Fraud Blocker
קידום אתרים בגרמניה

קידום אתרים בגרמניה

תוכן עניינים

גרמניה ממוקמת במרכז אירופה ונחשבת לאחת מהמדינות המתועשות החזקות ביותר בעולם בכלל ובאירופה בפרט. המדינה מהווה איחוד פדרלי של 16 מדינות שהיו בעבר אוטונומיות, ואוחדו לקיסרות הגרמנית בשנת 1871. כיום, גרמניה הפכה לאחת מהמדינות החזקות והמשפיעות ביותר בעולם, היא שייכת לאיחוד האירופי והכלכלה שלה מפגינה ביצועים מרשימים. 

כדאי לדעת כי הכלכלה בגרמניה נחשבת לכלכה החזקה ביותר באירופה, והתמ"ג של המדינה הוא הרביעי בעולם. ענפי התעשייה והייצוא המרכזיים בגרמניה הם תעשיית הרכב, מכונות, תרופות, ציוד אלקטרוני, מוצרי מזון, מתכות וכימיקלים. כמו כן, ידוע כי כוח הקנייה של הגרמנים הוא משמעותי, לכן אין זה פלא כי עסקים וחברות מישראל מעוניינים לחדור לשוק המקומי בגרמניה ולמכור מוצרים ושירותים לעסקים, ארגונים ויחידים, והדרך להשגת המטרה היא קידום אתרים בגרמנית.

קידום אתרים בחו"ל – רקע כללי

ישראל היא מדינה קטנה בשטחה ובגודל אוכלוסייתה, לכן עסקים רבים מעוניינים להגדיל את הפעילות העסקית שלהם בשווקים הגלובליים, בעיקר במדינות המערב ובהן גרמניה, צרפת, הולנד, אנגליה, ארצות הברית, קנדה וכד'. 

העולם הפך לכפר גלובלי וכיום קל יותר למכור מוצרים ושירותים גם ללקוחות מעבר לים, וכדי להשיג טביעת אצבע דיגיטלית במדינה כמו גרמניה כדאי להשקיע בשירות קידום אתרים בגרמניה. באמצעות קידום אתרים בחו"ל העסק שלך יכול לקבל חשיפה רחבה בפני לקוחות פוטנציאליים שמחפשים מוצרים ושירותים כמו שאתה מציע בעסק שלך, ובנוסף קידום אתרים אורגני נועד לסייע לעסק שלך לקבל טראפיק גבוה לאתר, לידים חמים ואיכותיים ומיתוג של עסק בינלאומי מצליח.

איך עושים קידום אתרים בגרמניה?

אנחנו בקבוצת פרסונאס מדיה מתמחים בשירות קידום אתרים בחו"ל, כלומר קידום אתרים בינלאומי. בין היתר אנחנו מציעים שירותי קידום אתרים בגרמניה, ובנוסף מעטפת השירותים שלנו כוללת פתרונות מקצועיים ואיכותיים כמו קידום ממומן במנועי החיפוש, פרסום באינטרנט וניהול קמפיינים ברשתות החברתיות בשלל שפות זרות, קידום אתרים לעסקים כולל אתרי מכירות, ניהול מוניטין ברשת האינטרנט, בניית אתרים, כתיבת תוכן במגוון שפות כולל גרמנית, מיתוג עסקים באינטרנט ועוד.

כדי לקדם אתרים בגרמניה אנחנו מגבשים אסטרטגיה מקיפה בהתאמה אישית לצורכי הלקוח וחזון העסק. קידום אתרים בגרמניה מבוסס על מספר שלבים וכולל פעולות ושיטות עבודה רבות ובהן:

 • אופטימיזציה מקיפה ויסודית לאתר.
 • SEO טכני להתאמת ולהנגשת האתר לסריקה ולאינדוקס בגוגל ובמנועי חיפוש רלוונטיים נוספים.
 • מחקר שוק ומתחרים בגרמניה.
 • מחקר מילות מפתח בגרמנית ובחירה נכונה של ביטויי זנב ארוך לקידום יעיל ומהיר של האתר.
 • הקמת פרופיל קישורים נכנסים לאתר מאתרים סמכותיים ופופולריים בגרמניה.
 • תרגום תכני האתר לשפה הגרמנית תוף התאמת התוכן לדוברי השפה ולדפוסי הגלישה והרכישה המקוונת של תושבי גרמניה.
 • כתיבת תוכן בגרמנית והפצתו באתר, בבלוג, בפלטפורמות דיגיטליות שונות ועוד.
 • שיפור ממשקים באתר כדי להבטיח חוויית משתמש אופטימלית לגולשים מגרמניה.
 • ניטור תוצאות הקידום האורגני והממומן, דיווחים שוטפים ללקוח ושיפור מדדים כמו יחס המרה, CTR (שיער הקלקות) וכד'.

חשוב לציין כי גרמניה היא מדינה גדולה בשטחה, לכן אנחנו מתמקדים בשירות קידום אתרים לוקאלי (מקומי) בגרמניה, כלומר אנחנו יודעים כיצד לרדת לרזולוציה מדויקת מבחינת הקידום ולהגיע לחשיפה רחבה וממוקדת בפני לקוחות פוטנציאליים בגרמניה לפי אזורים גיאוגרפיים, ערים ואפילו שכונות בערים המרכזיות כמו ברלין, מינכן, פרנקפורט וכו'.

מעבר לקידום האורגני, אנחנו ממליצים לשלב פרסום באינטרנט כדי לקבל חשיפה גדולה וממוקדת בפני לקוחות פוטנציאליים בגרמניה. אנחנו משלבים קידום ממומן במנועי החיפוש ובראשם גוגל, כאשר הפרסום בגוגל מבוסס על שיטת ה-PPC, כלומר אתה משלם רק על הקלקה בפועל או על שיחת טלפון נכנסת לבית העסק שלך. הקידום הממומן משלים את הקידום האורגני ומבטיח לידים חמים שקל להפוך למכירות בפועל.

מה היתרונות של קידום אתרים בגרמנית?

אוכלוסיית גרמניה, נכון לתחילת שנת 2023, מונה כ-83 מיליון אנשים, והתמ"ג לנפש עומד על כ-48,900 דולר. לתושבי גרמניה יש כוח קנייה עצום בהשוואה לתושבי מדינות אחרות באירופה וברחבי העולם, וידוע כי גרמנים רבים מעדיפים לרכוש מוצרים ושירותים באמצעות האינטרנט. לכן, כאשר מעוניינים להתחיל או להרחיב את הפעילות העסקית בגרמניה כדאי להשקיע בשירות קידום אתרים בגרמנית וכך ניתן להשיג את היתרונות הבאים:

 • חשיפת העסק ומוצריו בפני לקוחות פוטנציאליים מאחת מהמדינות העשירות והיציבות בעולם מבחינה כלכלית.
 • מיתוג של עסק בינלאומי.
 • נראות מרשימה בקרב לקוחות פוטנציאליים מגרמניה ואוסטריה.
 • גידול משמעותי בטראפיק מגרמניה הנכנס לאתר.
 • דירוג גבוה בדף התוצאות של גוגל המבטיח הקלקות רבות.
 • לידים חמים ואיכותיים מגרמניה.
 • שיפור בהיקף המכירות בחו"ל.
 • יתרון משמעותי על פני המתחרים.
 • שיפור יחס המרה.

אגב, קידום אתרים בגרמנית מבטיח חשיפה של האתר בפני דוברי השפה הגרמנית בכל העולם, ובנוסף הקידום האורגני והממומן בגוגל מאפשר לקבל חשיפה בפני לקוחות פוטנציאליים באוסטריה.

מחקר מילות מפתח, תרגום וכתיבת תוכן בגרמנית

חלק מרכזי בעבודה של מקדם אתרים הוא מחקר מילות מפתח וקידום האתר באמצעות תוכן. מחקר מילות מפתח בגרמנית מחייב שליטה בשפה והכרות עם תרבות הצריכה המקוונת של המקומיים. בחירה נכונה של מילות מפתח וביטויי זנב ארוך מאפשרת לנו לקדם את האתר שלך בצורה יעילה ולהשיג דירוג גבוה בגוגל ובשאר מנועי החיפוש.

לצורך קידום אתרים בגרמניה עליך להחליט האם לתרגם לגרמנית את התוכן הקיים באתר שלך או האם לכתוב תוכן חדש המותאם לדוברי השפה הגרמנית.

באופן כללי, עדיף להימנע מתרגום התכנים הקיימים, ולבטח שאין לסמוך על אפליקציות חינמיות לתרגום טקסטים באינטרנט. אם בונים אתר חדש או מוסיפים סאב פולדר עם תכנים בגרמנית מומלץ להיעזר בכותבי התוכן של פרסונאס מדיה. יש לנו כותבי תוכן ששולטים בשפה הגרמנית כשפת אם, הם מכירים את הסלנג המקומי באזורים שונים בגרמניה, כותבים תכנים עם מסרים שיווקיים ומניעים לפעולה, והתוכן מותאם למאפייני קהל המטרה ולדפוסי הגלישה והרכישות המקוונת של תושבי גרמניה.

קידום ממומן בגרמניה

קידום אתרים לעסקים, כלומר קידום אורגני במנועי החיפוש ובראשם גוגל, הוא כלי שיווקי יעיל ואפקטיבי שמטרתו להשיג חשיפה מקסימלית ודירוג גבוה בגוגל. ככל שהאתר שלך מקבל מיקום גבוה יותר בדף התוצאות של גוגל כך תיהנה מיותר הקלקות ותנועת גולשים לאתר, ומכאן הדרך קצרה להרחבת הפעילות העסקית בגרמניה.

יש מגוון כלי פרסום באינטרנט, וכדאי לשלב בין פרסום ממומן בגוגל לבין קמפיינים ברשתות החברתיות. הקידום הממומן נועד להשיג לידים חמים ולהגדיל מכירות בעסק שלך, ובנוסף הפרסום הממומן יכול לסייע בקידום האורגני של האתר.

המומחים שלנו עונים על השאלות הנפוצות בנושר קידום אתרים בגרמניה?

כמה זמן לוקח קידום אתרים בגרמניה?

על פי הניסיון שלנו בקידום אתרים בגרמניה יש להשקיע בקידום האורגני לפחות חצי שנה עד שנה. אנחנו מיישמים טכניקות מתקדמות לקידום אתרים לוקאלי בגרמניה כדי להשיג עבורך מקסימום חשיפה במינימום זמן.

למי מתאים קידום אתרים בגרמנית?

קידום אתרים בגרמניה מיועד לעסקים, לחברות ולארגונים המעוניינים להשיג טביעת אצבע דיגיטלית בגרמניה ולהגדיל פעילות עסקית במדינה הזרה. כמו כן, השירות מיועד לעמותות המעוניינות לקבל חשיפה רחבה בגרמניה ולהשיג תרומות, וקידום אתרים בגרמנית יכול להתאים גם לאמנים, יוצרים, אגודות ספורט ועוד.

איך לבחור חברת קידום אתרים?

כדי לבחור חברת קידום המתמחה בקידום אתרים בגרמניה חשוב לקרוא מידע על החברה, לבדוק מה הוותק והניסיון של החברה בקידום אתרים בחו"ל, לבדוק אילו שירותים החברה מציעה מעבר לקידום אורגני וממומן, לבקש רשימת ממליצים, לקרוא ביקורות באינטרנט ולקבוע פגישת הכרות כדי להתרשם מקרוב במקצועיות וברמת השירות של חברת הקידום.
למידע נוסף ולתיאום פגישת הכרות בנושא קידום אתרים בגרמניה – צור קשר עוד היום עם נציגי השירות של קבוצת פרסונאס מדיה!

 

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000