Fraud Blocker
משרד שיווק דיגיטלי

משרד שיווק דיגיטלי - כך תבחרו במשרד דיגיטל שבאמת מביא תוצאות!

תוכן עניינים

שירותי שיווק דיגיטלי מטעם סוכנות פרסום דיגיטל יכולים לשנות את כללי המשחק עבור החברה שלכם ולהאיץ את שגשוגה. אמנם מטרת השיווק הדיגיטלי וייעודו משתנים בהתאם לצורך של כל חברה וחברה, אבל אפשר להצביע על מטרה אחת ברורה שלו – להגביר את המכירות ע"י שיווק בפלטפורמה הדיגיטלית בה קהל היעד שלך נמצא ומחפש עסקים כמו שלך. איך פרסום באינטרנט יכול לסייע לעסק שלכם להמריא, למה חשוב לשים לב ולמי כדאי לפנות? בכל אלו ניגע במאמר הבא.

למה חשוב להשקיע באתר האינטרנט ובשאר הנכסים הדיגיטליים?

פרסום דיגיטלי לעסקים מקדם את העסק שלכם בפלטפורמות הדיגיטליות כשהוא נשען על עיקרון בסיסי אחד – האינטרנט הוא ה-מקום העיקרי היום לבחירת עסק לרכוש ממנו, ולכן לנכסים הדיגיטליים יש את ההשפעה הגדולה ביותר ואת החשיבות הגבוהה ביותר.

עיקרון בסיסי זה מתייחס גם לעסקים מול לקוחות (B2C), וגם לעסקים מול עסקים אחרים ((B2B. עסק שיהיה מעוניין לרכוש מהעסק שלכם מוצרים או שירותים ולהשתמש בכם כספק, ילך קודם כל לאינטרנט, לגשש באתר שלכם, בפרופילים שלכם ברשתות החברתיות וכמובן בביקורות עליכם.

המטרה שלכם היא שכשמישהו יכנס לאתר שלכם בכוונה לרכוש מוצר או שירות שאתם מספקים, הוא יקרא קצת עליכם, על פועלכם ועל מוצריכם – ויבחר לרכוש את המוצר או את השירות דווקא מכם, על פני המתחרים שלכם.

לכן, אתר האינטרנט של העסק שלכם לא נועד כקישוט ליופי – הוא נועד כדי להציג מי אתם, מה אתם מוכרים, אילו שירותים אתם מספקים, במה אתם דוגלים כעסק ובמה אתם יכולים לתרום לציבור הצרכנים. בקיצור, אתר האינטרנט הוא לא רק תעודת זהות שלכם, אלא בעיקר מוקד מכירה.

איפה משרד שיווק דיגיטלי נכנס לתמונה?

כדי שלקוחות פוטנציאליים יבחרו דווקא בכם מול המתחרים שלכם, אתם חייבים לחבור לסוכנות פרסום דיגיטל, המתמחה בתחומים הרלוונטיים לכם. שימו לב שאתם חוברים למשרד שיווק הנוקט שיטה הוליסטית לניהול אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם, משרד מקצועי ואמין, שלא מסכן את העסק שלכם בשום צורה ושמכוון לתוצאות ארוכות טווח ויציבות.

משרד שיווק דיגיטלי איכותי המבצע עבודת SEO, קידום עסקים במגוון פלטפורמות וערוצים, קידום אתרים וקידום ממומן, במקביל לניהול מוניטין אונליין עסקי – הוא משרד פרסום שיביא אתכם להצלחה.

איך משרד פרסום דיגיטלי יכול לתרום לעסק שלי?

אם ראיתם את המכירות מדשדשות, העסק בדיוק קם ממשבר, או שאתם יודעים בלבכם שאתם יכולים להצליח יותר ויש משהו שמונע מכם – משרד שיווק דיגיטלי מהימן ומקצועי הוא הכתובת הנכונה עבורכם. כמובן שניתן גם לפרסם את העסק דרך פלאיירים, שלטי חוצות וכו', אך עם התקדמותו של עידן האינטרנט אנו רואים השפעה נמוכה יותר של אלו, בייחוד על עסקים קטנים ובינוניים, בהשוואה להשפעה הרחבה והמעמיקה של פרסום באינטרנט.

10 יתרונות של פרסום באינטרנט:

 1. הוא קורה 24/7.
 2. מגדיל את המכירות.
 3. מעניק ערך לגולשים שיגרום להם לזכור אותך במיוחד.
 4. חוסך לך הרבה זמן וכסף.
 5. מאפשר לך להגיע ליותר לקוחות פוטנציאליים.
 6. מדרג אותך גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל ובכך מגדיל את מספר הפניות לעסק שלך מלקוחות פוטנציאליים.
 7. בא לידי ביטוי במגוון פלטפורמות ונכסים דיגיטליים שונים המקושרים זה עם זה, כך שכל לקוח פוטנציאלי יוכל לראות ולמצוא אותך בשלל ערוצים דיגיטליים שונים.
 8. מאפשר לך בצורה נוחה לעקוב אחר הצלחת הקמפיין.
 9. מעניק ROI חסר תקדים.
 10. הקמפיין הדיגיטלי של משרד שיווק דיגיטלי מתאים את עצמו בתוכן, בפלטפורמות השונות, בנפח ובעוד שלל פרמטרים נוספים לקהל היעד שלך, בהתאם לנתונים של העסק שלך.

בקיצור, כדי שהלקוחות הפוטנציאליים שלך יוכלו למצוא אותך – נוכחות אפקטיבית בדיגיטל היא הכרחית. נוכחות אפקטיבית בדיגיטל כוללת מספר נכסים דיגיטליים, ויתכן שבתחילתו או במהלכו של התהליך השיווקי, נבנה ונקים ביחד עוד נכסים דיגיטליים רלוונטיים לעסק שלך כדי להבליט אותו יותר וכדי שיוכל להתברג גבוה יותר בתוצאות החיפוש בדף הראשון של גוגל.

קצת נתונים שאתם חייבים לדעת:

ע"פ חברת Thrive , עסקים בארצות הברית השקיעו יותר מ 110 ביליון דולר (!!) בשיווק דיגיטלי – ואנחנו רואים את המגמה הזו הולכת וגדלה בעוד מקומות בעולם, בהם עסקים מתחילים להבין את היתרונות הרבים של השיווק הדיגיטלי ואת האופן בו הוא מסייע לעסק שלהם לשגשג ולהמריא למעלה.

ע"פ חברת Thrive , עסקים בארצות הברית השקיעו יותר מ 110 ביליון דולר (!!) בשיווק דיגיטלי – ואנחנו רואים את המגמה הזו הולכת וגדלה בעוד מקומות בעולם, בהם עסקים מתחילים להבין את היתרונות הרבים של השיווק הדיגיטלי ואת האופן בו הוא מסייע לעסק שלהם לשגשג ולהמריא למעלה.

מחקר שנעשה ב  BrightTALK מראה כי 42% ממומחי שיווק מעידים כי חוסר בנתונים איכותיים, מדויקים ומלאים מהווה הבעיה הגדולה ביותר שלהם בתהליך יצירת הקמפיין – ולכן הגישה המקובלת והמובילה ביותר כיום היא גישה הוליסטית ליצירת קמפיין דיגיטלי.

מה הכוונה? – פניה לחברה אשר מומחית בשיווק דיגיטלי לעסקים, אשר מאגדת בתוכה את כל ההיבטים הדרושים לקמפיין, תבצע עבודה מדויקת ומוצלחת יותר. הגישה ההוליסטית היא כוללנית ומקיפה ויוצרת תקשורת וסנכרון בין חלקי הקמפיין השונים – כותבי תוכן, מעצבים, חוקרי מילות מפתח, מתכנתים, מעצבי אתרים, אנליסטים, מומחי שיווק ועוד.

כך הקמפיין שלכם יהיה מדויק יותר לצרכים האישיים של העסק שלכם, משום שכל החלקים המרכיבים את הקמפיין מדברים זה עם זה.

איך לגרום ליחסי ההמרה לנסוק? – פרסום באינטרנט חייב לכלול את 7 הפעולות האלה

רק כדי להזכיר, יחס ההמרה הוא היחס בין מספר הגולשים באתר שלכם אשר מבצעים את הפעולה שרציתם (לרוב רכישת מוצר או שירות שלכם) חלקי מספר הגולשים באתר שלכם שלא ביצעו את פעולה זו. יחס זה מתבטא כמעט תמיד באחוזים, וקוראים לו גם שיעור ההמרה.

כדי לשפר את שיעורי ההמרה עליכם ליצור מערך שיווק דיגיטלי שיגרום לכל גולש באתר שלכם לרצות לרכוש מכם את המוצרים או את השירותים שאתם מוכרים.

הנה 7 פעולות שאתם יכולים לעשות כדי לשפר את יחסי ההמרה שלכם:

 1. הוסיפו מודעות "פופ-אפ" לאתר, כדי לקדם ולשווק את המוצרים שלכם, ולהציג עבורם עד כמה הרכישה היא נגישה ופשוטה.
 2. רוצים להעלות את המכירות ב10-20%? כשלקוח מוסיף מוצר לעגלת הקניות, הציעו לו מוצרים דומים נוספים שאולי הוא מעוניין לרכוש בנוסף.
 3. הוספת המלצות לאתר היא כמעט בגדר חובה במציאות של היום. המלצות, ביקורות חיוביות מלקוחות, ציטוטים של לקוחות המתארים עד כמה הם נהנו מהמוצרים ומהשירות שאתם מספקים – כולם מעוררים בנו רגש חיובי, רגש של "אני רוצה גם", וגורם לנו לסמוך עליכם יותר ולהאמין בעבודה שלכם. הרי אם כל כך הרבה אנשים התלהבו מכם, כנראה שיש בכם משהו, לא?
 4. הפכו את הגלישה באתר לנוחה ולפשוטה. ככל שתרבו בטפסים ובשדות מילוי מיותרים, כך תגבירו את הרצון של הגולש לברוח.
 5. תהליך הרכישה צריך להיות הכי קל שיש. בלי סיבוכים, בלי הסחות דעת ובלי הפרעות מהצד. נסו לאפשר לקונים להתחבר לאתר שלכם דרך חשבון הפייסבוק או הגוגל שלהם, במקום ליצור משתמש חדש אצלכם, דבר אשר יכול לפשט את התהליך אף יותר.
  אם הגולש יראה שתהליך הרכישה מסובך, הוא פשוט יוותר ויבחר עסק אחר לרכוש ממנו. אם אתם לא מתאמצים בשבילם, למה שהם יתאמצו בשבילכם?
 6. שפרו את מדיניות ההחזרה והביטולים שלכם כך שתהיה ידידותית לרוכשים. גולשים באינטרנט רוצים לדעת שאם תהיה להם תקלה כלשהי – אתם תהיו לצדם.
 7. בקשו מחברת השיווק הדיגיטלי שלכם להיעזר בקופירייטר לעיצוב כל הכפתורים הקטנים בתוך האתר והכותרות (מיקרו-קופי). הקפידו על אורך הכותרת והטון שהיא מנסה להעביר, ועל שימוש במספרים או בסטטיסטיקות במידת הצורך. ככל שהכפתורים והכותרות יהיו יותר מקוריים וייחודיים, כך הגולשים יתלהבו מכם יותר ויראו גם אתכם כייחודיים בעלי יתרון על המתחרים שלכם.

מהם השירותים שמעניק משרד שיווק דיגיטלי?

שירותים שמעניק משרד שיווק דיגיטלי.

בעולם השיווק הדיגיטלי, כל סוכנות פרסום דיגיטל תנקוט אמצעים טיפה שונים, אך רוב השירותים שיוענקו לכם יהיו דומים ברעיונם. כל משרד פרסום דיגיטלי המתמחה בפרסום דיגיטלי לעסקים, מכיר את אפיקי הפעולה האלו:

 • תוכן שיווקי.
 • סרטונים שיווקיים.
 • מיתוג.
 • קמפיינים לשיווק באימייל.
 • קמפיינים לשיווק בפייסבוק, בלינקדאין ובעוד רשתות חברתיות.
 • ניתוח מתחרים בשוק.
 • ביצוע אופטימיזציה ליחסי ההמרה.
 • פרסום ממומן בערוצים דיגיטליים שונים – גוגל, פייסבוק וכו'. ניהול וביצוע מעקב על הצלחתם של קמפיינים ממומנים אלו ולבצע עבורם התאמה מחדש באופן מתמיד.
 • SEO– ביצוע אופטימיזציה לנכסים הדיגיטליים (התאמתם לחידושי ולתנאי מנוע החיפוש).
 • SEO מקומי
 • פיתוח ועיצוב אתר האינטרנט.
 • ניהול מוניטין אונליין לעסקים בערוצים הדיגיטליים השונים, ניהול ביקורות חיוביות ושליליות.
 • שיפור אמצעי התקשרות עמכם, כמו נציג שירות דיגיטלי, וואטסאפ של העסק, טלפון נייד של העסק, הגדלת אפשרויות המענה והשירות ללקוחות ועוד. הרחבת הפעולות שניתן לבצע בדיגיטל, 24/7, ללא הצורך לחכות לנציג שיתפנה.
 • אמצעי אבטחת מידע כדי להגן על העסק שלך ועל המידע הרגיש שלו, בייחוד במהלך ביצוע קמפיינים שיווקיים.

שירותי פרסום באינטרנט של משרד שיווק דיגיטלי – צוללים לעומק

נשמח לפרט לכם על כמה שירותים עיקריים שכל משרד פרסום דיגיטלי לעסקים מתמקד בהם:

 1. SEO:

  SEO טוב ואיכותי לאתרים מתחיל בחלוקת משאבים נכונה בין SEO און פייג', SEO אוף פייג', ו SEO טכני. SEO און פייג' מתמקד באופטימיזציה למילות המפתח של האתר שלכם, SEO אוף פייג' מתמקד בהרחבת הנוכחות שלכם ברחבי הרשת, בניית לינקים ועוד, וSEO טכני מתמקד בכל הפרטים הטכניים המסייעים לאתר שלכם, כדי שיהפכו אותו לאופטימלי.

  עכשיו החכמה היא לקדם את האתר שלכם בצורה הטובה ביותר, ודבר זה מתאפשר רק בזכות צוות שלם, מסור ואמין שיוכל לעבוד על הפרויקט שלכם במסירות. צוות מנצח ל SEO צריך לעבוד יחדיו כדי לדעת במדויק את כל הניואנסים הקטנים שצריך לשים לב אליהם בתוכן, בעיצוב, בתכנות ועוד.

  כמעט כל עסק יכול לראות שהתחרות בחוץ שמולה הוא מתמודד היא עצומה. ואיכשהו, עם כל כך הרבה מתחרים, צריך שהגולשים ברשת, שבזה הרגע ממש מחפשים עסק בדיוק כמו שלכם – יראו אתכם בולטים מעל כולם ויבחרו דווקא בכם. כדי לגרום לכך, צריך משרד שיווק דיגיטלי מנוסה ששנים מכיר את תחום השיווק הדיגיטלי לעסקים, ושיודע לזהות הזדמנויות מתאימות ונכונות לקידום SEO.

  היזהרו מחברות שלוקחות סיכון רב מדי ומבצעות SEO מסוכן. SEO נכון לוקח זמן, והתוצאות שלו צריכות להיות ארוכות טווח ולא קצרות מועד. כמו כן, אין נקודת יעד סופית בנוגע לSEO, שכן מדובר בעבודה מתחדשת שצריכה כל הזמן להיות במודעות למתרחש ולעדכונים השוטפים של גוגל. עבודת SEO מקצועית תביא אתכם להישגים גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, ללא לקיחת סיכונים מיותרים.

   

 2. הרשתות החברתיות:

  אנחנו חיים בעידן בו לא קיים פרסום דיגיטלי שאינו כולל רשתות חברתיות.
  קהל היעד של מרבית העסקים מבלה לא מעט שעות ברשתות החברתיות, ועליכם לנצל זאת כיתרון שלכם. עם התוכן הנכון, האסטרטגיה השיווקית הנכונה, ניהול מוניטין הפרופילים הנכון, עיצוב ובחירה מדויקת של תכנים – אתם בדרך המלך לפרופילים אופטימליים ברשתות החברתיות.

  חלק מאופטימיזציית הפרופילים הוא התאמתם לקהל היעד. כתיבה נכונה בפוסטים, האשטגים וצירוף מתאים של תמונות וסרטונים מסייעים מאוד לקידום הפרופילים ולהעלאת הלייקים, השיתופים והתגובות.

  מה עושים עם הביקורות השליליות על העסק ברשתות החברתיות? – ניהול מוניטין אונליין לעסקים כולל בתוכו את ניהול מוניטין הפרופילים ברשתות החברתיות, והוא דואג להתייחסות נכונה לביקורות שליליות ברשת. לשם כך, אתם זקוקים לחברה המתמחה בניהול מוניטין אונליין לעסקים אשר תלווה אתכם בתהליך.

   

 3. פרסום ממומן בדיגיטל:

  ידעתם ש 41% מההקלקות במנוע החיפוש הן עבור המודעות הממומנות?
  אין הדבר מוריד מחשיבותו של עשיית SEO נכון כדי שתהיו במעלה התוצאות האורגניות הראשונות, אך נתון זה מעיד על עד כמה בעל השפעה הקידום הממומן במקביל.

  שיטת ה PPC לפרסום ממומן, pay per click, ללא צל של ספק מעלה את כמות הלידים והמכירות, באופן מהיר ביותר.
  משרד שיווק דיגיטלי מקצועי ומנוסה ידע להכין עבורכם אסטרטגיית פרסום מותאמת אישית עבור העסק שלכם, ובהתאם לתקציב ולמטרות שהצבתם תחליטו ביחד אם להוסיף גם קידום ממומן PPC ובאיזה נפח.

חוששים מלצאת לדרך? – אין לכם סיבה לדאוג

ריכזנו עבורכם כמה חששות עיקריים שיוצא לנו לשמוע מדי פעם:

החשש

הפתרון

"לא אוכל להפסיק את התהליך מרגע שאתחיל לעבוד איתכם."

אצלנו, תמיד תוכל להחליט שאתה לא מעוניין עוד בתהליך השיווק. אנו לא כובלים אף לקוח, להפך – שיתוף הפעולה שלכם בתהליך הוא הכרחי כדי ליצור תוצאות מדויקות ומותאמות ליעדים האישיים שהצבתם, ואם אתם כבר לא מעוניינים בתהליך, להמשיך אותו ללא שיתוף הפעולה המלא שלכם זוהי פעולה לא יעילה ולא חכמה.

"לא אוכל לקבל גישה לנכסים הדיגיטליים שלי אם הם יהיו בידכם."

אין שום סיכוי שלא ניתן לך גישה מלאה לנכסים הדיגיטליים שלך. אצלנו הכול שקוף, אין לנו דבר להסתיר, וכמובן שכל מה ששלך – שלך. חברה אשר מחזיקה בכוח את הנתונים והנכסים שלך – אמורה להדליק לך נורה אדומה.

"מרגע שאתחיל את התהליך, יהיה לי רק עוד בלגן ועניינים בראש."

ההפך הוא הנכון. הרי אם העסק שלך לא ממותג טוב, מדורג נמוך בתוצאות החיפוש ובעל מוניטין שלילי אונליין – העסק לא מרוויח כמו שהוא יכול – ומכאן הרי שהדבר גם ככה מטריד את מחשבותיך. על כן מובן שהדבר הנכון לעשות הוא לפנות לחברה מקצועית בתחום שתוריד ממך את כל העול הזה מהכתפיים, תטפל בכל הדרוש ותאפשר לך להיות עם ראש שקט ושלו.

"ההתמקדות בתהליך השיווק תפריע לי להתמקד בניהול העסק."

גם כאן, ההפך הוא הנכון. מרגע התחלת התהליך איתנו, אנחנו נטפל בכל הנושאים שעל לבך, וניתן מענה לכל ההיבטים השיווקיים הדרושים. כל נושא השיווק והפרסום יהיה עלינו, בעוד שאתה תתפנה לעסוק בניהול העסק. בקיצור – אנחנו מטפלים בשיווק, אתה מנהל את העסק.

"מיותר להתחיל לעסוק בשיווק דיגיטלי, אין לי דרך לעקוב אחריו."

תקבל מאיתנו בכל חודש פירוט מדוקדק של כל הפעולות החודשיות שנעשו לצד מידת ההשפעה שלכם בפועל. הדוח שתקבל מאיתנו יתן לך את השורה התחתונה לגבי פעילות השיווק, וכך תוכל לעקוב על מה שתבחר. אנחנו תמיד נהיה כנים ושקופים איתך, וכמובן שנעדכן אותך בכל פרט חיוני בתהליך.

למה לבחור דווקא בנו להיות משרד השיווק הדיגיטלי שלך?

נסו לחשוב רגע מה הייתם רוצים שיהיה במשרד השיווק הדיגיטלי בו תבחרו שיקדם את העסק שלכם אונליין.
ודאי תרצו שהוא יהיה מקצועי ושיכיר את התחום היטב בעצמותיו; שהוא יהיה אמין ומהימן, שלא ישחק אתכם משחקים, שיהיה ישר והוגן איתכם לאורך כל הדרך; שיהיה לו את הניסיון הדרוש כדי לדעת בדיוק מה יהיה נכון עבורכם, בלי להמר על העסק שלכם ולהטיל קוביות.

בקיצור, אתם מחפשים משרד שיווק דיגיטלי איכותי שניתן לסמוך על עבודתו המקצועית ועל צוות העובדים שלו כמסור וכנאמן.

אנחנו נמצאים בעסקי הפרסום הדיגיטלי כבר שנים, ונושמים יום-יום את עולם השיווק בדיגיטל. הניסיון שלנו לימד אותנו באילו נכסים כדאי להשקיע ואיך, איך לאתר הזדמנויות נכונות, איך לא לקחת סיכונים מיותרים, איך להתאים את אסטרטגיית השיווק בהתאם לקהל היעד הרצוי, ואיך לעשות את העבודה שלנו בצורה הטובה ביותר.

לסיכום

משרד שיווק דיגיטלי הוא הכתובת העכשווית עבור כל עסק שרוצה להתקדם. עבודת SEO, קידום ממומן, ניהול פרופילים ברשתות החברתיות (לדוגמא שיווק באינסטגרם), ניהול פלטפורמות שיווקיות שונות וניהול מוניטין אונליין הם כולם חלקים מהפאזל של הצלחת העסק שלכם. כדי באמת לגרום לעסק להצליח, מכל הכיוונים, צריך לדעת איך לנצח על התזמורת הזאת בצורה עדינה ונכונה. כאן נכנס לתמונה משרד פרסום דיגיטלי, שאחראי לאגד תחתיו את כל אלו ולתת לכם מענה מתאים ואישי עבור הצרכים שלכם.

מדובר בעבודה מתמשכת, ארוכת טווח שעשויה לקחת זמן. אל תיבהלו – פשוט תתחילו עכשיו ולאט לאט תתחילו לראות תוצאות. משרד שיווק דיגיטלי איכותי ידע להתאים את אסטרטגיית השיווק שלו בהתאם ליעדים ארוכי הטווח וקצרי הטווח שלכם.

שאלות ותשובות - משרד שיווק דיגיטלי

איך משרד שיווק דיגיטלי יכול לסייע לעסק שלי?

משרד שיווק ופרסום בדיגיטל המספק מעטפת שירותים רחבה ופתרון הוליסטי לגיבוש, לניהול
ולביצוע אסטרטגיית השיווק בדיגיטל עבורך – יכול לסייע לעסק שלך בדרכים שונות כמו מיקום גבוה
בדף התוצאות הראשון של גוגל (קידום אורגני), ניהול קמפיינים אפקטיביים במנועי החיפוש וברשתות
החברתיות, יצירת נכסים דיגיטליים שילוו וישמשו אותך בטווח הארוך, גידול משמעותי בתעבורת
הגולשים לאתר, שיפור משמעותי במכירות ובהכנסות, בידול ממתחרים, ניהול מוניטין יעיל ובניית
מותג מנצח ומוכר.

מה התפקיד של משרד שיווק דיגיטלי?

התפקיד העיקרי של משרד שיווק דיגיטלי הוא לסייע לעסק שלך להצליח. כיום, הנוכחות בדיגיטל
חשובה כדי לזכות בחשיפה רחבה, להגדיל את מספר הלקוחות בעסק, לשפר את המכירות
וההכנסות וליהנות ממיתוג מנצח ומבידול מהמתחרים.

באמצעות צוות המומחים של המשרד תיהנה
מאסטרטגיה שיווקית אפקטיבית הכוללת בניית נכסים דיגיטליים איכותיים כדי להבליט ולהגביר את
נוכחות העסק שלך באינטרנט, בעיקר בגוגל ובפייסבוק, אך לא רק.

האם משרד שיווק דיגיטלי מציע שירות לעסקים קטנים?

לכל משרד פרסום ושיווק בדיגיטל יש מאפיינים ייחודיים ומדיניות מעט שונה מבחינת לקוחות, רוב
משרדי השיווק מציעים שירות גם לבעלי עסקים קטנים. השירות לעסק קטן מותאם למגבלות התקציב
ולצרכי העסק, מומלץ לבחור משרד לשיווק בדיגיטל המתמחה בקידום אתרים של עסקים קטנים
וחשוב לבדוק מה השירות כולל והאם זוכים לנציג שירות המלווה באופן צמוד את בעל העסק הקטן.

בעזרת משרד פרסום ושיווק בדיגיטל האתר של העסק שלך יופיע במיקום גבוה בתוצאות החיפוש של
גוגל ושאר מנועי החיפוש, תקבל לידים איכותיים שקל להפוך למכירות בפועל, ותיהנה משיפור
משמעותי בביצועי העסק ובמחזור המכירות.

מהם היתרונות של שירותי משרד שיווק דיגיטלי?

היתרונות העיקריים לניהול ולביצוע האסטרטגיה השיווקית בדיגיטל על ידי משרד פרסום ושיווק
דיגיטלי הם שיפור משמעותי ביחס ההמרה, העברת מסרים שיווקיים באופן יעיל, גידול בפניות
הישירות לעסק שלך, שיפור במכירות, מיתוג בולט ומנצח, בניית נכסים דיגיטליים המבטיחים נוכחות
מרשימה בכל ערוצי הדיגיטל, ואפשרות לעקוב ולנתח את תוצאות הקמפיינים ופעולות השיווק
בדיגיטל כדי לשפר את ההישגים ולהשיג את התוצאות הרצויות.

 
 
Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000