עבור יזמים ובעלי עסקים מישראל, ולא מעט חברות שבסיס פעילותן הוא בארץ מנסות את מזלן באוסטרליה והן מעוניינות למכור מוצרים ושירותים שונים לתושבים המקומיים ביבשת. אם בעבר הלא רחוק כדי להצליח בשווקים של אוסטרליה נאלצו אנשי העסקים להחתים דרכון ולקחת טיסה ארוכה וממושכת עד סידני או מלבורן, כיום הם יכולים בעזרת המומחים של פרסונאס מדיה להגדיל פעילות עסקית ולמכור בהצלחה מוצרים ושירותים שונים באמצעות אסטרטגיית שיווק בדיגיטל ושימוש נכון וחכם בכלים כמו קידום אתרים באוסטרליה, פרסום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות ועל ידי טכניקות נוספות בעולם הדיגיטל.

חברת Personas Media הוקמה לפני למעלה מעשור ומתמחה בשיווק דיגיטלי עם הכלים והטכנולוגיות המתקדמים ביותר. הידע הרב והניסיון העשיר שרכשנו וצברנו לאורך השנים מאפשר לנו לקדם אתרים גם באוסטרליה ולסייע לעסק שלכם להפוך למותג מוכר ביבשת המרוחקת הנמצאת בצד השני של כדור הארץ. לכן, אם אתם מתכננים למוכר מוצרים ושירותים באוסטרליה ואם ברצונכם להפוך למותג מצליח בקרב האוסטרלים – אנחנו מזמינים אתכם לפגישת הכרות במשרד שלנו ונשמח להציג בפניכם סיפורי הצלחה ולסייע לעסק או לארגון שלכם להגדיל משמעותית את המכירות ולחסוך עלויות בתהליכי השיווק והפרסום שלכם.

חברת פרסונאס מדיה מתמחה בכל עולמות הדיגיטל ומציעה פתרון חדשני ואיכותי תחת קורת גג אחת ליזמים ולבעלי עסקים מהארץ ומרחבי העולם. מעטפת השירותים הרחבה שלנו כוללת בין היתר בניית אתר באנגלית עם עיצוב מקורי ותוכן איכותי המותאם לקהלי היעד שלכם העסק שלכם ביבשת אוסטרליה, קידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים בדגש על קידום אתרים בינלאומי, פרסום ממומן במנועי החיפוש ובראשם גוגל, ניהול קמפיינים ברשתות החברתיות הפופולריות ביותר כמו אינסטגרם, פייסבוק וטיק טוק, קידום אתרים לוקאלי המבטיח לכם חשיפה ממוקדת באזורים שונים ביבשת אוסטרליה, ניהול מוניטין באינטרנט ועוד. בואו ניפגש לקפה ואנחנו נשמח להרחיב על דרכי הפעולה שלנו וכיצד נוכל לסייע לכם לחדור לשווקים המקומיים באוסטרליה.

קידום אתרים באוסטרליה  – רקע כללי

קידום אתרים נועד להביא את האתר שלכם למקומות הגבוהים ביותר בדפי תוצאות החיפוש של גוגל ובמנועי חיפוש רלוונטיים נוספים. כאשר האתר שלכם ניצב במיקום גבוה בדף תוצאות החיפוש (SERP) של גוגל, אתם זוכים לחשיפה רחבה, לטראפיק גדול ומשמעותי לאתר, ללידים איכותיים ולשיפור דרסטי ביחס ההמרה.

קידום אתרים באוסטרליה הוא בפועל קידום אתרים בינלאומי, כאשר המטרה העיקרית היא לפנות ישירות ללקוחות פוטנציאליים הגרים ביבשת אוסטרליה וגם לתושבי היבשת המתגוררים ברחבי העולם. כך לדוגמה, המומחים שלנו מתמחים בקידום אתרים לעורכי דין המעוניינים להציע שירותים משפטיים לחברות וליחידים באוסטרליה, ואנחנו יודעים כיצד לגייס לקוחות פוטנציאליים המחפשים פירמה של עורכי דין שיכולה לייצג ולסייע להם בישראל, למשל סיוע משפטי בהקמת עסק חדש, עריכת חוזים מסחריים, צוואות וירושות ועוד.

בתוך כך, חשוב לדעת כי אלפי ישראלים עברו לאוסטרליה בשנים האחרונות והעתיקו את מרכז החיים שלהם, לעיתים הם פותחים עסק חדש או שהם מעבירים את העסק הקיים מישראל אל אוסטרליה. כדי להצליח בפעילות העסקית באוסטרליה יש להשקיע בשיווק מדויק וחכם באופן לוקאלי, וכאן המומחים שלנו נכנסים לתמונה.

בעזרת שיטות קידום מתקדמות שפיתחנו במרוצת השנים אנחנו מתכננים אסטרטגיית שיווק המותאמת לקהלי המטרה ביבשת אוסטרליה, וחשוב להדגיש כי טכניקות השיווק הדיגיטליות המתאימות לשוק הישראלי אינן יעילות באוסטרליה, לכן אתם חייבים לבחור נכון סוכנות פרסום בדיגיטל או חברת קידום אתרים המתמחה בקידום בינלאומי בכלל, וקידום אתרים באוסטרליה בפרט.

ישנם מספר הבדלים בין קידום אתר בישראל לבין קידום אתר באוסטרליה, וההבדל המרכזי נובע בגלל התנהגות האלגוריתם של גוגל. האלגוריתם של גוגל באוסטרליה פועל בצורה דומה לאלגוריתם בארצות הברית, לכן ההבדל הוא אינו רק מבחינת שפה ותרבות. יש להכיר את דפוסי החיפוש של תושבי יבשת אוסטרליה ולהתאים את שיטת הקידום למקומיים, אחרת קשה מאוד להצליח ולהשיג את התוצאות הרצויות.

בין השאר הקידום של האתר שלכם באוסטרליה יהיה מבוסס על טכניקות הקידום הלוקאלי, תחום שכמעט ואינו מוכר בישראל מפאת גודלה המזערי של המדינה. אוסטרליה היא יבשת ענקית, זו המדינה השביעית בגודל שטחה, לכן חייבים לקדם לוקאלית את האתר באזורים שונים ורק כך מצליחים להשיג טראפיק גבוה, נוכחות מרשימה ברשת האינטרנט וחשיפה ממוקדת ללקוחות פוטנציאליים ביבשת הדרומית המרוחקת.

מה היתרונות והחשיבות של קידום אתרים באוסטרליה?

ישראל היא מדינה קטנה ומספר תושביה נמוך. כאשר העסק שלכם זוכה להצלחה בשוק הישראלי המקומי כדאי לכם להשקיע בקידום האתר גם בשווקים הבינלאומיים, ובהם גם אוסטרליה. אגב, בפגישת ההכרות עם המומחים שלנו אנחנו בודקים האם יש כבר מבקרים מאוסטרליה המגיעים לאתר הקיים שלכם, ואם אנחנו מגלים לידים מהיבשת הדרומית בהחלט נמליץ לכם להשקיע בשיווק דיגיטלי ובקידום אתרים אורגני וממומן כדי להגדיל את החשיפה לעסק ולמוצרים או לשירותים שאתם משווקים בהצלחה.

ראוי לציין כי רוב תושבי אוסטרליה הם ממוצא אירופאי, וקיים מיעוט של ילדים הנחשבים לתושבים המקוריים של היבשת המכונים אבוריג'ינים, אך זהו מיעוט המהווה כ-2% מכלל אוכלוסיית המדינה.

הכלכלה האוסטרלית חזקה מאוד, המדינה מאופיינת עם מערכת פיננסית יציבה, וזו אחת מהכלכלות הקפיטליסטיות הגדולות והמובילות ביותר בעולם כולו עם תמ"ג לנפש בשיעור של למעלה מ-43,000 דולר אמריקאי. באוסטרליה יש תאגידי ענק מוכרים, הרבה מאוד עסקים מקומיים, ואיכות החיים הגבוהה של התושבים המקומיים מאפשרת להם לרכוש מוצרים ושירותים מבתי עסק מקומיים ומעסקים בחו"ל.

הצמיחה הכלכלית באוסטרליה עומדת על כ-3.5% בשנה, הדולר האוסטרלי הוא מטבע חזק ויציב, והכלכלה המקומית מבוססת בעיקר על מתן שירותים, לכן עסקים רבים מישראל מעוניינים להגדיל את הפעילות העסקית שלהם ביבשת הדרומית ולהשיג לקוחות חדשים ואיכותיים. נכון לינואר 2023 גרים באוסטרליה מעל 26 מיליון אנשים, אלו לקוחות פוטנציאליים בעלי כוח קנייה עצום שאסור לכם לפספס ולהתעלם מהם.

יחד עם זאת, כדי להצליח מבחינת עסקית ביבשת אוסטרליה יש להשקיע זמן ומשאבים רבים, ובעידן הדיגיטל של היום אפשר להשיג חשיפה רחבה ולהגדיל פעילות עסקית גם ללא טיסות יקרות, ארוכות ומתישות, החתמת דרכון ושהייה ממושכת בערים הגדולות במדינה. אנחנו בפרסונאס מדיה מתמחים בקידום אתרים באוסטרליה ובניהול קמפיינים שבאמת עובדים. היתרונות המרכזיים של קידום אתרים ביבשת אוסטרליה הינם:

מיתוג ותדמית של עסק גדול ומוביל – מיקום גבוה בדף התוצאות של גוגל ובמנועי חיפוש אחרים מבטיח לעסק שלכם מיתוג של חברה גדולה, אמינה, מקצועית ואיכותית. תושבי אוסטרליה, כמו גם תושבי ארצות הברית, מעדיפים לרכוש מוצרים ושירותים מחברות מוכרות עם מוניטין חיובי, לכן ההשקעה בקידום אורגני של האתר העסקי מהווה מפתח להצלחה שלכם בקרב תושבי אוסטרליה.

יתרון על פני המתחרים שלכם בשוק – הכלכלה היציבה והמשגשגת של אוסטרליה מושכת אליה בעלי עסקים, יזמים ומשקיעים מכל רחבי העולם, כולל לא מעט ישראלים. כדי לחדור לשוק המקומי באוסטרליה יש להשקיע בקידום אורגני ובשיווק אפקטיבי של העסק בפלטפורמות הדיגיטליות השונות. ללא ספק קידום אתרים אורגני הוא המפתח להצלחה שלכם לאורך זמן, ולמרות שנדרשת השקעה כספית לאורך זמן, העסק שלכם ישפר את המכירות באוסטרליה ובעזרתנו תשיגו יתרונות רבים וחשובים על פני המתחרים שלכם ביבשת הדרומית והרחוקה.

מוניטין חיובי – קידום אתר בגוגל נועד בין היתר להשיג לעסק שלכם מוניטין חיובי. כפי שציינו, האוסטרלים בודקים את המוניטין של העסק ממנו הם שוקלים לרכוש מוצר או שירות כלשהו, לכן הקידום האורגני והחשיפה בעמוד התוצאות הראשון של גוגל מבטיחים לכם מיתוג מנצח ומוניטין של עסק שכדאי לעבוד איתו לקבל ממנו שירות.

אמינות גבוהה של העסק – עסקים הממוקמים בדף התוצאות הראשון של גוגל זוכים לאמון רב מהגולשים, ושיעור ההקלקות על העסקים הממוקמים בראש הדף הוא משמעותי ביותר ויכול להביא טראפיק עצום מאוסטרליה.

הקלקות רבות וכניסה לאתר המקודם (טראפיק) – כאשר אנחנו מקדמים אתרים באוסטרליה אנו מתחילים באופטימיזציה לאתר הקיים, והמטרה היא להכין את האתר לקראת קידום אורגני וממומן בגוגל, לשפר את האתר מבחינת נראות ותכנים ולהתאימו למאפייני קהלי המטרה באוסטרליה. ככל שהאתר מתקדם בתוצאות החיפוש של גוגל תוכלו לראות יותר כניסות מאוסטרליה, וככל שהטראפיק עולה כך אתם יכולים לשפר את המכירות ולהגדיל פעילות עסקית ורווחיות.

הפיכת העסק שלכם לאוטוריטה בתחום העיסוק – הגולשים באוסטרליה מתנהגים בצורה שונה מהלקוחות שאתם מכירים בישראל, לכן המומחים שלנו משדרגים את האתר והתכנים שבו כדי לספק חוויית שירות ייחודית ומתקדמת לגולשים מהיבשת הדרומית. אחת ממטרות השיווק הדיגיטלי היא להפוך את העסק שלכם לאוטוריטה בתחום העיסוק ולהשיג יתרונות על מתחרים מקומיים ובינלאומיים הננסים למכור מוצרים ושירותים לאותם קהלי יעד.

לידים איכותיים – יש טכניקות שונות להשיג לידים, חלקן שיטות הנחשבות לפסולות וגוגל עשוי להעניש אתכם בגינן. אנחנו מיישמים שיטות עבודה מתקדמות וחוקיות בעזרת כלים טכנולוגיים חדשניים, חלקם כלי דיגיטליים שאנחנו פיתחנו In House. בעזרת המומחים של פרסונאס מדיה תשיגו לידים איכותיים בלבד, ואנחנו דואגים לסנן לידים שאינם רלוונטיים לעסק שלכם כדי שלא תבזבזו זמן לחינם.

שיפור יחס המרה – קידום האתר שלכם בגוגל אוסטרליה נועד לשפר את יחס ההמרה. מתודולוגיית קידום האתרים שאנחנו פיתחנו מבטיחה שיפור דרסטי ביחס ההמרה ותמורה מלאה לכספכם.

איך קידום אתרים באוסטרליה יכול לסייע לך?

קידום אתרים מקצועי על ידי סוכנות פרסום בדיגיטל מובילה כמו פרסונאס מדיה יכול לסייע לעסק שלכם בדרכים הבאות:

  • להשיג לקוחות חדשים באוסטרליה – אנחנו, כחברת קידום מקצועית, מתמחים בעולמות השיווק הדיגיטלי ומציעים פתרונות מתקדמים טכנולוגית שנועדו להשיג לעסק שלכם לקוחות חדשים ואיכותיים ביבשת אוסטרליה. הקידום האורגני יחשוף את האתר שלכם בפני לקוחות פוטנציאליים מאוסטרליה, ואנחנו יודעים כיצד לשווק את העסק שלכם נכון ובצורה לוקאלית מדויקת ויעילה, לכן ניתן להגדיר יעדים ספציפיים בהם אתם מעוניינים למכור מוצרים ושירותים, למשל קידום העסק שלכם בקרב תושבי סידני, קנברה, מלבורן וכיוצא בזה.
  • להשיג טראפיק גבוה לאתר – קידום האתר שלכם בגוגל אוסטרליה נועד בין היתר להשיג טראפיק גבוה ומשמעותי. בעזרת מומחי הקידום שלנו האתר שלכם יגיע לדירוג גבוה בגוגל ובמנועי חיפוש פופולריים נוספים בקרב הגולשים באוסטרליה,  וכאשר האתר שלכם מגיע למיקום גבוה שיעור ההקלקות עולה פלאים והעסק שלכם יקבל זרם בלתי פוסק של בקשות והזמנות מתושבי אוסטרליה.
  • שיפור יחס המרה – ככל שהטראפיק לאתר המקודם שלכם עולה כך משיגים שיפור משמעותי של יחס ההמרה ואתם יכולים לראות גידול בפעילות העסקית ושיפור ברווחים.
  • מותג מוכר ומצליח גם באוסטרליה – כל עסק מעוניין לצמוח ולהתרחב, ובעזרת הידע והכלים שלנו גם אתם יכולים להפוך למותג מוכר ומצליח באוסטרליה. השוק הישראלי קטן ומוגבל מבחינת היקף המכירות, לכן לא מעט יזמים ובעלי עסקים מישראל פונים אלינו על מנת שנסייע להם להפוך למותג מצליח ומוכר גם באוסטרליה, ואנחנו מתמחים בקידום ובשיווק דיגיטלי לעסקים גם בשווקים בינלאומיים נוספים כמו ארצות הברית, מדינות ה-OECD, סין, ארצות המזרח הרחוק וכו'.

איך עושים קידום אתרים באוסטרליה?

קידום אתרים בשווקים הבינלאומיים כמו אוסטרליה מבוסס על תוכנית מוסדרת הכוללת 6 שלבים מרכזיים:

מחקר מילות מפתח (Keyword Research) – לאחר הגדרת יעדים ברי השגה הצוות המיומן שלנו מבצע מחקר מילות מפתח המותאם לשוק האוסטרלי. זהו מחקר מעמיק הדורש יכולות מתקדמות מאחר שיש להכיר את הסלנג המקומי באזורים גיאוגרפיים שונים ביבשת אוסטרליה, ובנוסף אנחנו בוחרים ביטויי זנב ארוך עליהם התחרות נמוכה יותר כדי להשיג עבורכם יתרון על פני המתחרים ולקדם את האתר בזמן הקצר ביותר ולהביאו לדירוג גבוה בדפי תוצאות החיפוש, ולהשיג טראפיק ההולך וגדל עם הזמן.

SEO טכני (Technical SEO) – כאשר מקדמים אתרים באוסטרליה חשוב לצבע SEO טכני על מנת להתאים את האתר לדרישות של גוגל אוסטרליה. ה-SEO הטכני נועד בין היתר לשפר את קוד ומבנה האתר, לשדרג את חוויית המשתמש באתר, להבטיח זמן טעימה קצר של העמודים השונים ועוד.

אופטימיזציה לאתר (SEO) – חשוב לבצע אופטימיזציה לאתר על ידי מומחים, לרבות התאמת האתר למובייל ולעדכוני הליבה השונים של גוגל. אנחנו מבצעים אופטימיזציה און פייג' ואוף פייג', משפרים את התוכן הקיים, מוספים תכנים חדשים ואיכותיים המותאמים למאפייני קהלי היעד באוסטרליה, מאחסנים את האתר בחווה שרתים קרובה לגולשים ועוד.

בניית מערך קישורים (Link Building) – פרופיל קישורים לאתר שלכם מהווה את אחד מכלי הקידום האורגני החשובים ביותר. המומחים שלנו בודקים את הקישורים הקיימים, מסירים קישורים שבורים ולא איכותיים המפריעים לקידום האורגני ואנחנו בוחרים בקפידה כל קישור חדש לאתר כדי להבטיח דירוג גבוה יותר, שיפור במדד איכות האתר על פי גוגל, והקישורים שאנו בונים הם רק מאתרים סמכותיים ואמינים בעיני הזחלן של מנועי החיפוש ובראשם גוגל. הקישורים האיכותיים מבטיחים לכם לידים טובים ויותר טראפיק לאתר.

בדיקת DA (Domain Authority) – לאחר בדיקת דירוג ה-DA של הדומיין אנחנו בוחרים נכון את הדומיין כדי להבטיח קידום אורגני יעיל ולשפר את דירוג האתר שלכם בגוגל.

אסטרטגיית תוכן (Content) – כתיבת תוכן מהווה את אחד מעמודי התווך בעבודתו של מקדם אתרים מומחה. את התכנים שאנו מעלים לאתר המוקדם באוסטרליה כותבים אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, כמובן באנגלית המותאמת למאפייני קהלי היעד. חשוב להעלות תכנים ארוכים המוסיפים ערך לגולשים, לשדרג את התכנים הקיימים ולעבות אתם, ואנו נוקטים בפעולות נוספות כמו פרסום מאמרי יח"צ וכתבות שיווקיים בפורטלים גדולים באוסטריה, באינדקסים מקצועיים ובאתרים רלוונטיים נוספים. בהתאם לצורך אנו מעלים תוכן איכותי גם לפרופיל העסקי שלכם ברשתות החברתיות השונות.

קידום לוקאלי (LOCAL SEO) – אוסטרליה היא יבשת גדולה ומדינת אי עצומה, לכן אנחנו מבצעים קידום לוקאלי באזורים נבחרים המבטיחים לכם לידים חמים וטראפיק גבוה. הקידום הלוקאלי באוסטרליה  מבוסס על אופטימיזציה למנועי החיפוש הפופולריים ביבשת תוך התמקדות בערים הגדולות בהן רוב התושבים גרים.

בשורה התחתונה

חברת פרסונאס מדיה מתמחה בשיווק ובפרסום דיגיטלי בארץ ובכל העולם, המומחים שלנו הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ בתחום הדיגיטל ובשיווק עסקים ברשת האינטרנט, ומאחורינו מעל עשור של ניסיון בכל עולמות הדיגיטל וה-SEO. כחברה מובילה אנחנו מציעים מעטפת שירותים רחבה תחת קורת גג אחת ואתם יכולים לחסוך כסף וליהנות משירות מקצועי ומפתרונות מתקדמים המסייעים לכם לשפר ביצועים, להגדיל פעילות עסקית בחו"ל, כולל אוסטרליה וניו זילנד, ובנוסף אתם תיהנו משלל יתרונות על פני המתחרים שלכם.

המומחים של Personas Media עונים על השאלות הנפוצות שלכם

איזה מנוע חיפוש הכי פופולרי באוסטרליה?

על פי מחקר שפורסם בסוף שנת 2022 מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בקרב תושבי אוסטרליה הוא גוגל, עם 94.28% מכלל הגולשים במדינה. במנוע החיפוש בינג משתמשים כ-3.9% מהאוכלוסייה, וביאהו משתמשים כ-0.8% מהאוסטרלים, לכן רוב מאמצי הקידום נעשים בגוגל.

כמה זמן נדרש לקידום אתרים באוסטרליה?

חשוב לציין כי קידום אתרים באוסטרליה, כמו גם במדינות זרות אחרות, דורש זמן, השקעה והתמדה. התחרות על מילות המפתח והמיקומים הגבוהים בגוגל אוסטרליה קשה ומורכבת יותר מהתחרות הקיימת במדינת ישראל, לכן אנחנו מציינים זאת כבר בפגישת ההכרות כדי להכין אתכם לקראת ההשקעה הנדרשת עד השגת התוצאות. בדרך כלל ניתן להבחין בתוצאות הקידום האורגני בגוגל אוסטרליה לאחר כחצי שנה, אך יש תחומים תחרותיים יותר שבהם עלינו להתמיד לפחות שנה כדי להגיע לדירוג גבוה בדף התוצאות הראשון של גוגל.

למה כדאי לקדם אתרים באוסטרליה על ידי סוכנות פרסום מישראל?

חברת פרסונאס מדיה היא חברת קידום אתרים בינלאומית, לכן העבודה איתנו נוחה יותר עבור בתי עסק ואנשי עסקים מישראל. נכון, יש חברות קידום אתרים טובות גם באוסטרליה, אך אנחנו מציעים ניסיון עשיר בקידום אורגני וממומן בגוגל בכל השווקים הבינלאומיים ונשמח להציג בפניכם סיפורי הצלחה והמלצות מלקוחות גדולים. כל לקוח זוכה למנהל שירות לקוחות צמוד ואישי, אין צורך לשבור שיניים באנגלית, ואתם יכולים להיפגש איתנו מעת לעת לצורך סיעור מוחות, דיווחים ועדכונים.

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000