משרד שיווק דיגיטלי - כך תבחרו במשרד דיגיטל שבאמת מביא תוצאות!

קשה מאוד למצוא בעלי עסקים היום אשר אינם מודעים לכוחו של פרסום באינטרנט. אם תרצו, מדובר כאן במשוואה פשוטה למדי: "אם אתה לא שם = אתה לא קיים"… במילים אחרות, אם אתם בעלי עסק ואתם רוצים שהוא יצליח – אתם חייבים שיהיו לכם נכסים דיגיטליים (למשל – אתר אינטרנט ופרופיל פייסבוק עסקי) ואתם מוכרחים שיהיו לצדכם מומחים אשר יקדמו אותם. בקיצור – רק פרסום דיגיטלי לעסקים אשר נעשה בצורה מקצועית יוכל לקחת אתכם ואת העסק שלכם למחוזות מפתיעים של הצלחה!

אתם יודעים מה משותף למנהל חנות, ראש משרד אדריכלים ולבעל מסעדה? מה הוא הדבר ששלושתם (או כל בעלי עסק אחרים) זקוקים לו בוודאות? . . . במילה אחת? ל-ק-ו-ח-ו-ת!

ללא לקוחות – לאף עסק אין זכות קיום. וכדי להשיג את הלקוחות האלה, צריך להשקיע רבות בשיווק.

"הזירה העסקית" של ימינו, השתנתה כליל. קודם כל – השווקים מוצפים ברבבות מתחרים אשר מתחרים זה בזה על ליבם של לקוחות פוטנציאליים. אחת הדוגמאות הקלאסיות לכך, היא התחרות האדירה שבין עורכי הדין בישראל. כידוע, אצלנו בארץ יש המון עורכי דין… כמה המון? עפ"י נתונים סטטיסטיים, כל אחד/ת מתוך 128 אזרחים הם עורך/ת דין. יתרה מזאת, בכל שנה מתווספת כמות של לפחות 3,000 עו"ד חדשים. ומה ניתן להסיק מהדוגמה הזו?

ובכן, כאשר כמות המתחרים בשוק מסוים היא עצומה, צריך למצוא דרך אפקטיבית להתבלט. ובדיוק בנקודה הזו, פרסום באינטרנט הופך להיות רלוונטי. וכאן אנו מגיעים כבר לשאלות מהותיות כגון: כיצד כדאי לפרסם? בכמה ערוצים? ומעל הכול, עם מי כדאי ונכון לעבוד על מנת להפוך את הפרסום שלנו לאפקטיבי?

לפני שנענה על השאלות הגדולות הללו, בואו נתמקד במהות עצמה… כשאנחנו אומרים פרסום באינטרנט (או פרסום דיגיטלי לעסקים אם תרצו) למה אנו מתכוונים בעצם?

פרסום באינטרנט – שיווק מ"הדור החדש"

אחת התמורות המרכזיות בהתפתחותו של האינטרנט, הוא הפיכתו למרחב שבו ניתן לפרסם שירותים  ומוצרים (לדוגמה – פלטפורמת מסחר מובילות כגון "Amazon" "Aliexpress"", "EBay" ועוד). אך מה לגבי שיטות הפרסום עצמן? כיצד הן מבוצעות במרחב המקוון?

את העולם הנרחב הזה של פרסום באינטרנט, ניתן לחלק למגוון ערוצי שיווק. נבחן כעת כמה מן הבולטים שבהם:

 • פרסום באינטרנט דרך קידום אתרים בגוגל: קידום אתרים הוא כמו "גביע קדוש" בשיווק דיגיטלי. הוא מאפשר לבעל העסק ליצור חשיפה נרחבת ע"י קידום האתר/דף הנחיתה שלו במנוע החיפוש של גוגל. הרעיון בגדול, הוא די פשוט: ככל שאתר האינטרנט/דף הנחיתה מופיעים ראשונים יותר בתוצאות – היקף החשיפה העסקית גדל. במצב כזה כמובן, יש סיכוי גבוה יותר לגייס לקוחות חדשים.

קידום אתרים בגוגל אגב, מתחלק לשני סוגים: "קידום אתרים אורגני" ו – "קידום אתרים ממומן".

קידום האתרים האורגני (המוכר גם כ – Search Engine Optimization או בקיצור SEO) מתמקד בפעולות "אופטימיזציה" שמטרתן היא להשפיע על מנוע גוגל כך שהוא ידרג את אתר האינטרנט במיקום גבוה יותר. שיטת הקידום האורגנית נחשבת כ"קידום טבעי" כיוון שלא נעשות בה השקעות כספיות.

פעולות נפוצות של קידום אורגני

 • עריכת מחקר מילות מפתח
 • בניית פרופיל קישורים איכותי (יצירת קישורים פנימיים וחיצוניים)
 • כתיבה והעלאה שוטפת של תכנים (על סמך מחקר מילות המפתח)
 • יצירה/עדכון והעלאה של מפת אתר (קובץ XML)
 • הפיכת כתובת URL ל"ידידותיות" (URL friendly)
 • טיפול בהפניות (301) ובהודעות שגיאה (404)
 • ועוד…

קידום האתרים הממומן (המוכר גם כ – Pay Per Click או בקיצור PPC) מתמקד ביצירתן של מודעות שיווקיות ובקידומן הממומן במנוע החיפוש של גוגל. ההבדלים המרכזיים בין קידום אורגני לממומן הם:

 1. השפעת הקידום הממומן היא מיידית (הופעה מיידית במנוע החיפוש של גוגל)
 2. הקידום הממומן תלוי בהשקעתו הכספית של המפרסם

פעולות נפוצות של קידום ממומן

 • עריכת מחקר מילות מפתח
 • בניית קמפיין שיווקי (יצירת מודעות ממומנות) במערכת ה"Google Ads" – (מערכת הפרסום של גוגל)
 • תזמון מודעות ממומנות
 • ועוד…

בין אם מדובר בקידום אורגני או בשיטת הקידום הממומן, חשוב שתעמוד לצדכם סוכנות פרסום דיגיטל אשר תדע ליצור עבורכם את התוצאות הרצויות בשטח.

 • פרסום דיגיטלי לעסקים ברשתות החברתיות: הרשתות החברתיות הן כלי רב-עוצמה המאפשר לעסקים לקדם את פעילותם בהצלחה. בראש ובראשונה – הרשת החברתית הפופולארית בעולם "פייסבוק" תורמת לכך רבות. פייר? אין כמעט עסקים היום שאין להם עמוד בפייסבוק… ובינינו?, זה גם די ברור מדוע:

  • פרופיל עסקי בפייסבוק הוא כמו "כרטיס ביקור דיגיטלי". הוא מספק לגולשים (ובעיקר ללקוחות פוטנציאליים) מידע חשוב שקשור לעסק: שם, שעות פתיחה, אופי הפעילות, ביקורות מלקוחות קודמים ועוד.
  • פרופיל בפייסבוק הוא גם אמצעי התקשרות לכל דבר. הוא מאפשר לעסק להישאר זמין ולתקשר בקלות עם לקוחותיו.
  • הפייסבוק הוא כלי שיווקי חזק. הוא מאפשר לכם להגיע לקהלי יעד נרחבים ע"י ביצוע של פילוח חכם ומתקדם (לפי מיקום גיאוגרפי, גיל, מין ותחומי עניין). במידת הצורך, ניתן "לרדוף" אחר קהל היעד דרך שימוש ב – "רימרקטינג" שזה פרסום מתמשך אשר מופיע אצל הגולשים לאחר שהם נכנסים למודעה שיווקית בפייסבוק.
 • הסרת אזכורים שליליים ברשת: כשחושבים על זה, פרסום באינטרנט הוא קצת כמו "חרב פיפיות". מצד אחד, הוא יכול להביא לכם המון חשיפה ולקוחות. מצד שני, הוא גם עלול "להפיל" עליכם בביקורות קשות אשר מגיעות מצידם של לקוחות מאוכזבים (או ממתחרים קנאים). כך או כך, לביקורות ו/או חוות דעת שליליות יש המון השפעה תדמיתית ושיווקית על העסק.

אחת הדרכים להתמודד עם התופעה, היא לאמץ תהליך של "הסרת אזכורים ברשת". בגדול, אי אפשר ממש להסיר אזכורים שליליים. מה שכן ניתן לעשות זאת,  הוא להתמקד בנכסים דיגיטליים קיימים ולטפח אותם (או לפתח ולטפח נכסים דיגיטליים חדשים).

פרסום באינטרנט ? רק מול משרד שיווק דיגיטלי שיודע לייצר תוצאות!

בתור בעלי עסקים המובילים בתחומם – אתם יודעים איך "לספק את הסחורה" מה שנקרא. ובדיוק באותו אופן, כאשר מדובר בקידום העסק שלכם, אתם חייבים לעבוד מול מקצוענים בלבד.

אנו ב"פרסונאס מדיה", כ – משרד פרסום דיגיטלי מנוסה, יודעים איך לייצר תוצאות בשטח במגוון נרחב של ערוצי שיווק מקוונים:

 • קידום אתרים בגוגל (אורגני וממומן): אנו נגבש עבורכם אסטרטגיה שיווקית מדויקת אשר תזניק את האתר שלכם אל תוצאות החיפוש הראשונות. שיטת העבודה שלנו (שהוכחה בכל פעם) היא מאוד ברורה: תכנון, ביצוע ובקרה. כשיודעים מה הולך לראות ופועלים בצורה שקולה – אי אפשר לטעות.
 • קידום מקצועי ברשתות החברתיות: אנו נקים ונתחזק עבורכם פרופיל פייסבוק עסקי אשר ימנף את הפעילות שלכם בצורה האיכותית ביותר. לצד זאת, נוכל להקים ולנהל עבורכם פרופילים עסקיים נוספים גם באינסטגרם וגם בלינקדאין (נסו אותנו – הלקוחות שלכם יגידו לכם תודה! 🙂).
 • ניהול מוניטין ברשת: אי אפשר לדבר על פרסום דיגיטלי לעסקים מבלי להגיד מילה על "תדמית מקוונת". מומחי המיתוג שלנו ב"פרסונאס מדיה" ידאג לבנות (או לחזק) את התדמית שלכם באינטרנט (צפו למבול של מחמאות!)

רוצים גם אתם ליהנות מ – פרסום באינטרנט שעובד?

השאירו כאן פרטים ו… אנחנו כבר נדאג להכל  🙂 🙂

שלכם,

צוות מומחי הדיגיטל של "פרסונאס מדיה"

כיף לשמוע מילה טובה

צרו איתנו קשר

עקבו אחרינו בפייסבוק

072-394-7000
072-394-7000