Fraud Blocker

קידום אתרים בניו יורק

תוכן עניינים

חברת פרסונאס מדיה היא סוכנות הדיגיטל המובילה בישראל, וכחברה מובילה אנחנו מתמחים בין היתר בקידום אתרים בינלאומי. חברתנו מספקת פתרונות מקצועיים והוליסטיים בתחום ה-SEO, קידום לוקאלי, ניהול מוניטין ברשת האינטרנט, בניית אתרים בכל השפות, ניהול קמפיינים בכל הזירות הדיגיטליות ועוד. 

אנחנו מתמחים בקידום אתרים בניו יורק, לכן אם את או אתה מעוניינים לפתוח עסק חדש ב-NYC, ואם ברצונכם/ן לקדם את האתר של עסק קיים בניו יורק או למכור מוצרים לתושבי התפוח הגדול – יש לנו פתרונות מקצועיים לשיווק העסק שלכם/ן בדיגיטל. בעזרת המומחים שלנו תיהנו מדירוג גבוה בדף התוצאות הראשון של גוגל, מחשיפה רחבה, מלידים חמים ומגידול משמעותי במכירות העסק. 

חשוב לדעת כי קידום אתרים בניו יורק שונה באופן מהותי מקידום אתרים בישראל. מטרת הקידום האורגני היא להשיג עבורכם נוכחות מרשימה ברשת האינטרנט ולהגיע לקהל יעד רחב המחפש עסקים ומוצרים כמו שלכם. ניו יורק היא עיר ענקית המורכבת מחמישה רובעים, זו העיר המאוכלסת והצפופה ביותר בכל ארצות הברית ושטחה העירוני הוא מהגדולים ביותר בעולם. ניו יורק זכתה לכינוי התפוח הגדול, העיר מהווה מרכז כלכלי, מסחרי ותרבותי מהגדולים ומהחשובים בעולם ויש לה השפעה על התקשורת הבינלאומית, הכלכלה, הפוליטיקה, הבידור, האמנות והאופנה.

אנחנו בפרסונאס מדיה מנוסים בקידום אתרים אורגני וממומן בארצות הברית, פיתחנו מודל עבודה המאפשר לנו להשיג את התוצאות האופטימליות לעסק שלכם. התחרות בין העסקים בניו יורק היא גדולה, וכדי לבלוט מעל מהתחרים שלכם עליכם להשקיע בשיווק דיגיטלי ולהגיע למיקום גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל. בעזרת המומחים שלנו תגיעו לחשיפה גדולה במנועי החיפוש, ובראשם כמובן גוגל. המיקום הגבוה בתוצאות החיפוש יביא לאתר שלכם תנועה גדולה של לקוחות פוטנציאליים מניו יורק וכך תוכלו להגדיל את הפעילות העסקית שלכם בתפוח הגדול וליהנות משיפור בתוצאות העסקיות. 

קידום אתרים בניו יורק – רקע כללי

קידום אתרים בגוגל נועד להשיג לעסק שלכם חשיפה רחבה בקרב לקוחות פוטנציאליים בניו יורק והסביבה, להגביר את המודעות למותג שלכם, להגביר ולשפר את האמון והמוניטין לעסק שלכם, להשיג טראפיק משמעותי לאתר ולנכסים הדיגיטליים שיש לעסק ולהגדיל את הפעילות העסקית. 

בשנים האחרונות גובר הביקוש לשירות קידום אתרים בניו יורק מאחר שישראלים רבים גרים בעיר הגדולה, ולרבים מהישראלים המתגוררים בעיר יש עסקים והם מעוניינים לקדם ולשווק אותם בעולמות הדיגיטל. יש לציין כי ניו יורק הפכה ליעד אטרקטיבי ופופולרי מאוד עבור ישראלים בכל גיל, ובנוסף זהו יעד פופולרי לרילוקיישן במיוחד לעובדי הייטק ולאנשי מקצוע בתחומים כמו פיננסים, פרסום ואופנה. הקידום האורגני בניו יורק מיועד גם לבעלי עסקים בישראל אשר רוצים למכור מוצרים ושירותים ללקוחות בניו יורק. כיום קל יותר מתמיד למכור מוצרים ללקוחות מעבר לים, אפשר לבנות אתר מכירות מקצועי כדי למכור שלל מוצרים לתושבי NYC וניתן להקים גם עסק חדש בניו יורק כדי להגדיל את הפעילות של החברה הממוקמת בישראל.

בניו יורק מתגוררים נכון להיום כ-9 מיליון תושבים, ובמטרופולין כולו מתגוררים כ-20 מיליון איש. על פי סקר שנערך על ידי הפדרציה היהודית בניו יורק עולה כי באזור המטרופוליטני של NYC (מנהטן והפרברים סביבה במדינת ניו יורק) חיים למעלה מ-125,000 ישראלים, בכ-41,000 בתי אב. 

בנוסף לזאת, הסקר מגלה כי במטרופולין של ניו יורק חיים כ-1.54 מיליון יהודים, ב-694,000 בתי אב. זהו הריכוז היהודי הגבוה ביותר בארצות הברית והשני בגודלו אחרי מדינת ישראל. האוכלוסייה היהודית בניו יורק ממשיכה לצמוח במהירות וגם מספר הישראלים בעיר נמצא במגמת עלייה תמידית, ואלו לקוחות שאתם לא רוצים לפספס. בתפוח הגדול ניתן למצוא שלל עסקים השייכים לישראלים שהיגרו לארצות הברית או בבעלות של יהודים. חיי הקהילה היהודית בניו יורק עשירים מאוד ויש רשת תמיכה חזק המסייעת לחברי הקהילה, כמו גם מסעדות כשרות, בתי כנסת וחיי תרבות עשירים.

רוב הישראלים המתגוררים בניו יורק בוחרים לגור ברובעים כמו ברוקלין וקווינס, אך יש גם הבוחרים להתרחק מעט מהמולת העיר לכן הם בוחרים לגור בניו ג'רזי שבה מחירי הדיור זולים יותר וגם חיי הקהילה עשירים ודינמיים.

בניו יורק יש אלפי אנשי מקצוע ועסקים במגוון תחומים הנמצאים בבעלות של ישראלים ו/או יהודים. ידוע כי הישראלים שגרים בעיר וסביבתה מעדיפים לרכוש מוצרים ולהזמין שירותים מישראלים אחרים ומעסקים השייכים לחברי הקהילה היהודית. ישראלים רבים מנהלים בתי עסק בניו יורק בתחומים כגון: הייטק וטכנולוגיה, שיפוצים ותחזוקת מבנים, מנעולנות, הובלות, רפואה וטיפולים אלטרנטיביים, שירותי ייעוץ, פיננסים, בריאות, דת, ילדים, חינוך, תכשיטים ויהלומים, תיירות, בילוי ופנאי.

כדי להצליח עם עסק בניו יורק יש להכיר את התרבות העסקית המקומית ולהתמודד עם הרגולציה והמבנה העסקי של חברות בארצות הברית. בעיר יש למעלה מ-2.1 מיליון עסקים קטנים ובינוניים, לכן אם ברצונכם להצליח עם העסק ולמכור מוצרים לתושבים במטרופולין  של ניו יורק עליכם לשווק נכון את העסק בערוצי הדיגיטל השונים, ובראשם גוגל. כדי להצליח בתחרות מול בתי עסקים אחרים ועל מנת להשיג לקוחות חדשים ואיכותיים בניו יורק מומלץ לפנות אלינו והמומחים שלנו יקדמו את האתר שלכם בגוגל ובמנועי חיפוש נוספים כמו בינג ויאהו. מעבר לקידום האורגני במנועי החיפוש אנחנו נסייע לכם לגבש אסטרטגיה שיווקית המותאמת לעסק ולתקציב שלכם ונשמח לנהל עבורכם קמפיינים ממומנים, נכסים דיגיטליים שונים ועוד.

אז, מה אנחנו מציעים בחבילת קידום אתרים בניו יורק? חברת פרסונאס מדיה מספקת מענה מקצועי ומקיף לכל הצרכים השיווקיים והמכירתיים של העסק שלכם. הפתרונות שלנו כוללים שירותים כגון:

 • קידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש פופולריים נוספים כמו בינג ויאהו.
 • קידום אתרים לוקאלי בניו יורק, יש אפשרות לקדם את האתר לפי רובעים נ-NYC.
 • קידום אתרים ממומן בגוגל ובשאר מנועי החיפוש (PPC).
 • בניית אתרים באנגלית ובמגוון שפות זרות נוספות, האתר רספונסיבי ומותאם לדרישות הקידום האורגני.
 • ניהול קמפיינים ברשתות החברתיות הפופולריות כמו פייסבוק, אינסטגרם וטיק טוק.
 • ניהול מוניטין באינטרנט, כולל דחיקת והסרת תוצאות שליליות בגוגל.
 • ניהול מוניטין בפייסבוק ובאינסטגרם.
 • שיווק עסקים בכל ערוצי הדיגיטל.
 • קידום ביוטיוב.
 • כתיבת תוכן באנגלית.

יודגש כי קידום אתרים בניו יורק דורש ידע וניסיון רב, ורוב העבודה מבוססת על קידום אתרים לוקאלי במטרופולין של NYC. כדי להביא את האתר של העסק שלכם למיקום גבוה בדף התוצאות הראשון של גוגל עלינו לבצע אופטימיזציה לאתר הקיים, אם אין לעסק שלכם אתר נשמח להציע לכם חבילה הכוללת שירות בניית אתרים באנגלית. לאחר הכנת האתר לקידום אורגני אנחנו מיישמים טכניקות שונות כדי להשיג את התוצאות הנכונות ביותר לעסק שלכם וליעדים שהגדרתם מראש. 

חשוב לזכור כי התרבות העסקית והצרכנית בניו יורק שונה לחלוטין ממה שאתם מכירים. כמו כן, התחרות על המיקומים הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל היא עצומה לכן נדרשת השקעה גדולה יותר כדי להשיג דירוג גבוה ולשמור עליו לאורך זמן. מסיבה זו, עליכם לבחור נכון ובזהירות סוכנות או חברת פרסום באינטרנט וחשוב לוודא כי החברה מתמחה בקידום אתרים אורגני וממומן בארצות הברית בכלל, ובפרט בניו יורק. 

מה היתרונות והחשיבות של קידום אתרים בניו יורק?

ובכן, קידום אתרים בארצות הברית, בדגש על ניו יורק, הוא כלי שיווקי יעיל ומרכזי המאפשר לעסק שלכם לקבל נוכחות מרשימה ורחבה באינטרנט, להגיע לקהל יעד ממוקד וגדול שמאפייניו ידועים מראש, להגדיל את הפעילות העסקית ולשפר רווחיות. יחד עם זאת, העסק שלכם אינו פועל בוואקום ויש מספר רב של עסקים המתחרים בכם על אותו קהל היעד. 

לכן, אם אתם רוצים לבלוט מעל המתחרים שלכם ולמכור מוצרים ושירותים שונים ללקוחות פוטנציאליים במטרופולין של ניו יורק אתם חייבים לבנות אסטרטגיית שיווק וקידום אתרים יעילה. בגלל התחרות העצומה וגודלו הבלתי נתפש של השוק ושלל ההזדמנויות העסקיות בניו יורק, הפתרון הנכון לשיווק העסק שלכם מבוסס על קידום אתרים אורגני, ובהתאם לצורך כדאי לשלב גם קידום ממומן (PPC) במנועי החיפוש וברשתות החברתיות.

קידום אתרים מתייחס לטכניקות שונות המשמשות להגביר את הנראות של האתר שלכם ולהביא אליו תנועה משמעותית של לקוחות פוטנציאליים. כאשר האתר שלכם מגיע למיקום גבוה בדף התוצאות הראשון של גוגל תיהנו מהקלקות רבות על האתר ומתנועה משמעותית של לקוחות המעוניינים לרכוש מהעסק שלכם מוצרים או שירותים שונים. כדי להשיג דירוג גבוה לאתר שלכם אנחנו נוקטים בטכניקת SEO וקידום אורגני כמו SEO טכני, מחקר מילות מפתח, אפיון קהלי יעד, יצירת תוכן באיכות גבוהה באנגלית ובשפות נוספות בהתאם לצורך, עיבוי תכנים באתר, בניית קישורים מאתרים אחרים הנחשבים לסמכותיים בעיני האלגוריתם המשוכלל של מנועי החיפוש, שיפור זמן טעינת האתר, התאמת האתר למובייל (אתר רספונסיבי), הוספת העסק באינדקסים הרלוונטיים לתושבי ניו יורק והסביבה ועוד.

היתרונות המרכזיים של קידום אתרים בניו יורק הינם:

  • מיקום גבוה בדף התוצאות הראשון של גוגל המבטיח נוכחות מרשימה והרבה פניות לבית העסק.
  • חשיפה רחבה מאוד בפני לקוחות פוטנציאליים בניו יורק.
  • טראפיק גבוה ומשמעותי לאתר העסקי שלכם.
  • קבלת לידים חמים שקל להפוך למכירות בפועל.
  • נוכחות דיגיטלית מרשימה באינטרנט המסייעת במיתוג העסק.
  • שיווק העסק בצורה ממוקדת במטרופולין של ניו יורק.
  • מיתוג של עסק מקומי מצליח ואמין בניו יורק.
 • בידול מהמתחרים בניו יורק.
 • שיעור הקלקות גבוה המבטיח גידול במכירות ושיפור ברווחיות העסק. 
 • יחס המרה גבוה.
 • אסטרטגיה שיווקית המבטיחה תמורה מלאה למחיר והחזר השקעה גבוה ומהיר.

חשוב לציין כי תושבי ניו יורק והסביבה מעדיפים להזמין מוצרים ושירותים שונים מעסקים מקומיים באזור. תרבות הצריכה והרגלי הקנייה באינטרנט של תושבי ניו יורק שונים ממה שאנחנו מכירים בישראל, על כן רוב עבודת הקידום מבוססת על קידום אתרים לוקאלי. הצרכן האמריקאי הממוצע מבצע מספר בדיקות לפני שהוא מזמין מוצרים ושירותים באינטרנט, הוא מתייחס לביקורות ולחוות דעת שנכתבו על העסק שלכם, ולרוב הוא יעדיף לרכוש מוצר מעסק הזוכה לאמון מהצרכנים, לביקורות חיוביות ולמוניטין גבוה באינטרנט. 

כאשר האתר של העסק שלכם מופיע בדף התוצאות הראשון של גוגל האמריקאים מייחסים לו אמון רב והם לא חוששים להזמין מכם מוצרים. על פי סקר שנעשה על ידי גוגל עולה כי למעלה מ-80% מהגולשים בארצות הברית משוכנעים כי אתר המופיע במיקום גבוה בדף התוצאות הראשון הוא אמין ובטוח, לכן גם אתם רוצים שהאתר שלכם יופיע בדירוג גבוה ב-SERP.

איך קידום אתרים בניו יורק יכול לסייע לך?

לאחר שהבנתם מדוע קידום אתרים בניו יורק נחוץ עבורכם ומהם היתרונות של ה-SEO, בעזרת המומחים שלנו בחברת פרסונאס מדיה תוכלו להשיג יעדים עסקיים ומטרות שיווקיות ועסקיות חשובות כגון:

גידול בפעילות העסקית – קידום האתר שלכם במטרופולין של ניו יורק נועד להביא לגידול בפעילות העסקית שלכם, לשפר את היקפי המכירות בניו יורק וליהנות מגידול ברווחיות העסק. בפגישת הייעוץ איתנו נציג בפניכם סיפורי הצלחה של עסקים שקידמנו בניו יורק. 

חוויית משתמש אופטימלית – לפני שהמומחים שלנו מקדמים את האתר שלכם אנחנו מבצעים אופטימיזציה לאתר ומשפרים אותו. SEO טכני נועד לשיפור חוויית המשתמש באתר וכך הלקוחות ייהנו מחוויית קניות ייחודית ומרגשת באתר ומשירות מעולה, ואחוזי הנטישה יהיו נמוכים.  

אמון ומיתוג – קידום האתר שלכם בגוגל נועד בין היתר להביא לחשיפה רחבה ולטראפיק גדול ומשמעותי לאתר של העסק שלכם. מתודולוגיית הקידום שלנו מבוססת על טכניקות שנועדו למתג את העסק ולשפר את אמון הלקוחות בעסק שלכם. כדי למכור מוצרים בניו יורק עליכם לבלוט מעל המתחרים, להבטיח חוות דעת חיוביות על העסק והשירותים שלו, ויש למתג את העסק שלכם כחברה מקומית.

דירוג גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל – דירוג גבוה בדף התוצאות הראשון של גוגל ובשאר מנועי החיפוש הרלוונטיים לתושבי NYC, מבטיח חשיפה מקסימלית, לידים חמים ואיכותיים, לקוחות חדשים וגידול בפעילות העסקית. כאשר האתר שלכם יופיע במיקומים הגבוהים במנועי החיפוש תבחינו בפניות רבות לבית העסק ובגידול במכירות. כך תוכלו לשפר את יחס ההמרה ולהחזיר את ההשקעה הנדרשת בשיווק דיגיטלי בניו יורק.

מוניטין חיובי – הלקוחות הפוטנציאליים בניו יורק קוראים מידע על העסק, בודקים חוות דעת שנכתבו עליו, משווים מחירים ומתייחסים ברצינות למוניטין של העסק, לפני שהם ממהרים לשלוף את כרטיס האשראי ולהזמין מכם מוצר או שירות. 

איך עושים קידום אתרים בניו יורק?

יש מגוון טכניקות לקידום אתרים בניו יורק, אנחנו מציגים בפניכם חלק מהפעולות שאנחנו מבצעים על מנת לקדם אורגנית את האתר שלכם:

מחקר מילות מפתח – המומחים שלנו מבצעים מחקר מילות מפתח וביטויי זנב ארוך. התחרות על הביטויים המרכזיים היא עצומה, לכן אנחנו בודקים באילו מילות מפתח המתחרים שלכם משתמשים כדי לבחור נכון ביטויים שיסייעו לאתר שלכם להגיע לדירוג גבוה יותר, לאורך זמן. 

אופטימיזציה (SEO) – המומחים שלנו מבצעים אופטימיזציה מקיפה באתר הכוללת SEO טכני. אנחנו מתמחים באופטימיזציה און פייג ואוף פייג, ואנחנו משפרים את התגיות השונות, משדרגים ועורכים מחדש כתובות וכותרות, מעבים תכנים קיימים ומתאימים אותם לקהל הלקוחות בניו יורק, מוסיפים תוכן איכותי ובעל ערך לגולשים בשילוב מילות מפתח, בונים מערך קישורים פנימי, משפרים את נראות האתר וחוויית המשתמש, משפרים את משך טעינת עמודי האתר, מתאימים את האתר למובייל, יוצרים היררכיה ברורה ופשוטה להבנה, מתקנים טעויות קוד, מסירים דפי שגיאה ועוד. 

בניית מערך קישורים – הקישורים הם חלק מרכזי בעבודת של מומחה לקידום אתרים, יש לבנות מערך קישורים רק מאתרים סמכותיים בעיני גוגל, ומאחר שהקידום בניו יורק הוא לוקאלי, אנחנו יוצרים קישורים מאתרים רלוונטיים ואיכותיים כדי לשפר את דירוג האתר ולהביאו למיקום גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל. 

כתיבת תוכן – לבטח שמעתם כי התוכן הוא המלך הבלתי מעורער של גוגל, יחד עם זאת התוכן נועד גם לגולשים ומטרתו למשוך את הלקוחות הפוטנציאליים ולהגדיל את המכירות שלכם. הצוות של פרסונאס מדיה כולל כותבי תוכן מנוסים ומקצועיים באנגלית, כאשר התכנים מותאמים ללקוחות הפוטנציאליים בניו יורק. את התכנים האיכותיים והארוכים אנחנו מעלים באתר שלכם, מוסיפים תכנים בעלי ערך לבלוג, ובנוסף אנחנו מפיצים מאמרי קידום ותכנים שיווקיים בפלטפורמות הדיגיטליות השונות כדי להשיג לידים, למתג את העסק, להרחיב את החשיפה וליצור בידול מהמתחרים. 

קידום לוקאלי  – כדי לקדם אתר בגוגל ולהשיג חשיפה רחבה בפני לקוחות פוטנציאליים בניו יורק אנחנו נוקטים בשיטות הקידום הלוקאלי, כלומר קידום אתרים מקומי. אנחנו מתמקדים בקידום האתר שלכם בצורה לוקאלית כדי להגיע ללקוחות איכותיים ורלוונטיים לעסק שלכם. הקידום הלוקאלי כולל CITATIONS באתרים סמכותיים, הקמת וניהול פרופיל בשירות החינמי גוגל לעסק שלי, הוספת העסק ופרטיו העדכניים באינדקסים מקצועיים, בפורומים, בגוגל מפות וניהול פרופילים ברשתות החברתיות.

המומחים של Personas Media עונים על השאלות הנפוצות שלכם

כמה זמן לוקח קידום אתרים בניו יורק?

קידום אתרים אורגני בניו יורק מחייב זמן, התמדה והשקעה כספית. התחרות על המיקומים הראשונים בגוגל היא קשה ומורכבת, לכן את תוצאות הקידום האורגני ניתן לראות לאחר 4-3 חודשים בתחומים עם תחרות נמוכה יחסית, ובתחרות בינונית ניתן להבחין בתוצאות לאחר כ-6 חודשים. יש תחומים תחרותיים בהם הקידום דורש יותר זמן, לפחות שנה. חשוב לזכור כי קידום אתרים בניו יורק הוא כלי שיווקי יעיל ואם תבחרו נכון חברת לקידום תיהנו מהחזר השקעה מהיר יחסית ומתמורה מלאה למחיר.

מי צריך קידום אתרים בניו יורק?

שירות קידום אתרים בניו יורק מתאים לכל בעלי העסקים והיזמים המעוניינים להגדיל את הפעילות העסקית במטרופולין של ניו יורק. קידום אורגני בגוגל מתאים לישראלים המנהלים עסקים בניו יורק, ליזמים המתכננים להקים אתר חדש ולמכור מוצרים ושירותים ב-NYC ולבתי עסק בישראל שרוצים להגדיל פעילות בשווקים הבינלאומיים ולמכור גם בניו יורק.

קידום ממומן בגוגל בשילוב קידום אורגני האם כדאי?

קידום אתרים אורגני נועד להביא את האתר שלכם למיקום גבוה בדף התוצאות הראשון של מנועי החיפוש, ובראשם גוגל. הקידום האורגני יספק לכם זרם בלתי פוסק של לידים לאורך זמן, אך יש מקרים שבהם נמליץ לכם לשלב גם פרסום ממומן בגוגל ולנהל קמפיינים ברשתות החברתיות. הפרסום הממומן מבוסס לרוב על שיטת ה-PPC, כלומר אין תשלום לגוגל אלא רק אם הגולש הקליק על המודעה או שהוא פנה באמצעות הטלפון לבית העסק. הפרסום הממומן הוא נקודתי ולטווח קצר ומטרתו להביא לחשיפה רחבה ולהשיג לידים חמים, במהירות ובעלות אטרקטיבית.

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000