Fraud Blocker

קידום עסקים אורגני: ניהול נכון של המומחים בתחום

תוכן עניינים

 

קידום עסקים אורגני (אופטימיזציה למנועי חיפוש) הוא תהליך אופטימיזציה של אתר אינטרנט שמכוון לשיפור הנראות והדירוג שלו בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERP) עבור מילות מפתח וביטויים רלוונטיים.

לסוכנות הפרסום והשיווק הדיגיטלי פרסונאס מדיה יש ניסיון עשיר של למעלה מעשור בתחום, ואנחנו מייעצים לחברות הגדולות ביותר במשק הישראלי, עם שירותי קידום אתרים, שירותי פרסום, שיווק ומיתוג אישי ומגוון תוכניות שמותאמות אישית לצרכים, להעדפות ולתקציב של כל חברה או ארגון.

במדריך מקיף זה, המומחים שלנו מסבירים על תהליכי sitepersonasmedia.co.il לקידום אורגני שמובילים לתוצאות שמושגות באופן טבעי, להבדיל מקידום אתרים ממומן, במגוון פלטפורמות, כמו גוגל, רשתות חברתיות וברחבי האינטרנט. בין היתר, אלו הנושאים שנעסוק בהם:

 • הגדלת התנועה לאתר עם קידום עסקים אורגני בגוגל: תובנות ממומחי שיווק דיגיטלי.
 • מעוקבים ללקוחות: חשיבות קידום עסקים אורגני ברשתות החברתיות לצמיחה עסקית.
 • מהשקעה לטווח ארוך לתוצאות מיידיות: בחירת אסטרטגיית SEO המתאימה לעסק שלכם.
 • שמים את הלקוחות במקום הראשון: גישה ממוקדת לקוחות בקידום עסקים אורגני.
 • חשיבות ניתוח התוצאות בקמפיינים של קידום עסקים אורגני.
 • ותשובות לשאלות הנפוצות שלכם.

הגדלת התנועה לאתר עם קידום עסקים אורגני בגוגל: תובנות ממומחי שיווק דיגיטלי

תהליך קידום עסקים אורגני בגוגל מתחיל עם בדיקת האתר וניתוח מקיף של ביצועי ה-SEO הנוכחיים של האתר. 

זהו שלב ראשון בתוכנית קידום האתר שלכם, והוא מתבצע על ידי צוות המומחים של סוכנות השיווק הדיגיטלי פרסונאס מדיה, במטרה לזהות את התחומים שיש לשפר כדי לבצע אופטימיזציה בתוך האתר ומחוץ לאתר, עם קישורים נכנסים, SEO טכני ואסטרטגיית תוכן.

ההתמקדות הראשונה היא באלגוריתם של גוגל

לפני שנגיע לקידום מקומי של האתר שלכם, חשוב לנו להשלים את תהליך האופטימיזציה באתר כדי שהאלגוריתם של גוגל יתרשם שהאתר שלכם מקצועי, סמכותי ואמין. לכן בשלב זה של התוכנית נתמקד ביצירת תכנים איכותיים שמבוססים על מילות המפתח והביטויים שמצאנו, בגישה טבעית עם הימנעות מדחיסת המילים ללא הקשרים מתאימים. 

אתם יכולים לסמוך על הצוות המקצועי שלנו שיודע היטב איך לקדם אתר בגוגל אורגני, עם הקפדה הכנסת תגיות מטא לאתר, לצד שימוש נכון בכל הרכיבים שדרושים לשיפור הדירוג בתוצאות החיפוש בגוגל. 

בשלב הבא, עם השלמת השלבים הראשונים של תוכנית קידום האתר, נתחיל תהליך של בניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה לאתר מאתרים מוכרים אחרים בתעשייה כדי לשפר את הסמכות והרלוונטיות של האתר שלכם. 

קידום אתרים טכני: שימו לב מה זה אומר, כי אין סיכוי שתוכלו להשתלט על המשימה הזו לבד

קידום אתרים טכני כולל אופטימיזציה של התשתית הטכנית של האתר שלכם על מנת לשפר את יכולת הסריקה וחווית המשתמש, בתהליכים שמתבצעים רק על ידי אנשי מקצוע שיש להם בקיאות מקצועית מקיפה בתחום, והם יודעים בדיוק איך לקדם עסקים בגוגל אורגני.

לכן אין טעם שתנסו לבצע את המשימה הזו לבד, אלא אם כן השלמתם לימודים מקיפים בתחום ואתם מוכנים לזנוח את הפעילות העסקית שלכם לטובת התמקדות בקידום האתר. הקידום טכני של האתר כרוך בביצוע אופטימיזציה של מהירות טעינת העמודים באתר, ההתאמה למכשירים ניידים, האבטחה, וגורמים נוספים אחרים שחשוב להקפיד עליהם.

מעוקבים ללקוחות: חשיבות קידום עסקים אורגני ברשתות החברתיות לצמיחה עסקית

קידום עסקים אורגני ברשתות חברתיות חשוב לעסקים מכיוון שפלטפורמות אלו הופכות בשנים האחרונות למקורות חשובים לתנועה לאתרים, השגת לידים איכותיים והפיכתם ללקוחות. אלו הם כלים עוצמתיים שמאפשרים לבעלי עסקים להתחבר לקהלי היעד שלהם, לבסס מודעות למותג ולהניע מעורבות גולשים.

תהליך זה מבוסס על אופטימיזציה של פרופילי הרשתות החברתיות והתכנים שלכם בפלטפורמות אלו על מנת לשפר את הנראות והדירוג בתוצאות החיפוש בגוגל למילות מפתח וביטויים רלוונטיים. 

הנקודה שחשוב להפנים בשלב זה היא שאין קידום עסקים אורגני בלי תמיכת העמודים העסקיים ברשתות החברתיות

כדי שתהליך קידום עסקים אורגני יצליח, יש להקפיד על שיפור דירוג החיפוש האורגני בפלטפורמות הרשתות החברתיות, כדי למשוך יותר לקוחות פוטנציאליים לעמודים העסקיים שלכם, להגדיל את כמות העוקבים ולהוביל יותר תנועה לאתר שלכם, מה שמוביל להגדלת המכירות.

בנוסף לשיפור הדירוג בתוצאות החיפוש, קידום עסקים אורגני ברשתות החברתיות מסייע לעסקים גם בבניית מודעות למותג וביסוס נוכחות מקוונת חזקה. עם פרסום קבוע של תוכן איכותי ורלוונטי בפלטפורמות הרשתות החברתיות כמו למשל:

 • מדריכים מקצועיים בלינקדאין לתמיכה בתהליך טבעי של אתר קידום.
 • פוסטים מעניינים שמציגים היטב את בית העסק שלכם בעמוד העסקי בפייסבוק.
 • קישורים בטוויטר למאמרים מעניינים באתר שלכם.
 • תמונות של מוצרים או פרסום סטורי על מאחורי הקלעים של בית העסק שלכם באינסטגרם.
 • סרטוני מידע ביוטיוב.
 • וסרטונים מגניבים בטיקטוק.

כלומר, עם מינוף נכון של הפלטפורמות העסקיות ברשתות החברתיות, תבססו את עצמכם כמובילי דעה בתעשייה שלכם, מה שיוביל לבניית קהל עוקבים נאמן של לקוחות מעורבים.

מהשקעה לטווח ארוך לתוצאות מיידיות: בחירת אסטרטגיית SEO המתאימה לעסק שלכם

אסטרטגיות קידום עסקים אורגני באינטרנט מבוססות על תהליכים מקיפים של אופטימיזציה לתכני האתר, בניית מערך קישורים נכנסים איכותיים, וסדרת צעדים מקצועיים לשיפור מבנה האתר וביצועיו. זהו תהליך ארוך טווח הדורש מאמץ והשקעה מתמשכים כדי לשמור ולשפר את הדירוג בתוצאות החיפוש בגוגל, ויצירת נוכחות מקוונת מרשימה באינטרנט.

קידום אתרים ממומן, לעומת זאת, שנקרא גם חיפוש או פרסום בתשלום לפי קליק (PPC), כרוך בתשלום עבור מודעות שיופיעו בראש תוצאות החיפוש בגוגל בהתאם למילות מפתח או ביטויים ספציפיים. 

כלומר, התשלום בגישת קידום זו מתבצע רק כאשר גולשים לוחצים על של אתרים בעברית, וזוהי גישה מהירה וישירה יותר מקידום עסקים אורגני, להובלת תנועה לאתר, אבל התהליך דורש השקעה כלכלית מתמשכת על מנת לשמור על הנראות המקוונת ברחבי האינטרנט והתנועה לאתר.

עכשיו בואו נבחן את ההבדלים בין שתי שיטות אלו של תהליכי קידום אתרים באינטרנט

פרק זה של המדריך מציג את ההבדלים העיקריים בין קידום עסקים אורגני לקידום אתרים ממומן, כך שתוכלו להבין מה אתם מקבלים בכל שיטת קידום ולהחליט איזו שיטה מתאימה לכם יותר. המומחים של פרסונאס מדיה ממליצים, כמובן, על שילוב מאוזן של שתי השיטות כדי להשיג תוצאות של נוכחות מקוונת נרחבת באינטרנט.

שיקול העלות

קידום עסקים אורגני כרוך בהשקעת זמן ומשאבים בביצוע אופטימיזציה של אתר אינטרנט כדי לשפר את הנראות והדירוג שלו בתוצאות החיפוש בגוגל, בעוד שקידום אתרים ממומן כרוך בתשלום עבור הצגת מודעות בראש דפי תוצאות החיפוש.

חשיבות התזמון

קידום עסקים אורגני הוא תהליך ארוך טווח הדורש ביצוע סדרת צעדים חוזרים ומתמשכים על מנת לשמר את תוצאות הדירוג בגוגל והנוכחות המקוונת באינטרנט ולשפר באופן קבוע את האסטרטגיה בהתאם לתוצאות, בעוד שקידום אתרים ממומן יכול לספק תוצאות מיידיות אך דורש השקעה כלכלית מתמשכת כדי לשמור על הנראות והתנועה.

שיעורי קליקים

ברוב המקרים, לתוצאות חיפוש אורגני יש שיעורי קליקים גבוהים יותר מתוצאות חיפוש ממומן, מכיוון שגולשים נוטים לבטוח יותר וללחוץ על קישורים לאתרים שמוצגים בתוצאות חיפוש אורגניות, לכן כדאי לנהל גם אתר תדמית בנוסף לאתר העסקי שלכם, כדי לבסס את בית העסק שלכם כמומחה בתחומו.

שמים את הלקוחות במקום הראשון: גישה ממוקדת לקוחות בקידום עסקים אורגני

המומחים של סוכנות השיווק הדיגיטלי פרסונאס מדיה מבינים את החשיבות של הקשבה לקולות הלקוחות בכל הנוגע לתהליכי SEO אורגני, ומאמינים שהמפתח לאסטרטגיות מוצלחות מבוסס על הבנת הצרכים והמטרות הייחודיות של כל לקוח, עם התאמת הגישה.

על מנת להקשיב לקולות הלקוחות, הצוות המקצועי של seo company נוקט בגישה שיתופית לתהליכי קידום אורגני לאתרים, והקפדה על תקשורת קבועה עם הלקוחות כדי לוודא שהאסטרטגיות מתואמות למטרות ולצרכים המתפתחים שלהם. 

התהליך משוכלל, משופר ומשודרג כל הזמן

אנחנו מקפידים גם להציג דוחות התקדמות קבועים, תובנות ונתוני ניתוחים שמסייעים ללקוחותינו להבין את ההשפעה של תוכנית קידום האתרים שלהם, כך שביחד נוכל לקבל החלטות מושכלות לגבי אסטרטגיות עתידיות.

בנוסף, צוות המומחים שלנו מקפיד להתעדכן במגמות ובשיטות העבודה המומלצות ביותר בתעשיית ה-SEO, כך שנוכל לשכלל את הגישה המקצועית שלנו באופן קבוע על מנת לוודא שאנחנו מספקים שירותים מתקדמים, נכונים ועדכניים להנחיות האחרונות של גוגל לקידום אתרים.

אנחנו ממנפים משוב ותובנות של לקוחות כדי לשפר ולשדרג את אסטרטגיות קידום עסקים אורגני שאנחנו נוקטים בהן, ומוודאים כל הזמן שהתהליך מתאים לצרכים הייחודיים שלכם.

חשיבות ניתוח התוצאות בקמפיינים של קידום עסקים אורגני

ניתוח התוצאות של קמפיין קידום אתרים חיוני להצלחתו, ולכן חשוב לעקוב ולנתח מדדים שונים כדי לוודא שהאסטרטגיה אפקטיבית ומתואמת ליעדים העסקיים. על ידי ניתוח הנתונים, ניתן לזהות מה עובד טוב ומה טעון שיפור, ולהתאים את האסטרטגיה. 

כדי לעבוד נכון, צוותים מקצועיים שמספקים seo services מקפידים על הצעדים הבאים:

 • הגדרה קבועה של יעדים, גם אם מתברר שצריך לשנות או לשכלל אותם.
 • מעקב אחר תנועת הגולשים באתר.
 • פיקוח ברמה כמעט יומית על דירוגי תוצאות החיפוש בגוגל.
 • ניתוח ממצאי מעורבות גולשים באתר.
 • סקירת פרופילים של קישורים נכנסים.
 • מדידת המרות.
 • שיפור וחידוד האסטרטגיה שלך על סמך הממצאים. 

בפרק זה של seo מדריך, נבין איך כל אחד מהצעדים האלו מאפשר ניתוח יעיל של תוצאות קמפיין הפרסום האורגני שכם לקידום אתרים.

הגדרה קבועה של יעדים

לפני ניתוח התוצאות של קידום האתר, יש להגדיר ולהבין איך נראית הצלחה, ולכן יש להגדיר כל הזמן יעדים ספציפיים, מדידים, ניתנים להשגה, רלוונטיים ומוגדרים בזמן (SMART) ולשנות אותם בהתאם, כדי להצליח בקמפיין פרסום לקידום אתרים.

מעקב אחר תעבורת הגולשים באתר

אחד המדדים החשובים ביותר למעקב הוא תעבורת האתר, ולביצוע צעד זה,seo  מומחה משתמש בכלים מקצועיים כמו Google Analytics כדי לעקוב אחר כמות התנועה שמגיעה לאתר ומאיפה היא מגיעה.

פיקוח על תוצאות החיפוש בגוגל

מעקב אחר דירוג תוצאות החיפוש בגוגל למילות מפתח עיקריות לאורך זמן, עם שימוש בכלי כמו SEMrush כדי לפקח על הדירוג ולזהות הזדמנויות לשיפור.

ניתוח ממצאי מעורבות גולשים באתר

בדיקת מדדים כמו שיעורי יציאה מדף הכניסה, זמן השהות באתר ועמודים שהגולשים מבקרים בהם הכי הרבה, על מנת שניתן יהיה להבין עד כמה הגולשים מעורבים באתר שלכם. ניתוח נתונים אלה מאפשר לזהות אזורים שדורשים שיפור במונחלים של חווית המשתמש.

סקירת פרופילים של קישורים נכנסים

קישורים נכנסים חשובים להצלחת תהליך seo קידום אורגני, וצוותים מקצועיים משתמשים בכלי שנקרא Ahrefs כדי לפקח על פרופיל הקישורים הנכנסים ולזהות הזדמנויות לקישורים נכנסים חדשים או לבטל קישורים רעילים.

מדידת המרות

ההצלחה של קמפיין קידום אתרים צריכה להימדד לפי כמות המרות המבקרים ללקוחות שהתהליך מייצר, ותובנה זו מושגת עם שימוש בכלים כמו Google Analytics כדי לעקוב אחר נתוני המרות ולקשור אותן למאמצי SEO ספציפיים.

שיפור וחידוד האסטרטגיה 

חשוב לנתח את הנתונים שנאספו ממדדים אלה ולהתאים את האסטרטגיה, עם זיהוי הצעדים שעובדים הכי טוב, כך שניתן יהיה להכפיל את המאמצים האלו, וזיהוי האזורים שיש לשפר, עם התאמת האסטרטגיה ושימוש בכלי אוטומציה לעסקים.

בשורה התחתונה, בעולם דיגיטלי נוכחות חזקה באינטרנט חיונית לכל עסק שרוצה להתחרות ולהצליח

תהליך קידום אתרים, שמבוצע על ידי המומחים בתחום, הוא כלי עוצמתי לשיפור הנראות של האתר שלכם ומשיכת לקוחות פוטנציאליים נוספים לבית העסק, ותהליך זה חשוב לכל חברה או ארגון שמעוניינים לבסס נוכחות מקוונת חזקה למשיכת לקוחות פוטנציאליים וחיזוק הקשר עם הלקוחות הקיימים.

עם שכירת השירותים המקצועיים המקיפים של סוכנות פרסונאס מדיה, שיש לה ניסיון עשיר בקידום אתרים ושיווק דיגיטלי, תקבלו תוכנית אסטרטגית מקיפה ומותאמת אישית לצרכים העסקיים שלכם, שמבוססת על השיטות העדכניות ביותר לאופטימיזציה של האתר ולשיפור הדירוג בתוצאות החיפוש בגוגל. 

אז אל תחמיצו את היתרונות החשובים של קידום עסקים אורגני – צרו קשר עוד היום כדי להבין איך נוכל לסייע לכם בצמיחה עסקית באינטרנט!

שאלות תשובות 

למה קידום עסקים אורגני חשוב לעסקים?

קידום עסקים אורגני חשוב לעסקים מכיוון שהוא יכול לעזור לשפר את הנראות שלהם ולמשוך יותר לקוחות פוטנציאליים לאתר שלהם. על ידי הופעה בראש דפי התוצאות של מנועי החיפוש עבור מילות מפתח רלוונטיות, עסקים יכולים להגדיל את התנועה לאתר שלהם, לייצר יותר לידים, ובסופו של דבר להגדיל את המכירות.

אילו שירותים מציעות סוכנויות קידום אתרים לתהליכי קידום עסקים אורגני?

סוכנויות קידום אתרים מציעות מגוון שירותים שמטרתם להשיג נוכחות מקוונת חזקה, עם ייעוץ וליווי של צוותים מקצועיים שיודעים איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל בתוכנית שמורכבת מסדרת שלבים באסטרטגיה מתוכננת היטב.
שירותים אלה עשויים לכלול קידום אתרים בגוגל, מחקר וניתוח מילות מפתח, קידום אתרים ברשתות החברתיות, SEO טכני, יצירת תוכן איכותי, דיווחים שוטפים על התקדמות התהליך, וניתוח התוצאות לשם ביצוע שינויים והתאמות באסטרטגיה השיווקית הדיגיטלית.

איך בעלי עסקים יכולים לבחור את סוכנות קידום אתרים המתאימה לצרכים שלהם?

כדי לבחור את סוכנות ה-SEO שהכי מתאימה לצרכיהם, בעלי עסקים צריכים לחפש חברה עם מוניטין מעולה ומוכח של הצלחה בענף שלהם, כמו גם צוות של מקצועני קידום אתרים מנוסים שמקפידים להתעדכן באופן קבוע בשיטות המומלצות ביותר לקידום אתרים, עם אנשי מקצוע שיודעים גם איך לנהל דף עסקי בפייסבוק כדי לתמוך בתוצאות.
חשוב לא פחות לחפש שירותי סוכנות המציעה שמתקשרת באופן ברור ומתנהלת בשקיפות, עם שירותים מותאמים למטרות ולצרכים העסקיים הייחודיים שלכם.

כמה זמן לוקח לראות תוצאות מתוכנית קידום עסקים אורגני?

הזמן שלוקח לראות תוצאות מתהליך קידום עסקים אורגני משתנה בהתאם למגוון היבטים, כולל רמת התחרות בתעשייה, האופן שבו האתר שלכם בנוי ומנוהל, והשיטות שנקטתם בהן עד היום לקידום אתרים.
ברוב המקרים, התהליך נמשך כמה חודשים עד שניתן לראות שיפורים משמעותיים בדירוג החיפוש ובתנועה לאתר, אבל בעלי עסקים שמשקיעים במאמצי קידום אתרים מתמשכים יכולים לראות שיפורים לאורך זמן.
תוצאות חיוביות מושגות רק עם שכירת שירותי סוכנות קידום אתרים שהצוות המקצועי שלה יודע היטב איך לקדם את העסק בגוגל אורגני, עם דיווחים קבועים ותקשורת ברורה וכנה, כך שניתן יהיה לעקוב אחר התקדמות התהליך ולהתאים את אסטרטגיות ה-SEO בהתאם לצורך.

 

 

 

Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media
נכתב ע"י צוות Personas Media

צוות מומחים אשר מנהל למעלה מ - 15 שנה מגוון רחב של פרוייקטים בתחום השיווק הדיגיטלי.

אהבתם? שתפו:

תרגישו בנוח להשאיר פרטים

072-394-7000
072-394-7000